Final - Match 2
Hurt-Hurt (1) 8 L vs.
Cameron-Cameron III (2) 21 W Center Court 12:33
Final
Cameron-Cameron III (2) 4 L vs.
Hurt-Hurt (1) 21 W 4 16:36
Elimination Final
Hurt-Hurt (1) 21 W vs.
Austin Jr-Stevens (4) 16 L Center Court 19:25
Elimination Semi-final
Davis-Pope (11) 18 L vs.
Hurt-Hurt (1) 21 W 3 07:49
Winners Final
Austin Jr-Stevens (4) 8 L vs.
Cameron-Cameron III (2) 21 W Center Court 13:29
Elimination 6
Halbert-Kennedy (12) 11 L vs.
Davis-Pope (11) 21 W Center Court 13:34
Hurt-Hurt (1) 21 W vs.
Dugger-McGee (16) L Center Court 08:15
Elimination 5
Chesnut-Wolters (10) 12 L vs.
Hurt-Hurt (1) 21 W 2 22:42
Halbert-Kennedy (12) 21 W vs.
Bobo-Uhrig (9) 4 L 3 17:10
Winners Semi-finals
Davis-Pope (11) 4 L vs.
Cameron-Cameron III (2) 21 W 2 12:04
Dugger-McGee (16) 18 L vs.
Austin Jr-Stevens (4) 21 W 5 19:56
Elimination 4
Cromer-Pearson (24) 12 L vs.
Halbert-Kennedy (12) 21 W 14 11:32
Cumberland-Thacker (5) 15 L vs.
Chesnut-Wolters (10) 21 W 6 23:50
Davis-Davis (6) 15 L vs.
Bobo-Uhrig (9) 21 W 10 18:26
Hurt-Hurt (1) 21 W vs.
Schaffer-Reynolds (3) 17 L 8 22:25
Elimination 3
Arrington Sr-Mullis (8) 10 L vs.
Hurt-Hurt (1) 21 W 4 14:59
Davis-Davis (6) 21 W vs.
Choban-Hartzell (13) 5 L 9 15:09
Diesher-Smith (20) 10 L vs.
Cumberland-Thacker (5) 21 W 6 13:50
G Cole-T Cordle (18) 8 L vs.
Cromer-Pearson (24) 21 W 6 11:26
Winners 2
Chesnut-Wolters (10) 4 L vs.
Cameron-Cameron III (2) 21 W Center Court 13:53
Dugger-McGee (16) 21 W vs.
Bobo-Uhrig (9) 12 L Center Court 16:24
Halbert-Kennedy (12) 1 L vs.
Austin Jr-Stevens (4) 21 W 11 08:55
Schaffer-Reynolds (3) 13 L vs.
Davis-Pope (11) 21 W 3 24:08
Elimination 2
Atkinson-Channell (22) 3 L vs.
Cumberland-Thacker (5) 21 W 5 14:31
Brown-Cade (26) 10 L vs.
Arrington Sr-Mullis (8) 21 W 8 24:42
Choban-Hartzell (13) 21 W vs.
Allensworth-Spivey (19) 9 L 4 13:26
Copeland-Hansen (15) L vs.
Hurt-Hurt (1) 21 W 14 11:48
Cromer-Pearson (24) 21 W vs.
Ellis-Cruse (7) 19 L 9 15:35
Dobbins-Houser (14) 17 L vs.
Diesher-Smith (20) 21 W 7 23:37
E Weese-C Wilson (17) 4 L vs.
G Cole-T Cordle (18) 21 W 14 07:44
Gallahan-Fox (21) 10 L vs.
Davis-Davis (6) 21 W 10 17:58
Elimination 1
(bye) (28) L vs.
Gallahan-Fox (21) W 05:49
(bye) (30) L vs.
Dobbins-Houser (14) W 02:17
(bye) (32) L vs.
E Weese-C Wilson (17) W 04:39
Atkinson-Channell (22) 21 W vs.
Kellough-Carroll (27) 14 L 6 20:59
Brown-Cade (26) 21 W vs.
Davis-Webster (23) 2 L 4 13:28
Choban-Hartzell (13) W vs.
(bye) (29) L 15:15
Copeland-Hansen (15) W vs.
(bye) (31) L 58:46
Cromer-Pearson (24) 21 W vs.
Kennedy-Rhodes (25) 9 L 12 12:49
Winners 1
Bobo-Uhrig (9) 21 W vs.
Arrington Sr-Mullis (8) 16 L 2 24:44
Cumberland-Thacker (5) 14 L vs.
Halbert-Kennedy (12) 21 W 8 18:09
Davis-Pope (11) 21 W vs.
Davis-Davis (6) 14 L Center Court 15:59
Diesher-Smith (20) 7 L vs.
Austin Jr-Stevens (4) 21 W 13 13:38
Ellis-Cruse (7) 12 L vs.
Chesnut-Wolters (10) 21 W 11 19:08
G Cole-T Cordle (18) 8 L vs.
Cameron-Cameron III (2) 21 W 9 15:52
Hurt-Hurt (1) 20 L vs.
Dugger-McGee (16) 21 W 5 19:04
Schaffer-Reynolds (3) 21 W vs.
Allensworth-Spivey (19) 3 L 10 11:41
Round 1
(bye) (29) L vs.
Austin Jr-Stevens (4) W 43:57
(bye) (31) L vs.
Cameron-Cameron III (2) W 43:57
Allensworth-Spivey (19) 21 W vs.
Dobbins-Houser (14) 10 L 2 16:33
Bobo-Uhrig (9) 21 W vs.
Cromer-Pearson (24) 19 L 12 23:30
Choban-Hartzell (13) 19 L vs.
Diesher-Smith (20) 21 W 7 29:19
Copeland-Hansen (15) 15 L vs.
G Cole-T Cordle (18) 21 W 6 11:50
Cumberland-Thacker (5) W vs.
(bye) (28) L 43:57
Davis-Pope (11) 21 W vs.
Atkinson-Channell (22) 9 L 5 18:53
Davis-Webster (23) L vs.
Chesnut-Wolters (10) 21 W 8 12:15
E Weese-C Wilson (17) 10 L vs.
Dugger-McGee (16) 21 W 14 18:01
Ellis-Cruse (7) 21 W vs.
Brown-Cade (26) L 10 14:00
Gallahan-Fox (21) 14 L vs.
Halbert-Kennedy (12) 21 W Center Court 19:24
Hurt-Hurt (1) W vs.
(bye) (32) L 43:57
Kellough-Carroll (27) 6 L vs.
Davis-Davis (6) 21 W 13 11:48
Kennedy-Rhodes (25) L vs.
Arrington Sr-Mullis (8) 21 W 3 11:20
Schaffer-Reynolds (3) W vs.
(bye) (30) L 43:57