Final
Crown $ Coke (Vogel/Bobilya) W vs.
Beast Mode (Malless/Martinez) L Court 01 00:05
Elimination Final
Beast Mode (Malless/Martinez) W vs.
Old School (Pena/Heath/Downard) L Court 01 30:35
Elimination Semi-final
Rookies (Harrison/Abbot) L vs.
Beast Mode (Malless/Martinez) W Court 01 15:13
Winners Final
Old School (Pena/Heath/Downard) L vs.
Crown $ Coke (Vogel/Bobilya) W Court 07 15:14
Elimination 6
Beast Mode (Malless/Martinez) W vs.
Dead Nutz (Butler/Taylor) L Court 08 13:35
Rookies (Harrison/Abbot) W vs.
Fire In The Hole 🔥 (Hagen x3) L Court 03 17:14
Elimination 5
Airflight (Miller/Gingrich) L vs.
Rookies (Harrison/Abbot) W Court 08 15:56
Bert & Ernie (Sulski/Urban) L vs.
Beast Mode (Malless/Martinez) W Court 05 14:36
Winners Semi-finals
Crown $ Coke (Vogel/Bobilya) W vs.
Fire In The Hole 🔥 (Hagen x3) L Court 02 18:07
Old School (Pena/Heath/Downard) W vs.
Dead Nutz (Butler/Taylor) L Court 01 09:26
Elimination 4
4 On The Floor (Luster/Ernsburger) L vs.
Airflight (Miller/Gingrich) W Court 04 12:46
Bert & Ernie (Sulski/Urban) W vs.
Amish Boys (Helmuth/Marsh) L Court 03 10:22
Cubbie Blue (Ryder/Geiersbach) L vs.
Rookies (Harrison/Abbot) W Court 05 17:22
Team Divided (Blair/Gallagher) L vs.
Beast Mode (Malless/Martinez) W Court 01 21:16
Elimination 3
Bert & Ernie (Sulski/Urban) W vs.
Worthless 10 (Pacione/Dillingham) L Court 01 10:06
Big Guns (Novy/Augle x2) L vs.
Team Divided (Blair/Gallagher) W Court 08 17:36
J & A (Eby/Welch) L vs.
Cubbie Blue (Ryder/Geiersbach) W Court 09 11:17
Two Amigos (Martin/Wiseman) L vs.
4 On The Floor (Luster/Ernsburger) W Court 06 18:19
Winners 2
Crown $ Coke (Vogel/Bobilya) W vs.
Beast Mode (Malless/Martinez) L Court 10 13:05
Dead Nutz (Butler/Taylor) W vs.
Airflight (Miller/Gingrich) L Court 02 18:40
Fire In The Hole 🔥 (Hagen x3) W vs.
Amish Boys (Helmuth/Marsh) L Court 08 11:51
Old School (Pena/Heath/Downard) W vs.
Rookies (Harrison/Abbot) L Court 04 16:23
Elimination 2
4 On The Floor (Luster/Ernsburger) W vs.
Olympus (Dorton/Stull/Keller) L Court 09 09:17
Bert & Ernie (Sulski/Urban) W vs.
Bags Don’t Lie (Wochele/Freet/Hanwell) L Court 07 16:27
D-will & Unc (Smith/Williams) L vs.
Big Guns (Novy/Augle x2) W Court 07 09:26
Fighter Boards (Ruthruff x2) L vs.
Team Divided (Blair/Gallagher) W Court 05 09:53
First Timers (Greenboam/Somogyi) L vs.
Cubbie Blue (Ryder/Geiersbach) W Court 04 10:06
Full Throttle (Knebel/Owen) L vs.
Two Amigos (Martin/Wiseman) W Court 03 11:54
Where's The Who (Abbiehl/Reyes) L vs.
J & A (Eby/Welch) W Court 01 12:46
Worthless 10 (Pacione/Dillingham) W vs.
Destroyers (Stammis/Comanse) L Court 10 09:57
Elimination 1
4 On The Floor (Luster/Ernsburger) W vs.
Cornholios (Phelps/Hapner) L Court 09 09:01
Team Yoder Oil (Sobol/Battles/Sherven) L vs.
D-will & Unc (Smith/Williams) W Court 09 08:11
Winners 1
Airflight (Miller/Gingrich) W vs.
Bags Don’t Lie (Wochele/Freet/Hanwell) L Court 02 14:40
Beast Mode (Malless/Martinez) W vs.
J & A (Eby/Welch) L Court 03 11:53
Big Guns (Novy/Augle x2) L vs.
Rookies (Harrison/Abbot) W Court 06 19:14
Cubbie Blue (Ryder/Geiersbach) L vs.
Crown $ Coke (Vogel/Bobilya) W Court 08 13:05
Dead Nutz (Butler/Taylor) W vs.
Destroyers (Stammis/Comanse) L Court 07 08:41
Olympus (Dorton/Stull/Keller) L vs.
Fire In The Hole 🔥 (Hagen x3) W Court 04 11:57
Team Divided (Blair/Gallagher) L vs.
Old School (Pena/Heath/Downard) W Court 05 13:27
Two Amigos (Martin/Wiseman) L vs.
Amish Boys (Helmuth/Marsh) W Court 01 15:50
Round 1
Airflight (Miller/Gingrich) W vs.
First Timers (Greenboam/Somogyi) L Court 09 15:33
Bert & Ernie (Sulski/Urban) L vs.
Crown $ Coke (Vogel/Bobilya) W Court 04 14:57
Big Guns (Novy/Augle x2) W vs.
4 On The Floor (Luster/Ernsburger) L Court 10 20:46
Cornholios (Phelps/Hapner) L vs.
Rookies (Harrison/Abbot) W Court 07 09:06
D-will & Unc (Smith/Williams) L vs.
Fire In The Hole 🔥 (Hagen x3) W Court 01 12:11
Fighter Boards (Ruthruff x2) L vs.
Two Amigos (Martin/Wiseman) W Court 05 10:46
Old School (Pena/Heath/Downard) W vs.
Full Throttle (Knebel/Owen) L Court 06 09:48
Team Yoder Oil (Sobol/Battles/Sherven) L vs.
Olympus (Dorton/Stull/Keller) W Court 03 08:56
Where's The Who (Abbiehl/Reyes) L vs.
Destroyers (Stammis/Comanse) W Court 08 13:48
Worthless 10 (Pacione/Dillingham) L vs.
Beast Mode (Malless/Martinez) W Court 02 08:50