Semi-finals
Tommy Paul (Pro) (1) 166 L vs.
Nathan Ponwith (Gerogia) (5) 647 W SMU Outdoor 2 03:12
Wyatt Earp (Pro) (3) W vs.
Payton Holden (Pepperdine) (18) L SMU Indoor 2 00:19
Quarter-finals
Jathan Malik (Michigan) (23) 12 L vs.
Payton Holden (Pepperdine) (18) 66 W SMU Indoor 1 00:57
Nathan Ponwith (Gerogia) (5) 677 W vs.
Daniel Gealer (UCLA) (13) 756 L SMU Outdoor 1 03:10
Tommy Paul (Pro) (1) 66 W vs.
Langford Hills (Alabama) (24) 23 L SMU Indoor 1 01:26
Wyatt Earp (Pro) (3) 66 W vs.
Cormac Clissold (Oregon) (22) 32 L Lakes Court 7 01:18
Round 2
Cormac Clissold (Oregon) (22) 66 W vs.
Andy Zhou (Harvard) (6) 44 L SMU Outdoor 2 01:24
Daniel Gealer (UCLA) (13) 66 W vs.
Jacob Cantu (Pro) (4) 43 L Brookhaven Court 17 01:01
Langford Hills (Alabama) (24) 77 W vs.
Jordi Arconada (Texas A&M) (8) 66 L SMU Outdoor 3 02:04
Nathan Ponwith (Gerogia) (5) 66 W vs.
Christian Langmo (Miami) (21) 44 L SMU Indoor 1 02:09
Payton Holden (Pepperdine) (18) 666 W vs.
Henry Adams (Pro) (2) 744 L SMU Outdoor 1 00:29
Tommy Paul (Pro) (1) 77 W vs.
Wayne Montgomery (Gerogia) (17) 56 L SMU Outdoor 4 00:44
William Genesen (Stanford) (7) 676 L vs.
Jathan Malik (Michigan) (23) 757 W TBar Court 1 01:52
Wyatt Earp (Pro) (3) 66 W vs.
Grey Hamilton (Ole Miss) (19) 33 L Brookhaven Court 29 00:17
Round 1
(bye) (29) L vs.
Jacob Cantu (Pro) (4) W 29:41
(bye) (31) L vs.
Henry Adams (Pro) (2) W 29:41
Aswin Lizen (Virginia) (25) 33 L vs.
Jordi Arconada (Texas A&M) (8) 66 W Lakes Court 6 02:30
Christian Langmo (Miami) (21) 767 W vs.
Jayson Amos (Oregon) (12) 676 L SMU Indoor 2 02:17
Daniel Gealer (UCLA) (13) 66 W vs.
Austin Robles (Arkansas) (20) 10 L SMU Outdoor 4 03:09
Grey Hamilton (Ole Miss) (19) 636 W vs.
Evan Zhu (UCLA) (14) 464 L SMU Outdoor 2 01:44
Hady Habib (Texas A&M) (11) 65 L vs.
Cormac Clissold (Oregon) (22) 77 W SMU Outdoor 3 01:24
Jathan Malik (Michigan) (23) 77 W vs.
Kevin Bondar (Miami) (10) 66 L SMU Outdoor 1 04:58
Keeny Tao (Yale) (9) 33 L vs.
Langford Hills (Alabama) (24) 66 W Brookhaven Court 17 02:47
Nathan Ponwith (Gerogia) (5) 66 W vs.
Alexey Nesterov (Alabama) (28) 11 L Lakes Court 7 02:30
Nikita Demir (Stanford) (27) 11 L vs.
Andy Zhou (Harvard) (6) 66 W TBar Court 2 04:40
Tommy Paul (Pro) (1) W vs.
(bye) (32) L 29:41
Wayne Montgomery (Gerogia) (17) 66 W vs.
Connor Curry (Texas Tech) (16) 40 L Brookhaven Court 29 00:58
William Genesen (Stanford) (7) 66 W vs.
Thibault Cancel (Alabama) (26) 12 L SMU Indoor 1 00:37
Wyatt Earp (Pro) (3) W vs.
(bye) (30) L 29:41
Xavier Gonzales (Harvard) (15) 66 L vs.
Payton Holden (Pepperdine) (18) 77 W TBar Court 1 00:18