Elimination Semi-final
Theron Kenniston OPRF (2) 6 W vs.
Kyle Marden (Bergen Catholic) (5) 4 L Mat 4 01:32
Winners Final
Sheldon Thomas (Indian River) (1) 3 L vs.
Robert Annichiarico (Mount Sinai) (15) 5 W Mat 4 00:12
Elimination 6
Devin Marks (Baxtere Catholic) (16) 3 L vs.
Kyle Marden (Bergen Catholic) (5) 5 W Mat 4 01:38
Theron Kenniston OPRF (2) 2 W vs.
Thomas Kaczmarek (Franklin Regional) (6) 1 L Mat 2 01:23
Elimination 5
Eric Dorano (Blair Academy) (10) 4 L vs.
Devin Marks (Baxtere Catholic) (16) 7 W Mat 1 00:11
Theron Kenniston OPRF (2) 5 W vs.
Christian O'Donnel (Bishop Ready) (8) 2 L Mat 2 00:44
Winners Semi-finals
Sheldon Thomas (Indian River) (1) 9 W vs.
Kyle Marden (Bergen Catholic) (5) 1 L Mat 1 01:15
Thomas Kaczmarek (Franklin Regional) (6) 2 L vs.
Robert Annichiarico (Mount Sinai) (15) 4 W Mat 2 01:21
Elimination 4
Alex Michel (Lasalle) (13) 4 L vs.
Christian O'Donnel (Bishop Ready) (8) 9 W Mat 3 00:19
David Schwarm (Omaha Burke) (4) L vs.
Eric Dorano (Blair Academy) (10) W Mat 4 00:29
Devin Marks (Baxtere Catholic) (16) W vs.
Michi Humbert (McCallie) (3) L Mat 2 00:35
Theron Kenniston OPRF (2) 3 W vs.
Michael Zabulon (Union County) (20) 1 L Mat 1 00:42
Elimination 3
Antonio Buono (Providence Prep) (9) 3 L vs.
Devin Marks (Baxtere Catholic) (16) 7 W Mat 1 00:30
David Schwarm (Omaha Burke) (4) W vs.
Alex Edwards (Montini Catholic) (12) L Mat 3 01:39
Philip Mckee (Michael-Albertville) (11) 1 L vs.
Alex Michel (Lasalle) (13) 4 W Mat 2 01:45
Theron Kenniston OPRF (2) 6 W vs.
Frank Garland (Parkersburg South) (24) 2 L Mat 4 01:53
Winners 2
Eric Dorano (Blair Academy) (10) 3 L vs.
Robert Annichiarico (Mount Sinai) (15) 7 W Mat 1 01:12
Kyle Marden (Bergen Catholic) (5) W vs.
Michael Zabulon (Union County) (20) L Mat 3 01:11
Michi Humbert (McCallie) (3) 3 L vs.
Thomas Kaczmarek (Franklin Regional) (6) 5 W Mat 4 01:21
Sheldon Thomas (Indian River) (1) 6 W vs.
Christian O'Donnel (Bishop Ready) (8) 4 L Mat 2 01:19
Elimination 2
Alex Michel (Lasalle) (13) W vs.
Isaac Benin (Christian Brothers) (19) L Mat 3 00:12
Beau Witte (Corbett) (27) 3 L vs.
Alex Edwards (Montini Catholic) (12) 4 W Mat 4 00:29
Cam Isadore (Hilton) (14) 1 L vs.
David Schwarm (Omaha Burke) (4) 5 W Mat 1 00:39
Evander Cameron (Montini Catholic) (18) L vs.
Devin Marks (Baxtere Catholic) (16) W Mat 2 00:41
Frank Garland (Parkersburg South) (24) 3 W vs.
Derek Gryphon (Exeter) (7) 1 L Mat 1 00:48
Gunner Carillo (Dekalb) (26) 2 L vs.
Antonio Buono (Providence Prep) (9) 6 W Mat 4 00:40
Justin Lashaway (Davidson) (17) 9 L vs.
Theron Kenniston OPRF (2) 16 W Mat 3 00:26
Keenan Nixon (DCC) (28) 1 L vs.
Philip Mckee (Michael-Albertville) (11) 4 W Mat 2 00:09
Elimination 1
Alex Michel (Lasalle) (13) 5 W vs.
Jae Brais (Robinson-Senior) (29) L Mat 1 00:20
Corbin Cochran (Camden) (22) 2 L vs.
