Elimination 3
Atchison (3) W vs.
Louisburg (11) L Hummer Sports Complex, Topeka 00:05
Coffeyville (15) W vs.
Rose Hill (24) L Hummer Sports Complex, Topeka 00:05
De Soto (6) L vs.
KC Piper (4) W Hummer Sports Complex, Topeka 00:04
Paola (9) L vs.
Basehor- Linwood (2) W Hummer Sports Complex, Topeka 00:05
Elimination 2
Andover Central (21) L vs.
De Soto (6) W Hummer Sports Complex, Topeka 00:05
Atchison (3) W vs.
Labette County (13) L Hummer Sports Complex, Topeka 00:05
Augusta (23) L vs.
Paola (9) W Hummer Sports Complex, Topeka 00:05
Basehor- Linwood (2) W vs.
Independence (16) L Hummer Sports Complex, Topeka 00:05
KC Piper (4) W vs.
Chanute (14) L Hummer Sports Complex, Topeka 00:04
Louisburg (11) W vs.
Bishop Miege (5) L Hummer Sports Complex, Topeka 00:05
Rose Hill (24) W vs.
Eudora (7) L Hummer Sports Complex, Topeka 00:05
Tonganoxie (1) L vs.
Coffeyville (15) W Hummer Sports Complex, Topeka 00:04
Elimination 1
Andale (26) L vs.
Augusta (23) W Hummer Sports Complex, Topeka 00:04
Atchison (3) W vs.
Winfield (19) L Hummer Sports Complex, Topeka 00:04
Louisburg (11) W vs.
Buhler (27) L Hummer Sports Complex, Topeka 00:03
Rose Hill (24) W vs.
Spring Hill (8) L Hummer Sports Complex, Topeka 00:04
Tonganoxie (1) W vs.
Mulvane (17) L Hummer Sports Complex, Topeka 00:03
Towanda- Circle (28) L vs.
Andover Central (21) W Hummer Sports Complex, Topeka 00:04
Ulysses (20) L vs.
KC Piper (4) W Hummer Sports Complex, Topeka 00:04
Wellington (18) L vs.
Basehor- Linwood (2) W Hummer Sports Complex, Topeka 00:03
Winners 1
Bishop Miege (5) L vs.
Ottawa (12) W Hummer Sports Complex, Topeka 00:03
Coffeyville (15) L vs.
Abilene (31) W Hummer Sports Complex, Topeka 00:04
Eudora (7) L vs.
Fort Scott (10) W Hummer Sports Complex, Topeka 00:05
Hays (32) W vs.
Independence (16) L Hummer Sports Complex, Topeka 00:04
Labette County (13) L vs.
McPherson (29) W Hummer Sports Complex, Topeka 00:03
Maize South (22) W vs.
De Soto (6) L Hummer Sports Complex, Topeka 00:03
Paola (9) L vs.
El Dorado (25) W Hummer Sports Complex, Topeka 00:03
Wamego (30) W vs.
Chanute (14) L Hummer Sports Complex, Topeka 00:03
Round 1
Abilene (31) 21 W vs.
Basehor- Linwood (2) L Hummer Sports Complex, Topeka 00:17
Andover Central (21) L vs.
Ottawa (12) W Hummer Sports Complex, Topeka 00:05
Atchison (3) L vs.
Wamego (30) W Hummer Sports Complex, Topeka 00:03
Augusta (23) L vs.
Fort Scott (10) W Hummer Sports Complex, Topeka 00:04
Bishop Miege (5) W vs.
Towanda- Circle (28) L Hummer Sports Complex, Topeka 00:04
Buhler (27) L vs.
De Soto (6) W Hummer Sports Complex, Topeka 00:05
Coffeyville (15) W vs.
Wellington (18) L Hummer Sports Complex, Topeka 00:03
El Dorado (25) W vs.
Spring Hill (8) L Hummer Sports Complex, Topeka 00:04
Eudora (7) W vs.
Andale (26) L Hummer Sports Complex, Topeka 00:04
Labette County (13) W vs.
Ulysses (20) L Hummer Sports Complex, Topeka 00:03
Louisburg (11) L vs.
Maize South (22) W Hummer Sports Complex, Topeka 00:03
McPherson (29) W vs.
KC Piper (4) L Hummer Sports Complex, Topeka 00:03
Mulvane (17) L vs.
Independence (16) W Hummer Sports Complex, Topeka 00:03
Paola (9) W vs.
Rose Hill (24) L Hummer Sports Complex, Topeka 00:03
Tonganoxie (1) L vs.
Hays (32) W Hummer Sports Complex, Topeka 00:04
Winfield (19) L vs.
Chanute (14) W Hummer Sports Complex, Topeka 00:03