Final - Match 2
James Washington Jr (2) W vs.
James Hartman (24) L Board 3 09:31
Final
James Hartman (24) L vs.
James Washington Jr (2) W Board 4 15:47
Elimination Final
James Washington Jr (2) W vs.
Sean Streng (22) L Board 3 06:48
Elimination Semi-final
James Washington Jr (2) W vs.
Carl Austin (19) L Board 3 15:06
Winners Final
James Hartman (24) W vs.
Sean Streng (22) L Board 1 18:13
Elimination 6
Carl Austin (19) W vs.
Steve Wimmer (13) L Board 4 10:17
Toby Smith (5) L vs.
James Washington Jr (2) W Board 2 14:50
Elimination 5
Third Heighter (11) L vs.
Carl Austin (19) W Board 3 18:06
Toby Smith (5) W vs.
Buddy Biagi (6) L Board 2 15:55
Winners Semi-finals
James Hartman (24) W vs.
Steve Wimmer (13) L Board 5 17:16
Sean Streng (22) W vs.
James Washington Jr (2) L Board 1 22:09
Elimination 4
Buddy Biagi (6) W vs.
Mitch Kerr (16) L Board 4 04:52
Earl Kent (1) L vs.
Carl Austin (19) W Board 4 18:37
Paula Stevens (9) L vs.
Toby Smith (5) W Board 2 11:51
Third Heighter (11) W vs.
Nick Page (7) L Board 3 12:26
Elimination 3
Buddy Biagi (6) W vs.
Charlie Fulcher (3) L Board 4 13:22
Chad Chestnut (4) L vs.
Third Heighter (11) W Board 3 10:58
Devin Page (8) L vs.
Earl Kent (1) W Board 7 12:02
Peewee Radliff (17) L vs.
Paula Stevens (9) W Board 6 12:17
Winners 2
Carl Austin (19) L vs.
Sean Streng (22) W Board 2 15:44
Mitch Kerr (16) L vs.
James Hartman (24) W Board 7 12:45
Nick Page (7) L vs.
James Washington Jr (2) W Board 2 05:50
Toby Smith (5) L vs.
Steve Wimmer (13) W Board 1 18:04
Elimination 2
Adrian Johnson (15) L vs.
Earl Kent (1) W Board 2 18:56
Isaiah Deweese (20) L vs.
Charlie Fulcher (3) W Board 1 11:42
Jack Stevens (14) L vs.
Chad Chestnut (4) W Board 3 25:56
Jay Yopp (10) L vs.
Devin Page (8) W Board 6 11:20
Paula Stevens (9) W vs.
Alan Powers (23) L Board 5 17:28
Peewee Radliff (17) W vs.
Caleb Avery (18) L Board 2 02:16
Stephen Stout (12) L vs.
Buddy Biagi (6) W Board 5 14:10
Third Heighter (11) W vs.
Mike Deweese (21) L Board 4 15:06
Elimination 1
(bye) (26) L vs.
Jay Yopp (10) W 06:49
(bye) (28) L vs.
Stephen Stout (12) W 23:30
(bye) (30) L vs.
Jack Stevens (14) W 14:17
(bye) (32) L vs.
Peewee Radliff (17) W 09:06
Adrian Johnson (15) W vs.
(bye) (31) L 10:38
Isaiah Deweese (20) W vs.
(bye) (29) L 01:30
Paula Stevens (9) W vs.
Lee Wheeler (25) L Board 7 16:13
Third Heighter (11) W vs.
(bye) (27) L 07:06
Winners 1
Caleb Avery (18) L vs.
James Washington Jr (2) W Board 5 15:58
Charlie Fulcher (3) L vs.
Carl Austin (19) W Board 1 10:24
Earl Kent (1) L vs.
Mitch Kerr (16) W Board 2 19:45
James Hartman (24) W vs.
Devin Page (8) L Board 6 18:06
Nick Page (7) W vs.
Alan Powers (23) L Board 6 13:30
Sean Streng (22) W vs.
Buddy Biagi (6) L Board 4 10:53
Steve Wimmer (13) W vs.
Chad Chestnut (4) L Board 3 27:16
Toby Smith (5) W vs.
Mike Deweese (21) L Board 4 08:37
Round 1
(bye) (27) L vs.
Buddy Biagi (6) W 54:12
(bye) (29) L vs.
Chad Chestnut (4) W 54:12
(bye) (31) L vs.
James Washington Jr (2) W 54:12
Adrian Johnson (15) L vs.
Caleb Avery (18) W Board 4 16:17
Alan Powers (23) W vs.
Jay Yopp (10) L Board 7 12:18
Carl Austin (19) W vs.
Jack Stevens (14) L Board 3 17:15
Charlie Fulcher (3) W vs.
(bye) (30) L 54:12
Earl Kent (1) W vs.
(bye) (32) L 54:12
Lee Wheeler (25) L vs.
Devin Page (8) W Board 4 14:58
Mike Deweese (21) W vs.
Stephen Stout (12) L Board 7 20:22
Nick Page (7) W vs.
(bye) (26) L 54:12
Paula Stevens (9) L vs.
James Hartman (24) W Board 1 22:26
Peewee Radliff (17) L vs.
Mitch Kerr (16) W Board 5 14:24
Steve Wimmer (13) W vs.
Isaiah Deweese (20) L Board 4 05:50
Third Heighter (11) L vs.
Sean Streng (22) W Board 6 11:42
Toby Smith (5) W vs.
(bye) (28) L 54:12