Beau Witte (Corbett) (27) 8 W Mat 2 00:28
Evander Cameron (Montini Catholic) (18) 3 W vs.
Kiane Cook (Lakeland) (31) L Mat 3 00:37
Frank Garland (Parkersburg South) (24) 7 W vs.
Gannon Hale (Dells-Falls High) (25) 3 L Mat 4 00:43
Gunner Carillo (Dekalb) (26) W vs.
Jose Laliberte (Tuttle) (23) L Mat 4 00:55
Jeremy Heavrin (Chiwonokee) (30) 3 L vs.
Cam Isadore (Hilton) (14) 15 W Mat 2 01:10
Keenan Nixon (DCC) (28) 1 W vs.
Brandon Turgeon (West Fargo) (21) L Mat 3 01:19
Page Eldin (Apple-Valley) (32) 3 L vs.
Justin Lashaway (Davidson) (17) 8 W Mat 1 01:36
Winners 1
Antonio Buono (Providence Prep) (9) 1 L vs.
Christian O'Donnel (Bishop Ready) (8) 3 W Mat 1 00:54
Derek Gryphon (Exeter) (7) 5 L vs.
Eric Dorano (Blair Academy) (10) 10 W Mat 4 01:06
Kyle Marden (Bergen Catholic) (5) 10 W vs.
Alex Edwards (Montini Catholic) (12) 1 L Mat 3 02:24
Michael Zabulon (Union County) (20) 6 W vs.
David Schwarm (Omaha Burke) (4) 2 L Mat 2 02:31
Michi Humbert (McCallie) (3) 15 W vs.
Isaac Benin (Christian Brothers) (19) 2 L Mat 2 00:28
Philip Mckee (Michael-Albertville) (11) 5 L vs.
Thomas Kaczmarek (Franklin Regional) (6) 7 W Mat 1 00:34
Robert Annichiarico (Mount Sinai) (15) 3 W vs.
Theron Kenniston OPRF (2) 2 L Mat 4 00:43
Sheldon Thomas (Indian River) (1) 3 W vs.
Devin Marks (Baxtere Catholic) (16) 1 L Mat 3 00:50
Round 1
Alex Michel (Lasalle) (13) 6 L vs.
Michael Zabulon (Union County) (20) 8 W Mat 4 00:34
Antonio Buono (Providence Prep) (9) 12 W vs.
Frank Garland (Parkersburg South) (24) 3 L Mat 2 00:46
Beau Witte (Corbett) (27) 2 L vs.
Thomas Kaczmarek (Franklin Regional) (6) 17 W Mat 3 01:01
Brandon Turgeon (West Fargo) (21) 1 L vs.
Alex Edwards (Montini Catholic) (12) 4 W Mat 1 01:07
Derek Gryphon (Exeter) (7) 7 W vs.
Gunner Carillo (Dekalb) (26) 2 L Mat 3 00:28
Gannon Hale (Dells-Falls High) (25) 1 L vs.
Christian O'Donnel (Bishop Ready) (8) 5 W Mat 4 00:34
Isaac Benin (Christian Brothers) (19) 6 W vs.
Cam Isadore (Hilton) (14) 5 L Mat 1 00:47
Jae Brais (Robinson-Senior) (29) 4 L vs.
David Schwarm (Omaha Burke) (4) 7 W Mat 2 01:04
Jose Laliberte (Tuttle) (23) L vs.
Eric Dorano (Blair Academy) (10) W Mat 3 01:42
Justin Lashaway (Davidson) (17) 3 L vs.
Devin Marks (Baxtere Catholic) (16) 6 W Mat 4 00:49
Kiane Cook (Lakeland) (31) 4 L vs.
Theron Kenniston OPRF (2) 10 W Mat 1 00:34
Kyle Marden (Bergen Catholic) (5) 12 W vs.
Keenan Nixon (DCC) (28) L Mat 2 00:23
Michi Humbert (McCallie) (3) W vs.
Jeremy Heavrin (Chiwonokee) (30) L Mat 1 00:56
Philip Mckee (Michael-Albertville) (11) 3 W vs.
Corbin Cochran (Camden) (22) 2 L Mat 4 00:50
Robert Annichiarico (Mount Sinai) (15) W vs.
Evander Cameron (Montini Catholic) (18) L Mat 2 00:32
Sheldon Thomas (Indian River) (1) 15 W vs.
Page Eldin (Apple-Valley) (32) L Mat 3 00:24