Open

Updated 1:30pm

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

39 Camby
(bye)
40 Weston
49 Tell
18 Annette
(bye)
(bye)
47 Brett
42 Alan
(bye)
31 Ryan
50 Simon
51 Kendra
41 Lachelle
(bye)
22 Sheyna
30 Emalee
(bye)
35 Nate
19 Kjeldon
28 Sam
44 Arthur
(bye)
56 Crandall
24 Lynzee
(bye)
54 Gavin
38 Alex
52 Karen
37 Gilbert
(bye)
53 Steve
39 Camby
A
49 Tell
18 Annette
B
47 Brett
42 Alan
C
50 Simon
51 Kendra
D
22 Sheyna
30 Emalee
E
35 Nate
28 Sam
F
56 Crandall
24 Lynzee
G
54 Gavin
37 Gilbert
H
53 Steve
39 Camby
I
47 Brett
50 Simon
J
22 Sheyna
35 Nate
K
28 Sam
54 Gavin
L
37 Gilbert
47 Brett
M
50 Simon
35 Nate
N
54 Gavin
47 Brett
O
35 Nate
35 Nate
47 Brett
47 Brett
35 Nate
47 Brett
(bye)
40 Weston
(bye)
(bye)
(bye)
31 Ryan
41 Lachelle
(bye)
(bye)
19 Kjeldon
44 Arthur
(bye)
(bye)
38 Alex
52 Karen
(bye)
40 Weston
H
53 Steve
(bye)
G
24 Lynzee
31 Ryan
F
56 Crandall
41 Lachelle
E
30 Emalee
19 Kjeldon
D
51 Kendra
44 Arthur
C
42 Alan
38 Alex
B
18 Annette
52 Karen
A
49 Tell
53 Steve
24 Lynzee
56 Crandall
30 Emalee
19 Kjeldon
42 Alan
18 Annette
52 Karen
53 Steve
J
22 Sheyna
56 Crandall
I
39 Camby
19 Kjeldon
L
37 Gilbert
18 Annette
K
28 Sam
22 Sheyna
56 Crandall
19 Kjeldon
18 Annette
22 Sheyna
N
54 Gavin
19 Kjeldon
M
50 Simon
54 Gavin
19 Kjeldon
19 Kjeldon
O
47 Brett
47 Brett

1st

  47 Brett

2nd

  35 Nate

3rd

  19 Kjeldon

4th

  54 Gavin

5th

  22 Sheyna

  50 Simon

7th

  56 Crandall

  18 Annette

9th

  53 Steve

  39 Camby

  37 Gilbert

  28 Sam

13th

  24 Lynzee

  30 Emalee

  42 Alan

  52 Karen

17th

  40 Weston

  31 Ryan

  41 Lachelle

  51 Kendra

  44 Arthur

  38 Alex

  49 Tell

Final - Match 2

47 Brett W vs.
35 Nate L 00:20

Final

35 Nate L vs.
47 Brett W 00:20

Elimination Final

19 Kjeldon L vs.
47 Brett W 00:04

Elimination Semi-final

54 Gavin L vs.
19 Kjeldon W 00:09

Winners Final

47 Brett L vs.
35 Nate W 00:24

Elimination 6

19 Kjeldon W vs.
50 Simon L 00:04

22 Sheyna L vs.
54 Gavin W 00:17

Elimination 5

19 Kjeldon W vs.
18 Annette L 00:19

22 Sheyna W vs.
56 Crandall L 00:09

Winners Semi-finals

35 Nate W vs.
54 Gavin L 00:12

47 Brett W vs.
50 Simon L 00:15

Elimination 4

18 Annette W vs.
28 Sam L 00:17

19 Kjeldon W vs.
37 Gilbert L 00:15

53 Steve L vs.
22 Sheyna W 00:25

56 Crandall W vs.
39 Camby L 00:11

Elimination 3

18 Annette W vs.
52 Karen L 00:15

19 Kjeldon W vs.
42 Alan L 00:03

53 Steve W vs.
24 Lynzee L 00:26

56 Crandall W vs.
30 Emalee L 00:15

Winners 2

35 Nate W vs.
28 Sam L 00:16

39 Camby L vs.
47 Brett W 00:12

50 Simon W vs.
22 Sheyna L 00:08

54 Gavin W vs.
37 Gilbert L 00:05

Elimination 2

19 Kjeldon W vs.
51 Kendra L 00:03

31 Ryan L vs.
56 Crandall W 00:22

38 Alex L vs.
18 Annette W 00:20

40 Weston L vs.
53 Steve W 00:05

41 Lachelle L vs.
30 Emalee W 00:18

44 Arthur L vs.
42 Alan W 00:21

52 Karen W vs.
49 Tell L 00:16

Winners 1

18 Annette L vs.
47 Brett W 00:51

24 Lynzee L vs.
54 Gavin W 00:57

28 Sam W vs.
56 Crandall L 00:49

30 Emalee L vs.
35 Nate W 00:15

37 Gilbert W vs.
53 Steve L 00:24

39 Camby W vs.
49 Tell L 00:16

42 Alan L vs.
50 Simon W 00:09

51 Kendra L vs.
22 Sheyna W 00:05

Round 1

28 Sam W vs.
44 Arthur L 00:12

31 Ryan L vs.
50 Simon W 00:05

35 Nate W vs.
19 Kjeldon L 00:33

40 Weston L vs.
49 Tell W 00:17

51 Kendra W vs.
41 Lachelle L 00:07

52 Karen L vs.
37 Gilbert W 01:01

54 Gavin W vs.
38 Alex L 02:40

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20