Winners Final
Team Rust Waeschle L vs.
Team Helewa Ramos W Arena 4 - Moravian/Lehigh 15:49
Elimination 6
Team Nook Graziano W vs.
Team Ayers Truskowski L Arena 2 - US Flag 14:51
Elimination 5
Team Pilley Witt L vs.
Team Nook Graziano W Arena 4 - Moravian/Lehigh 15:30
Winners Semi-finals
Team Ayers Truskowski L vs.
Team Helewa Ramos W 10:52
Team Weaver Rozmerski L vs.
Team Rust Waeschle W Arena 2 - US Flag 16:21
Elimination 4
Team Saum Flanigan W vs.
Team Tuyp Pavey L Arena 2 - US Flag 07:23
Team Saum Walls L vs.
Team Pilley Witt W Arena 1 - US Army 11:42
Team Ziggy Kilker L vs.
Team Nook Graziano W Arena 9 - Local 908 16:43
Elimination 3
Team Doyle Angel L vs.
Team Saum Flanigan W Arena 5 - The Fellaway Social Club 10:16
Team Gagliano Luboff L vs.
Team Saum Walls W Arena 9 - Local 908 16:22
Team Ziggy Kilker W vs.
Team Everitt Morgan L Arena 6 - US Flag 13:19
Winners 2
Team Ayers Truskowski W vs.
Team Pierro Schmidt L Arena 1 - US Army 09:30
Team Pilley Witt L vs.
Team Rust Waeschle W Arena 5 - The Fellaway Social Club 16:40
Team Tuyp Pavey L vs.
Team Helewa Ramos W Arena 9 - Local 908 12:54
Team Weaver Rozmerski W vs.
Team Nook Graziano L Arena 8 - Saum Wrestling 11:37
Elimination 2
Team Doyle Angel W vs.
Team Santry Montrone L Arena 9 - Local 908 14:01
Team Gagliano Cardone L vs.
Team Everitt Morgan W Arena 4 - Moravian/Lehigh 31:30
Team Gagliano Luboff W vs.
Team Briscoe Mueller L Arena 1 - US Army 19:30
Team Hageman Mcnamera L vs.
Team Ziggy Kilker W Arena 8 - Saum Wrestling 12:32
Team McKnight Foti L vs.
Team Saum Walls W Arena 2 - US Flag 10:42
Team Scopoletti Picardo W vs.
Team Jonovich Killen L Arena 6 - US Flag 07:57:49
Team Torsiello Torsiello L vs.
Team Killea Hamm W Arena 3 - US Flag 16:46
Team Tuyp Saffold L vs.
Team Saum Flanigan W Arena 9 - Local 908 07:19
Elimination 1
Team Messner Hutson L vs.
Team Gagliano Luboff W 20:50
Team Santacross Lagana L vs.
Team Gagliano Cardone W Arena 4 - Moravian/Lehigh 23:26
Team Scopoletti Picardo W vs.
Team Moschetti Sircacusa L Arena 8 - Saum Wrestling 16:14
Team Sorochen Sorochen L vs.
Team McKnight Foti W Arena 2 - US Flag 16:06
Winners 1
Team Jonovich Killen L vs.
Team Nook Graziano W Arena 6 - US Flag 13:44
Team Everitt Morgan L vs.
Team Ayers Truskowski W Arena 1 - US Army 20:01
Team Helewa Ramos W vs.
Team Briscoe Mueller L Arena 5 - The Fellaway Social Club 11:54
Team Killea Hamm L vs.
Team Weaver Rozmerski W Arena 3 - US Flag 13:06
Team Pilley Witt W vs.
Team Saum Flanigan L Arena 9 - Local 908 12:36
Team Rust Waeschle W vs.
Team Santry Montrone L 06:23
Team Tuyp Pavey W vs.
Team Saum Walls L Arena 3 - US Flag 11:31
Team Ziggy Kilker L vs.
Team Pierro Schmidt W Arena 2 - US Flag 12:46
Round 1
Team Ayers Truskowski W vs.
Team Doyle Angel L Arena 3 - US Flag 19:37
Team Jonovich Killen W vs.
Team Sorochen Sorochen L 12:48
Team McKnight Foti L vs.
Team Nook Graziano W Arena 1 - US Army 21:31
Team Messner Hutson L vs.
Team Killea Hamm W Arena 6 - US Flag 12:18
Team Santacross Lagana L vs.
Team Rust Waeschle W Arena 9 - Local 908 15:52
Team Santry Montrone W vs.
Team Gagliano Cardone L Arena 5 - The Fellaway Social Club 11:02
Team Saum Flanigan W vs.
Team Hageman Mcnamera L 14:10
Team Saum Walls W vs.
Team Moschetti Sircacusa L Arena 8 - Saum Wrestling 18:13
Team Torsiello Torsiello L vs.
Team Helewa Ramos W Arena 2 - US Flag 16:01
Team Tuyp Pavey W vs.
Team Scopoletti Picardo L Arena 4 - Moravian/Lehigh 19:36
Team Weaver Rozmerski W vs.
Team Gagliano Luboff L Arena 6 - US Flag 15:26
Team Ziggy Kilker W vs.
Team Tuyp Saffold L Arena 5 - The Fellaway Social Club 12:03