Final - Match 2
Lengwenus, Franka W vs.
Fluck, Hubert L Shufflebahn 1 00:12
Final
Fluck, Hubert L vs.
Lengwenus, Franka W Shufflebahn 1 12:57
Elimination Final
Touretzoglou, Klimis L vs.
Lengwenus, Franka W Shufflebahn 2 11:32
Elimination Semi-final
Stadtmüller, Stefan L vs.
Touretzoglou, Klimis W Shufflebahn 1 10:35
Winners Final
Fluck, Hubert W vs.
Lengwenus, Franka L Shufflebahn 2 12:30
Elimination 6
Blättel, Sascha L vs.
Stadtmüller, Stefan W Shufflebahn 1 10:12
Lengwenus, Fabian L vs.
Touretzoglou, Klimis W Shufflebahn 3 11:32
Elimination 5
Lengwenus, Fabian W vs.
Lengwenus, Marco L Shufflebahn 2 14:02
Skeide, Michael L vs.
Blättel, Sascha W Shufflebahn 3 11:48
Winners Semi-finals
Fluck, Hubert W vs.
Touretzoglou, Klimis L Shufflebahn 5 14:47
Stadtmüller, Stefan L vs.
Lengwenus, Franka W Shufflebahn 6 15:43
Elimination 4
Blättel, Sascha W vs.
Fluck, Fabienne L Shufflebahn 7 11:16
Heun, Ulrich L vs.
Skeide, Michael W Shufflebahn 1 13:18
Lengwenus, Fabian W vs.
Sammel Dr., Bernd L Shufflebahn 7 15:33
Lengwenus, Marco W vs.
Christmann, Uwe L Shufflebahn 4 11:06
Elimination 3
Drucks, Elisabeth L vs.
Lengwenus, Marco W Shufflebahn 3 16:49
Lenert, Petra L vs.
Blättel, Sascha W Shufflebahn 1 13:30
Opitz, Julia L vs.
Heun, Ulrich W Shufflebahn 2 12:19
Sommer, Rita L vs.
Lengwenus, Fabian W Shufflebahn 2 14:30
Winners 2
Fluck, Fabienne L vs.
Fluck, Hubert W Shufflebahn 4 11:55
Sammel Dr., Bernd L vs.
Lengwenus, Franka W Shufflebahn 2 15:36
Stadtmüller, Stefan W vs.
Christmann, Uwe L Shufflebahn 3 11:49
Touretzoglou, Klimis W vs.
Skeide, Michael L Shufflebahn 8 12:46
Elimination 2
Blättel, Sascha W vs.
Christmann, Gundel L Shufflebahn 1 10:17
Cymbalak, Björn L vs.
Opitz, Julia W Shufflebahn 5 11:20
Drucks, Elisabeth W vs.
Opitz, Lina L Shufflebahn 6 15:47
Heun, Ulrich W vs.
Sommer, Sepp L Shufflebahn 5 17:04
Lenert, Petra W vs.
Bastian, Sandra L Shufflebahn 8 15:24
Lengwenus, Marco W vs.
Fluck, Uta L Shufflebahn 2 13:10
Skeide, Viktoria L vs.
Lengwenus, Fabian W Shufflebahn 7 15:31
Sommer, Rita W vs.
Bastian, Martin L Shufflebahn 7 13:23
Elimination 1
Heun, Ulrich W vs.
Skeide, Pauline L Shufflebahn 4 12:06
Winners 1
Christmann, Uwe W vs.
Bastian, Sandra L Shufflebahn 2 10:58
Fluck, Fabienne W vs.
Fluck, Uta L Shufflebahn 1 09:29
Fluck, Hubert W vs.
Opitz, Lina L Shufflebahn 6 17:17
Lengwenus, Fabian L vs.
Touretzoglou, Klimis W Shufflebahn 4 13:47
Lengwenus, Franka W vs.
Opitz, Julia L Shufflebahn 5 12:42
Skeide, Michael W vs.
Bastian, Martin L Shufflebahn 8 13:06
Sommer, Sepp L vs.
Sammel Dr., Bernd W Shufflebahn 3 17:25
Stadtmüller, Stefan W vs.
Christmann, Gundel L Shufflebahn 1 12:50
Round 1
Blättel, Sascha L vs.
Skeide, Michael W Shufflebahn 7 13:41
Christmann, Uwe W vs.
Skeide, Viktoria L Shufflebahn 8 14:41
Cymbalak, Björn L vs.
Fluck, Uta W Shufflebahn 5 12:21
Heun, Ulrich L vs.
Fluck, Hubert W Shufflebahn 4 14:07
Lengwenus, Marco L vs.
Lengwenus, Franka W Shufflebahn 1 10:05
Opitz, Lina W vs.
Skeide, Pauline L Shufflebahn 2 13:24
Sammel Dr., Bernd W vs.
Drucks, Elisabeth L Shufflebahn 3 18:41
Sommer, Rita L vs.
Christmann, Gundel W Shufflebahn 6 18:50
Touretzoglou, Klimis W vs.
Lenert, Petra L Shufflebahn 7 14:03