Blond Draw 2

Updated 2:31pm

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Justin G Dee (1)
(bye) (16)
Stephen C Chad C (9)
Board 6
Bradley Jess (8)
Jink Chris T (5)
(bye) (12)
(bye) (13)
Katie Mike S (4)
Bobby Third (3)
(bye) (14)
(bye) (11)
Tink Eugene (6)
Sam Mike P (7)
Board 3
David H (10)
(bye) (15)
Ralph Sierra (2)
Justin G Dee (1)
A
Board 1
Stephen C Chad C (9)
Jink Chris T (5)
B
Board 7
Katie Mike S (4)
Bobby Third (3)
C
Board 2
Tink Eugene (6)
Sam Mike P (7)
D
Board 6
Ralph Sierra (2)
Stephen C Chad C (9)
E
Board 4
Jink Chris T (5)
Tink Eugene (6)
F
Board 5
Ralph Sierra (2)
Stephen C Chad C (9)
G
Board 3
Ralph Sierra (2)
Stephen C Chad C (9)
Board 5
Jink Chris T (5)
Jink Chris T (5)
Board 2
Stephen C Chad C (9)
Jink Chris T (5)
(bye) (16)
Bradley Jess (8)
(bye) (12)
(bye) (13)
(bye) (14)
(bye) (11)
David H (10)
(bye) (15)
Bradley Jess (8)
D
Board 2
Sam Mike P (7)
(bye) (13)
C
Bobby Third (3)
(bye) (11)
B
Katie Mike S (4)
David H (10)
A
Board 6
Justin G Dee (1)
Bradley Jess (8)
Board 7
Bobby Third (3)
Katie Mike S (4)
Board 2
Justin G Dee (1)
Bobby Third (3)
E
Board 6
Jink Chris T (5)
Katie Mike S (4)
F
Board 4
Tink Eugene (6)
Jink Chris T (5)
Board 1
Tink Eugene (6)
Jink Chris T (5)
G
Board 2
Ralph Sierra (2)
Jink Chris T (5)

1st

  Jink Chris T (5)

2nd

  Stephen C Chad C (9)

3rd

  Ralph Sierra (2)

4th

  Tink Eugene (6)

5th

  Bobby Third (3)

  Katie Mike S (4)

7th

  Bradley Jess (8)

  Justin G Dee (1)

9th

  Sam Mike P (7)

  (bye) (13)

  (bye) (11)

  David H (10)

13th

  (bye) (16)

  (bye) (12)

  (bye) (14)

  (bye) (15)

Final - Match 2

Jink Chris T (5) W vs.
Stephen C Chad C (9) L Board 2 00:03

Final

Stephen C Chad C (9) L vs.
Jink Chris T (5) W Board 5 00:04

Elimination Final

Jink Chris T (5) W vs.
Ralph Sierra (2) L Board 2 13:09

Elimination Semi-final

Jink Chris T (5) W vs.
Tink Eugene (6) L Board 1 11:02

Winners Final

Stephen C Chad C (9) W vs.
Ralph Sierra (2) L Board 3 20:03

Elimination 4

Bobby Third (3) L vs.
Jink Chris T (5) W Board 6 11:26

Katie Mike S (4) L vs.
Tink Eugene (6) W Board 4 13:27

Elimination 3

Bradley Jess (8) L vs.
Bobby Third (3) W Board 7 11:37

Katie Mike S (4) W vs.
Justin G Dee (1) L Board 2 12:49

Winners Semi-finals

Stephen C Chad C (9) W vs.
Jink Chris T (5) L Board 4 16:39

Tink Eugene (6) L vs.
Ralph Sierra (2) W Board 5 19:15

Elimination 2

(bye) (11) L vs.
Katie Mike S (4) W 14:14

(bye) (13) L vs.
Bobby Third (3) W 17:07

Bradley Jess (8) W vs.
Sam Mike P (7) L Board 2 13:04

David H (10) L vs.
Justin G Dee (1) W Board 6 13:21

Elimination 1

(bye) (12) L vs.
(bye) (13) W 56:24

(bye) (14) L vs.
(bye) (11) W 56:24

(bye) (16) L vs.
Bradley Jess (8) W 22:49

David H (10) W vs.
(bye) (15) L 25:14

Winners 1

Bobby Third (3) L vs.
Tink Eugene (6) W Board 2 15:52

Jink Chris T (5) W vs.
Katie Mike S (4) L Board 7 13:29

Justin G Dee (1) L vs.
Stephen C Chad C (9) W Board 1 14:01

Sam Mike P (7) L vs.
Ralph Sierra (2) W Board 6 09:22

Round 1

(bye) (11) L vs.
Tink Eugene (6) W 56:24

(bye) (13) L vs.
Katie Mike S (4) W 56:24

(bye) (15) L vs.
Ralph Sierra (2) W 56:24

Bobby Third (3) W vs.
(bye) (14) L 56:24

Jink Chris T (5) W vs.
(bye) (12) L 56:24

Justin G Dee (1) W vs.
(bye) (16) L 56:24

Sam Mike P (7) W vs.
David H (10) L Board 3 15:09

Stephen C Chad C (9) W vs.
Bradley Jess (8) L Board 6 12:29

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20