Chris Perry / Cris Cwalinski
(bye)
Scott Heffner / Laura Lentoski
Board 4
Donnie Strode / Anne Harle
Norman Madhoo / Nicole Wright
(bye)
(bye)
Steve Aaron / Connie O'Callaghan
Marc Raiche / Rhonda Combs
(bye)
(bye)
Aaron Campbell / Ashley Richey
Tyson Pritchart / Jen Schaffer
(bye)
(bye)
Tommy Tappa / Rhonda Combs
Michael Werner / Lorraine Symone
(bye)
(bye)
Jim McDonough / Sivan Feldman
Jeff Burke / Georgia Heffner
(bye)
(bye)
Arij Larkin / Deana Carotenuto
Jeff Raschdorf / Lorraine Symon
(bye)
(bye)
Michael Wallace / Christine Mack
Joe Stinnett / Carlee Fletcher
(bye)
(bye)
Mike Bergey / Alex Bergey
Micah Landgren / Jennifer Landgren
(bye)
(bye)
Joe Curran / Natasha Perish
Nigel Jeanty / Rosie Giordano
(bye)
(bye)
Mike Kasemeyer / Alex Bergey
Eric Dennison / Jami Rose
(bye)
(bye)
Chris Kennedy / Deanna Carotenuto
Mark Rydman / Kat Doole
(bye)
(bye)
Greg Manze / Rosie Giordano
Ryan Merritt / Natasha Perish
(bye)
(bye)
Greg Thomas / Jewel Cameron
MIKE COMISKEY/DARREN LUPO
(bye)
(bye)
Tucker Davey / Michella Wright
Bear Nance / Teya Dawson
(bye)
(bye)
David Travers / Darren Lupo
Fred Williams / Laura Lentoski
(bye)
(bye)
JASON BELLAND/AMANDA MCCLISH
Chris Perry / Cris Cwalinski
Board 7
Donnie Strode / Anne Harle
Norman Madhoo / Nicole Wright
Board 7
Steve Aaron / Connie O'Callaghan
Marc Raiche / Rhonda Combs
Board 9
Aaron Campbell / Ashley Richey
Tyson Pritchart / Jen Schaffer
Board 9
Tommy Tappa / Rhonda Combs
Michael Werner / Lorraine Symone
Board 2
Jim McDonough / Sivan Feldman
Jeff Burke / Georgia Heffner
Board 6
Arij Larkin / Deana Carotenuto
Jeff Raschdorf / Lorraine Symon
Board 3
Michael Wallace / Christine Mack
Joe Stinnett / Carlee Fletcher
Board 4
Mike Bergey / Alex Bergey
Micah Landgren / Jennifer Landgren
Board 1
Joe Curran / Natasha Perish
Nigel Jeanty / Rosie Giordano
Board 3
Mike Kasemeyer / Alex Bergey
Eric Dennison / Jami Rose
Board 1
Chris Kennedy / Deanna Carotenuto
Mark Rydman / Kat Doole
Board 6
Greg Manze / Rosie Giordano
Ryan Merritt / Natasha Perish
Board 8
Greg Thomas / Jewel Cameron
MIKE COMISKEY/DARREN LUPO
Board 5
Tucker Davey / Michella Wright
Bear Nance / Teya Dawson
Board 5
David Travers / Darren Lupo
Fred Williams / Laura Lentoski
Board 2
JASON BELLAND/AMANDA MCCLISH
Chris Perry / Cris Cwalinski
Board 6
Norman Madhoo / Nicole Wright
Aaron Campbell / Ashley Richey
Board 5
Tyson Pritchart / Jen Schaffer
Michael Werner / Lorraine Symone
Board 9
Jeff Burke / Georgia Heffner
Michael Wallace / Christine Mack
Board 10
Joe Stinnett / Carlee Fletcher
Joe Curran / Natasha Perish
Board 2
Nigel Jeanty / Rosie Giordano
Eric Dennison / Jami Rose
Board 11
Mark Rydman / Kat Doole
Greg Thomas / Jewel Cameron
Board 8
Tucker Davey / Michella Wright
David Travers / Darren Lupo
Board 4
JASON BELLAND/AMANDA MCCLISH
Chris Perry / Cris Cwalinski
Board 8
Aaron Campbell / Ashley Richey
Michael Werner / Lorraine Symone
Board 7
Michael Wallace / Christine Mack
Nigel Jeanty / Rosie Giordano
Board 4
Mark Rydman / Kat Doole
Tucker Davey / Michella Wright
Board 10
David Travers / Darren Lupo
Chris Perry / Cris Cwalinski
Board 8
Michael Werner / Lorraine Symone
Mark Rydman / Kat Doole
Board 4
David Travers / Darren Lupo
Chris Perry / Cris Cwalinski
Board 2
Mark Rydman / Kat Doole
Chris Perry / Cris Cwalinski