Final
Gunter "W8" (23) W vs.
VanVleck "T16" (59) L 00:05
Elimination Final
VanVleck "T16" (59) W vs.
EastBernard "W7" (25) L 00:07
Elimination Semi-final
Dublin "R6" (35) L vs.
VanVleck "T16" (59) W 00:04
Winners Final
EastBernard "W7" (25) L vs.
Gunter "W8" (23) W 00:04
Elimination 8
Anson "R1" (6) L vs.
VanVleck "T16" (59) W 00:04
Dublin "R6" (35) W vs.
Palmer "F12" (44) L 00:08
Elimination 7
Anson "R1" (6) W vs.
Childress "R3" (11) L 00:04
Colorado "W5" (18) L vs.
Dublin "R6" (35) W 00:08
Winners Semi-finals
EastBernard "W7" (25) W vs.
Palmer "F12" (44) L 00:09
VanVleck "T16" (59) L vs.
Gunter "W8" (23) W 00:05
Elimination 6
Anson "R1" (6) W vs.
SantaRosa "W14" (52) L 00:16
Childress "R3" (11) W vs.
Hamilton "T8" (32) L 00:08
Nocona "W12" (40) L vs.
Colorado "W5" (18) W 00:03
Sonora "R14" (56) L vs.
Dublin "R6" (35) W 00:12
Elimination 5
Childress "R3" (11) W vs.
Jacksboro "T10" (34) L 00:17
Hemphill "W9" (31) L vs.
Anson "R1" (6) W 00:14
Sonora "R14" (56) W vs.
Coahoma "R4" (16) L 00:09
Tulia "W16" (64) L vs.
Nocona "W12" (40) W 00:21
Winners 3
Dublin "R6" (35) L vs.
VanVleck "T16" (59) W 00:05
Gunter "W8" (23) W vs.
Colorado "W5" (18) L 00:09
Hamilton "T8" (32) L vs.
EastBernard "W7" (25) W 00:13
Palmer "F12" (44) W vs.
SantaRosa "W14" (52) L 00:16
Elimination 4
Anson "R1" (6) W vs.
Edgewood "T7" (26) L 00:34
Chisum "W4" (13) L vs.
Coahoma "R4" (16) W 00:38
Harmony "F8" (27) L vs.
Sonora "R14" (56) W 00:21
Jacksboro "T10" (34) W vs.
Pewitt "R12" (46) L 00:25
Nocona "W12" (40) W vs.
Winona "R16" (60) L 00:17
Odem "T12" (45) L vs.
Hemphill "W9" (31) W 00:13
SkidmoreT "F14" (57) L vs.
Childress "R3" (11) W 00:29
Tulia "W16" (64) W vs.
Anthony "W2" (4) L 00:42
Elimination 3
Chisum "W4" (13) W vs.
Troup "R15" (62) L 00:36
Cisco "T4" (12) L vs.
Anson "R1" (6) W 00:39
Cooper "F5" (17) L vs.
Jacksboro "T10" (34) W 00:48
Harmony "F8" (27) W vs.
Rice "F13" (53) L 00:26
Hebbronville "R8" (30) L vs.
Odem "T12" (45) W 00:31
SkidmoreT "F14" (57) W vs.
Merkel "T11" (41) L 00:44
Tidehaven "F15" (55) L vs.
Nocona "W12" (40) W 00:21
Tulia "W16" (64) W vs.
Millsap "F11" (49) L 00:53
Winners 2
Childress "R3" (11) L vs.
VanVleck "T16" (59) W 00:43
Colorado "W5" (18) W vs.
Hemphill "W9" (31) L 00:37
Dublin "R6" (35) W vs.
Pewitt "R12" (46) L 00:26
Edgewood "T7" (26) L vs.
Gunter "W8" (23) W 00:17
Hamilton "T8" (32) W vs.
Coahoma "R4" (16) L 00:04
SantaRosa "W14" (52) W vs.
Anthony "W2" (4) L 00:20
Sonora "R14" (56) L vs.
EastBernard "W7" (25) W 00:08
Winona "R16" (60) L vs.
Palmer "F12" (44) W 00:32
Elimination 2
Anson "R1" (6) W vs.
GrandSaline "R7" (28) L 01:04
Buffalo "T3" (9) L vs.
Tidehaven "F15" (55) W 01:19
Canadian "F3" (15) L vs.
Cooper "F5" (17) W 01:09
Chisum "W4" (13) W vs.
Rogers "R13" (51) L 00:56
Clifton "F4" (14) L vs.
Odem "T12" (45) W 00:52
ElysainField "F7" (29) L vs.
Troup "R15" (62) W 01:01
Hebbronville "R8" (30) W vs.
Holliday "F9" (36) L 01:15
Idalou "R9" (43) L vs.
Cisco "T4" (12) W 01:36
Jacksboro "T10" (34) W vs.
Abernathy "W1" (1) L 01:40
JohnsonCity "F10" (37) L vs.
Harmony "F8" (27) W 01:44
Lexington "R10" (39) L vs.
SkidmoreT "F14" (57) W 01:27
London "W11" (42) L vs.
Merkel "T11" (41) W 01:53
Millsap "F11" (49) W vs.
ReaganCou "T13" (50) L 01:49
Nocona "W12" (40) W vs.
Bells "F2" (7) L 01:23
Rice "F13" (53) W vs.
Comanche "T5" (22) L 01:31
Tulia "W16" (64) W vs.
