Elimination Semi-final
Jaydin Eirman (Missouri) (3) 11 W vs.
Chad Red (Nebraska) (16) 8 L 00:11
Winners Final
Yianni Diakomihalis (Cornell) (1) 15 W vs.
Joey Mckenna (Ohio St) (2) 7 L 00:17
Elimination 6
Chad Red (Nebraska) (16) 16 W vs.
Nick Lee (Penn St) (4) 12 L 00:16
Kanen Storr (Mich) (5) 5 L vs.
Jaydin Eirman (Missouri) (3) 7 W 00:23
Elimination 5
Kaid Brock (Ok State) (10) 2 L vs.
Chad Red (Nebraska) (16) 7 W 00:23
Kanen Storr (Mich) (5) 2 W vs.
Yahya Thomas (Nwestern) (24) 1 L 01:30
Winners Semi-finals
Jaydin Eirman (Missouri) (3) 5 L vs.
Joey Mckenna (Ohio St) (2) 7 W 00:11
Yianni Diakomihalis (Cornell) (1) 6 W vs.
Nick Lee (Penn St) (4) 5 L 00:18
Elimination 4
Chad Red (Nebraska) (16) 4 W vs.
Mitch McKee (Minnesota) (6) L 00:15
Chris Deblen (Chattanooga) (28) 7 L vs.
Yahya Thomas (Nwestern) (24) 9 W 00:43
Dom Demas (Okla) (7) 2 L vs.
Kanen Storr (Mich) (5) 7 W 01:30
Ian Parker (Iowa St) (12) 5 L vs.
Kaid Brock (Ok State) (10) 9 W 01:17
Elimination 3
Chris Deblen (Chattanooga) (28) 5 W vs.
Sam Krivus (Virginia) (14) 2 L 02:07
Corey Shie (West Point) (20) 5 L vs.
Ian Parker (Iowa St) (12) 10 W 02:25
Josh Alber (Northern Iowa) (8) L vs.
Chad Red (Nebraska) (16) W 02:56
Tristan Moran (wisc) (18) 2 L vs.
Dom Demas (Okla) (7) 7 W 03:10
Winners 2
Jaydin Eirman (Missouri) (3) 4 W vs.
Mitch McKee (Minnesota) (6) 3 L 00:26
Kaid Brock (Ok State) (10) 6 L vs.
Joey Mckenna (Ohio St) (2) 13 W 00:31
Kanen Storr (Mich) (5) 2 L vs.
Nick Lee (Penn St) (4) 5 W 00:35
Yianni Diakomihalis (Cornell) (1) 15 W vs.
Yahya Thomas (Nwestern) (24) 6 L 00:40
Elimination 2
Cam Kelly (Ohio) (23) 3 L vs.
Josh Alber (Northern Iowa) (8) 6 W 02:09
Chris Deblen (Chattanooga) (28) 5 W vs.
Bryan Lantry (Buffalo) (11) 3 L 02:31
Jamal Morris (Nc St$ (27) L vs.
Ian Parker (Iowa St) (12) W 02:34
LJ Bentley (Pitt) (30) 6 L vs.
Corey Shie (West Point) (20) 8 W 03:05
Matthew Findlay (UtahV) (13) 1 L vs.
Sam Krivus (Virginia) (14) 5 W 03:30
Max Murin (Iowa) (9) 3 L vs.
Dom Demas (Okla) (7) 5 W 03:47
Nicolas Gil (navy (17) 6 L vs.
Tristan Moran (wisc) (18) 10 W 04:02
Sa’derian Perry (Odu) (15) 1 L vs.
Chad Red (Nebraska) (16) 8 W 04:11
Elimination 1
Carlos Herrera (CSUBak) (32) L vs.
Nicolas Gil (navy (17) W 18:28
Chris Deblen (Chattanooga) (28) 5 W vs.
Kyle Shoop (Lock Haven) (21) 2 L 18:21
Joey Gould (Bucknell) (26) 1 L vs.
Cam Kelly (Ohio) (23) 12 W 17:57
LJ Bentley (Pitt) (30) 3 W vs.
AC Headlee (Unc) (19) 2 L 17:47
Matthew Findlay (UtahV) (13) 5 W vs.
Josh Finesilver (Duke) (29) 3 L 17:35
Max Murin (Iowa) (9) W vs.
Nate Limmex (Purdue) (25) L 17:22
Sa’derian Perry (Odu) (15) 12 W vs.
Jack Mutchnik (American) (31) 2 L 17:05
Sam Turner (Wyoming) (22) 5 L vs.
Jamal Morris (Nc St$ (27) 9 W 17:16
Winners 1
Bryan Lantry (Buffalo) (11) 12 L vs.
Mitch McKee (Minnesota) (6) 16 W 02:10
Corey Shie (West Point) (20) 1 L vs.
Nick Lee (Penn St) (4) 5 W 03:11
Dom Demas (Okla) (7) 2 L vs.
Kaid Brock (Ok State) (10) 5 W 06:51
Jaydin Eirman (Missouri) (3) 10 W vs.
Sam Krivus (Virginia) (14) 2 L 06:59
Kanen Storr (Mich) (5) 6 W vs.
Ian Parker (Iowa St) (12) 3 L 07:04
Tristan Moran (wisc) (18) 3 L vs.
Joey Mckenna (Ohio St) (2) 15 W 07:18
Yahya Thomas (Nwestern) (24) 7 W vs.
Josh Alber (Northern Iowa) (8) 1 L 08:22
Yianni Diakomihalis (Cornell) (1) 4 W vs.
Chad Red (Nebraska) (16) L 08:26
Round 1
AC Headlee (Unc) (19) 2 L vs.
Sam Krivus (Virginia) (14) 5 W 00:30
Bryan Lantry (Buffalo) (11) 12 W vs.
Sam Turner (Wyoming) (22) 5 L 00:36
Cam Kelly (Ohio) (23) 7 L vs.
Kaid Brock (Ok State) (10) 9 W 00:45
Dom Demas (Okla) (7) 5 W vs.
Joey Gould (Bucknell) (26) 1 L 00:56
Jack Mutchnik (American) (31) 1 L vs.
Joey Mckenna (Ohio St) (2) 13 W 01:02
Jamal Morris (Nc St$ (27) 2 L vs.
Mitch McKee (Minnesota) (6) 7 W 01:07
Jaydin Eirman (Missouri) (3) W vs.
LJ Bentley (Pitt) (30) L 01:14
Josh Finesilver (Duke) (29) L vs.
Nick Lee (Penn St) (4) W 01:15
Kanen Storr (Mich) (5) 4 W vs.
Chris Deblen (Chattanooga) (28) 3 L 00:28
Kyle Shoop (Lock Haven) (21) 5 L vs.
Ian Parker (Iowa St) (12) 13 W 00:34
Matthew Findlay (UtahV) (13) L vs.
Corey Shie (West Point) (20) W 00:34
Max Murin (Iowa) (9) 4 L vs.
Yahya Thomas (Nwestern) (24) 7 W 01:49
Nate Limmex (Purdue) (25) L vs.
Josh Alber (Northern Iowa) (8) W 01:53
Nicolas Gil (navy (17) 4 L vs.
Chad Red (Nebraska) (16) 14 W 02:11
Sa’derian Perry (Odu) (15) 4 L vs.
Tristan Moran (wisc) (18) 5 W 02:19
Yianni Diakomihalis (Cornell) (1) 16 W vs.
Carlos Herrera (CSUBak) (32) L 02:23