TCR Bobcat U15 Rasberry

Updated 5:47am

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Nathan J
6 Leaman Construction
Ethan Lee
Samanth Hicks
7 Amino
Chris Martin
Cannon Jackson
9 DFW Legacy Group Lori Jacobson
David
Julia M
10 Signs Plus
Landry Suarez
Alex N
8 Baylor Trophy Club
Holton Mudd
Conner Mckinney
8 Baylor Trophy Club
Brady Mick
Christopher P
5 Dr Rana Lee
Preston R
Paxton Bailey
5 Dr Rana Lee
Mason Hicks
Nathan J
A
9 DFW Legacy Group Lori Jacobson
Chris Martin
David
B
8 Baylor Trophy Club
Landry Suarez
Holton Mudd
C
7 Amino
Brady Mick
Preston R
D
6 Leaman Construction
Paxton Bailey
Nathan J
E
8 Baylor Trophy Club
David
Brady Mick
F
6 Leaman Construction
Paxton Bailey
Nathan J
G
9 DFW Legacy Group Lori Jacobson
Brady Mick
Nathan J
8 Baylor Trophy Club
Brady Mick
Nathan J
Ethan Lee
6 Leaman Construction
Samanth Hicks
Cannon Jackson
5 Dr Rana Lee
Julia M
Alex N
10 Signs Plus
Conner Mckinney
Christopher P
9 DFW Legacy Group Lori Jacobson
Mason Hicks
Ethan Lee
D
10 Signs Plus
Preston R
Cannon Jackson
C
7 Amino
Holton Mudd
Conner Mckinney
B
10 Signs Plus
Landry Suarez
Christopher P
A
8 Baylor Trophy Club
Chris Martin
Preston R
9 DFW Legacy Group Lori Jacobson
Cannon Jackson
Conner Mckinney
8 Baylor Trophy Club
Chris Martin
Preston R
E
10 Signs Plus
David
Chris Martin
F
8 Baylor Trophy Club
Paxton Bailey
David
8 Baylor Trophy Club
Paxton Bailey
David
G
8 Baylor Trophy Club
Brady Mick
Brady Mick

1st

  Nathan J

2nd

  Brady Mick

3rd

  David

4th

  Paxton Bailey

5th

  Preston R

  Chris Martin

7th

  Cannon Jackson

  Conner Mckinney

9th

  Ethan Lee

  Holton Mudd

  Landry Suarez

  Christopher P

13th

  Samanth Hicks

  Julia M

  Alex N

  Mason Hicks

Final

Nathan J W vs.
Brady Mick L 8 Baylor Trophy Club 03:24

Elimination Final

David L vs.
Brady Mick W 8 Baylor Trophy Club 02:44

Elimination Semi-final

David W vs.
Paxton Bailey L 8 Baylor Trophy Club 03:27

Winners Final

Nathan J W vs.
Brady Mick L 9 DFW Legacy Group Lori Jacobson 03:40

Elimination 4

Chris Martin L vs.
Paxton Bailey W 8 Baylor Trophy Club 05:15

Preston R L vs.
David W 10 Signs Plus 02:32

Elimination 3

Conner Mckinney L vs.
Chris Martin W 8 Baylor Trophy Club 04:19

Preston R W vs.
Cannon Jackson L 9 DFW Legacy Group Lori Jacobson 03:17

Winners Semi-finals

Brady Mick W vs.
Paxton Bailey L 6 Leaman Construction 04:27

Nathan J W vs.
David L 8 Baylor Trophy Club 04:45

Elimination 2

Cannon Jackson W vs.
Holton Mudd L 7 Amino 04:21

Christopher P L vs.
Chris Martin W 8 Baylor Trophy Club 06:24

Conner Mckinney W vs.
Landry Suarez L 10 Signs Plus 03:21

Ethan Lee L vs.
Preston R W 10 Signs Plus 04:14

Elimination 1

Alex N L vs.
Conner Mckinney W 10 Signs Plus 04:05

Cannon Jackson W vs.
Julia M L 5 Dr Rana Lee 05:44

Christopher P W vs.
Mason Hicks L 9 DFW Legacy Group Lori Jacobson 06:19

Ethan Lee W vs.
Samanth Hicks L 6 Leaman Construction 05:14

Winners 1

David W vs.
Landry Suarez L 8 Baylor Trophy Club 03:37

Holton Mudd L vs.
Brady Mick W 7 Amino 03:43

Nathan J W vs.
Chris Martin L 9 DFW Legacy Group Lori Jacobson 04:48

Preston R L vs.
Paxton Bailey W 6 Leaman Construction 04:51

Round 1

Alex N L vs.
Holton Mudd W 8 Baylor Trophy Club 04:14

Cannon Jackson L vs.
David W 9 DFW Legacy Group Lori Jacobson 08:22

Christopher P L vs.
Preston R W 5 Dr Rana Lee 05:53

Conner Mckinney L vs.
Brady Mick W 8 Baylor Trophy Club 06:58

Julia M L vs.
Landry Suarez W 10 Signs Plus 10:38

Nathan J W vs.
Ethan Lee L 6 Leaman Construction 08:40

Paxton Bailey W vs.
Mason Hicks L 5 Dr Rana Lee 05:30

Samanth Hicks L vs.
Chris Martin W 7 Amino 08:14

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20