Waskom "F16" (63) L 00:47
Elimination 1
Anderson "F1" (3) L vs.
Hebbronville "R8" (30) W 00:45
Ballinger "T2" (5) L vs.
JohnsonCity "F10" (37) W 00:58
Buffalo "T3" (9) W vs.
Dilley "F6" (24) L 02:27
Canadian "F3" (15) W vs.
Newton "R11" (47) L 01:43
Chisum "W4" (13) W vs.
CorriganC "R5" (20) L 00:41
Crane "W6" (19) L vs.
Clifton "F4" (14) W 02:41
Daingerfield "T6" (21) L vs.
Rice "F13" (53) W 02:32
ElysainField "F7" (29) W vs.
Stockdale "T15" (61) L 02:10
IngramMoore "W10" (38) L vs.
Anson "R1" (6) W 01:29
Jacksboro "T10" (34) W vs.
Alpine "T1" (2) L 00:53
London "W11" (42) W vs.
BlueRidge "W3" (10) L 01:11
Nocona "W12" (40) W vs.
Blanco "R2" (8) L 02:45
Poth "W13" (48) L vs.
Millsap "F11" (49) W 01:06
Schulenburg "T14" (54) L vs.
Idalou "R9" (43) W 01:37
Spearman "W15" (58) L vs.
Lexington "R10" (39) W 01:47
Tulia "W16" (64) W vs.
Henrietta "T9" (33) L 02:00
Winners 1
Abernathy "W1" (1) L vs.
Hamilton "T8" (32) W 02:15
Bells "F2" (7) L vs.
Edgewood "T7" (26) W 03:00
Childress "R3" (11) W vs.
Comanche "T5" (22) L 02:55
Cooper "F5" (17) L vs.
Coahoma "R4" (16) W 02:23
EastBernard "W7" (25) W vs.
SkidmoreT "F14" (57) L 01:24
Gunter "W8" (23) W vs.
Tidehaven "F15" (55) L 02:19
Harmony "F8" (27) L vs.
VanVleck "T16" (59) W 01:57
Hemphill "W9" (31) W vs.
Waskom "F16" (63) L 02:37
Holliday "F9" (36) L vs.
Anthony "W2" (4) W 02:06
Palmer "F12" (44) W vs.
Cisco "T4" (12) L 01:33
Pewitt "R12" (46) W vs.
Rogers "R13" (51) L 01:03
ReaganCou "T13" (50) L vs.
Colorado "W5" (18) W 02:50
SantaRosa "W14" (52) W vs.
Odem "T12" (45) L 01:20
Sonora "R14" (56) W vs.
Merkel "T11" (41) L 00:50
Troup "R15" (62) L vs.
Dublin "R6" (35) W 01:15
Winona "R16" (60) W vs.
GrandSaline "R7" (28) L 01:52
Round 1
Abernathy "W1" (1) W vs.
Tulia "W16" (64) L 01:01
Anderson "F1" (3) L vs.
Troup "R15" (62) W 00:57
Ballinger "T2" (5) L vs.
Winona "R16" (60) W 01:06
Bells "F2" (7) W vs.
Spearman "W15" (58) L 01:45
Buffalo "T3" (9) L vs.
Sonora "R14" (56) W 03:13
Canadian "F3" (15) L vs.
ReaganCou "T13" (50) W 02:59
Childress "R3" (11) W vs.
Schulenburg "T14" (54) L 03:27
Chisum "W4" (13) L vs.
SantaRosa "W14" (52) W 02:11
Cooper "F5" (17) W vs.
Poth "W13" (48) L 01:12
Crane "W6" (19) L vs.
Pewitt "R12" (46) W 03:31
Daingerfield "T6" (21) L vs.
Palmer "F12" (44) W 02:37
Dublin "R6" (35) W vs.
Hebbronville "R8" (30) L 00:52
EastBernard "W7" (25) W vs.
Nocona "W12" (40) L 02:24
ElysainField "F7" (29) L vs.
Holliday "F9" (36) W 03:22
Gunter "W8" (23) W vs.
London "W11" (42) L 03:09
Harmony "F8" (27) W vs.
IngramMoore "W10" (38) L 03:35
Hemphill "W9" (31) W vs.
Jacksboro "T10" (34) L 02:55
Henrietta "T9" (33) L vs.
Hamilton "T8" (32) W 01:19
Idalou "R9" (43) L vs.
Comanche "T5" (22) W 02:50
JohnsonCity "F10" (37) L vs.
GrandSaline "R7" (28) W 03:41
Lexington "R10" (39) L vs.
Edgewood "T7" (26) W 01:51
Merkel "T11" (41) W vs.
Dilley "F6" (24) L 02:06
Millsap "F11" (49) L vs.
Coahoma "R4" (16) W 01:29
Newton "R11" (47) L vs.
Colorado "W5" (18) W 01:40
Odem "T12" (45) W vs.
CorriganC "R5" (20) L 03:04
Rice "F13" (53) L vs.
Cisco "T4" (12) W 02:00
Rogers "R13" (51) W vs.
Clifton "F4" (14) L 01:55
SkidmoreT "F14" (57) W vs.
Blanco "R2" (8) L 02:45
Stockdale "T15" (61) L vs.
Anthony "W2" (4) W 00:47
Tidehaven "F15" (55) W vs.
BlueRidge "W3" (10) L 03:18
VanVleck "T16" (59) W vs.
Anson "R1" (6) L 01:24
Waskom "F16" (63) W vs.
Alpine "T1" (2) L 01:34