Final - Match 2
Jaime Fincham (2) W vs.
Kaleb Hurt (1) L 8 23:03
Final
Kaleb Hurt (1) L vs.
Jaime Fincham (2) W 2 00:08
Elimination Final
Jaime Fincham (2) W vs.
Mike Robinson (7) L 3 11:02
Elimination Semi-final
Dakota Payne (22) L vs.
Jaime Fincham (2) W 5 05:30
Winners Final
Kaleb Hurt (1) W vs.
Mike Robinson (7) L 5 09:07
Elimination 6
Jaime Fincham (2) W vs.
Isaac Hurt (4) L 8 18:47
Mike Wolters (6) L vs.
Dakota Payne (22) W 1 27:53
Elimination 5
Jaime Fincham (2) W vs.
Kody Dobyns (10) L 4 18:29
Tammy Willams (8) L vs.
Mike Wolters (6) W 5 17:19
Winners Semi-finals
Dakota Payne (22) L vs.
Mike Robinson (7) W 4 11:56
Kaleb Hurt (1) W vs.
Isaac Hurt (4) L 5 15:17
Elimination 4
Kody Dobyns (10) W vs.
Rex Hurt (3) L 5 09:45
Mike Wolters (6) W vs.
Scott Harper (9) L 3 30:35
Steve Allensworth (20) L vs.
Jaime Fincham (2) W 1 12:36
Tammy Willams (8) W vs.
Allen Smith (12) L 2 13:57
Elimination 3
Kody Dobyns (10) W vs.
Kyle Craig (15) L 1 09:14
Mike Wolters (6) W vs.
Steve Lucas Sr (29) L 3 27:34
Salvador Rodriguez (18) L vs.
Tammy Willams (8) W 4 13:59
Steve Allensworth (20) W vs.
Mike Fox (11) L 8 16:05
Winners 2
Allen Smith (12) L vs.
Isaac Hurt (4) W 5 16:34
Kaleb Hurt (1) W vs.
Scott Harper (9) L 1 14:55
Mike Robinson (7) W vs.
Jaime Fincham (2) L 14:38
Rex Hurt (3) L vs.
Dakota Payne (22) W 2 35:50
Elimination 2
Brandon Bush (16) L vs.
Salvador Rodriguez (18) W 4 11:37
Chris Dull (5) L vs.
Mike Wolters (6) W 8 15:05
Kody Dobyns (10) W vs.
Cody Miklos (25) L 14:02
Kyle Craig (15) W vs.
Robbie Spivey (17) L 19:55
Mike Elza (30) L vs.
Steve Allensworth (20) W 18:51
Mike Fox (11) W vs.
Jeff Hitt (28) L 19:29
Steve Lucas Sr (29) W vs.
Billy Poff (14) L 8 20:57
Tammy Willams (8) W vs.
Daniel Spencer (23) L 2 15:44
Elimination 1
Chris Dull (5) W vs.
Wilson Smith (21) L 09:52
John Lambert (26) L vs.
Kody Dobyns (10) W 3 06:18
Kyle Craig (15) W vs.
Alyssa Goodloe (31) L 09:21
Mike Elza (30) W vs.
Mike Webster (19) L 20:38
Mike Fox (11) W vs.
Joseph Klemens (27) L 3 20:14
Randal Davis (24) L vs.
Tammy Willams (8) W 16:11
Tony Shifflett (13) L vs.
Steve Lucas Sr (29) W 10:43
Wes Lam (32) L vs.
Brandon Bush (16) W 10:14
Winners 1
Dakota Payne (22) W vs.
Mike Wolters (6) L 14:45
Jeff Hitt (28) L vs.
Allen Smith (12) W 15:16
Kaleb Hurt (1) W vs.
Robbie Spivey (17) L 4 18:24
Mike Robinson (7) W vs.
Daniel Spencer (23) L 2 14:43
Rex Hurt (3) W vs.
Billy Poff (14) L 2 11:21
Salvador Rodriguez (18) L vs.
Jaime Fincham (2) W 1 09:59
Scott Harper (9) W vs.
Cody Miklos (25) L 18:05
Steve Allensworth (20) L vs.
Isaac Hurt (4) W 2 11:12
Round 1
Alyssa Goodloe (31) L vs.
Jaime Fincham (2) W 3 09:26
Chris Dull (5) L vs.
Jeff Hitt (28) W 14:35
Cody Miklos (25) W vs.
Tammy Willams (8) L 1 15:13
Daniel Spencer (23) W vs.
Kody Dobyns (10) L 3 14:50
Joseph Klemens (27) L vs.
Mike Wolters (6) W 23:09
Kaleb Hurt (1) W vs.
Wes Lam (32) L 4 04:41
Kyle Craig (15) L vs.
Salvador Rodriguez (18) W 10:05
Mike Fox (11) L vs.
Dakota Payne (22) W 1 24:15
Mike Robinson (7) W vs.
John Lambert (26) L 8 09:37
Mike Webster (19) L vs.
Billy Poff (14) W 4 21:02
Rex Hurt (3) W vs.
Mike Elza (30) L 8 25:53
Robbie Spivey (17) W vs.
Brandon Bush (16) L 2 16:49
Scott Harper (9) W vs.
Randal Davis (24) L 4 14:45
Steve Lucas Sr (29) L vs.
Isaac Hurt (4) W 14:26
Tony Shifflett (13) L vs.
Steve Allensworth (20) W 15:58
Wilson Smith (21) L vs.
Allen Smith (12) W 14:22