Mixed Trios

Updated 11:48pm

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Team Todorovich
(bye)
Team Stein
1
Team Stacee
Team Johnson
9
Team Leczewski
Team Clutter
15
Team Ortiz
Team Kish
(bye)
Team Roble
19
Team Lyles
Team Keefe
17
Team Simonds
(bye)
Team White
Team Strauel
(bye)
Team Girard
11
Team Vocaty
Team Haney
15
Team Lark
(bye)
Team Butts
Team Mayer
(bye)
Team Kelly
5
Team Proud
Team Brewer
13
Team Carpenter
(bye)
Team Green
Team Todorovich
A
27
Team Stein
Team Johnson
B
13
Team Clutter
Team Kish
C
9
Team Roble
Team Simonds
D
11
Team White
Team Strauel
E
7
Team Girard
Team Haney
F
21
Team Butts
Team Mayer
G
17
Team Kelly
Team Carpenter
H
3
Team Green
Team Todorovich
I
1
Team Johnson
Team Roble
J
3
Team Simonds
Team Girard
K
15
Team Butts
Team Mayer
L
9
Team Carpenter
Team Johnson
M
15
Team Roble
Team Butts
N
29
Team Mayer
Team Roble
O
5
Team Mayer
Team Mayer
27
Team Roble
Team Roble
27
Team Mayer
Team Roble
(bye)
Team Stacee
Team Leczewski
29
Team Ortiz
(bye)
Team Lyles
Team Keefe
(bye)
(bye)
Team Vocaty
Team Lark
(bye)
(bye)
Team Proud
Team Brewer
(bye)
Team Stacee
H
11
Team Green
Team Ortiz
G
13
Team Kelly
Team Lyles
F
7
Team Haney
Team Keefe
E
1
Team Strauel
Team Vocaty
D
19
Team White
Team Lark
C
21
Team Kish
Team Proud
B
27
Team Clutter
Team Brewer
A
5
Team Stein
Team Stacee
27
Team Ortiz
Team Haney
3
Team Keefe
Team Vocaty
5
Team Kish
Team Clutter
19
Team Stein
Team Ortiz
J
5
Team Simonds
Team Keefe
I
11
Team Todorovich
Team Vocaty
L
1
Team Carpenter
Team Clutter
K
29
Team Girard
Team Ortiz
17
Team Todorovich
Team Vocaty
21
Team Clutter
Team Ortiz
N
19
Team Butts
Team Vocaty
M
27
Team Johnson
Team Ortiz
27
Team Vocaty
Team Ortiz
O
19
Team Roble
Team Roble

1st

  Team Roble

2nd

  Team Mayer

3rd

  Team Ortiz

4th

  Team Vocaty

5th

  Team Butts

  Team Johnson

7th

  Team Todorovich

  Team Clutter

9th

  Team Simonds

  Team Keefe

  Team Carpenter

  Team Girard

13th

  Team Stacee

  Team Haney

  Team Kish

  Team Stein

17th

  Team Green

  Team Kelly

  Team Lyles

  Team Strauel

  Team White

  Team Lark

  Team Proud

  Team Brewer

25th

  Team Leczewski

Final - Match 2

Team Roble W vs.
Team Mayer L 27 00:05

Final

Team Mayer L vs.
Team Roble W 27 01:01:59

Elimination Final

Team Ortiz L vs.
Team Roble W 19 32:59

Elimination Semi-final

Team Ortiz W vs.
Team Vocaty L 27 30:11

Winners Final

Team Roble L vs.
Team Mayer W 5 25:10

Elimination 6

Team Ortiz W vs.
Team Butts L 19 24:25

Team Vocaty W vs.
Team Johnson L 27 29:35

Elimination 5

Team Ortiz W vs.
Team Todorovich L 17 30:18

Team Vocaty W vs.
Team Clutter L 21 22:50

Winners Semi-finals

Team Butts L vs.
Team Mayer W 29 20:30

Team Johnson L vs.
Team Roble W 15 38:50

Elimination 4

Team Clutter W vs.
Team Girard L 29 23:19

Team Keefe L vs.
Team Todorovich W 11 26:18

Team Ortiz W vs.
Team Simonds L 5 22:31

Team Vocaty W vs.
Team Carpenter L 1 26:25

Elimination 3

Team Clutter W vs.
Team Stein L 19 27:32

Team Haney L vs.
Team Keefe W 3 34:47

Team Stacee L vs.
Team Ortiz W 27 39:08

Team Vocaty W vs.
Team Kish L 5 15:19

Winners 2

Team Girard L vs.
Team Butts W 15 21:28

Team Mayer W vs.
Team Carpenter L 9 25:07

Team Roble W vs.
Team Simonds L 3 24:19

Team Todorovich L vs.
Team Johnson W 1 33:01

Elimination 2

Team Brewer L vs.
Team Stein W 5 29:23

Team Keefe W vs.
Team Strauel L 1 37:34

Team Lark L vs.
Team Kish W 21 26:54

Team Lyles L vs.
Team Haney W 7 40:41

Team Ortiz W vs.
Team Kelly L 13 27:09

Team Proud L vs.
Team Clutter W 27 19:25

Team Stacee W vs.
Team Green L 11 27:56

Team Vocaty W vs.
Team White L 19 25:03

Elimination 1

Team Leczewski L vs.
Team Ortiz W 29 38:21

Winners 1

Team Carpenter W vs.
Team Green L 3 21:24

Team Haney L vs.
Team Butts W 21 32:46

Team Johnson W vs.
Team Clutter L 13 27:35

Team Kish L vs.
Team Roble W 9 20:21

Team Mayer W vs.
Team Kelly L 17 33:20

Team Simonds W vs.
Team White L 11 26:47

Team Strauel L vs.
Team Girard W 7 32:54

Team Todorovich W vs.
Team Stein L 27 28:35

Round 1

Team Brewer L vs.
Team Carpenter W 13 23:46

Team Clutter W vs.
Team Ortiz L 15 37:19

Team Girard W vs.
Team Vocaty L 11 20:36

Team Haney W vs.
Team Lark L 15 23:59

Team Johnson W vs.
Team Leczewski L 9 31:47

Team Keefe L vs.
Team Simonds W 17 33:28

Team Kelly W vs.
Team Proud L 5 36:07

Team Roble W vs.
Team Lyles L 19 26:08

Team Stein W vs.
Team Stacee L 1 32:09

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20