Audt

Updated 2:52am

None.

Final - Match 2

Boling vs.
Ballinger // Jacksboro

Scroll to the right to view bracket. →

Childress // Sonora
Poth
Ballinger // Jacksboro
Pewitt // Tulia
Harmony // Henritetta
Blanco
Boling
Hooks // Johnson City
Austin Texas // Diama
Tidehaven
Odem
Coachoma // New Diana
Reagan // Tolar
Natalia
Florence
Colorado // Leonard
Eastland // West Rusk
Lexington
Holliday // Stanton
Alpine // Spearman
Canadian // Gunter
Hearne
Newton
Cisco // Cooper
Lone Oak // Vela
Stockdale
London
Winona
Daingerfield // S.s
Edgewood // Idalou
Waskom
Coleman // Nocona
Childress // Sonora
A
Ballinger // Jacksboro
Harmony // Henritetta
B
Hooks // Johnson City
Austin Texas // Diama
C
Coachoma // New Diana
Reagan // Tolar
D
Florence
Lexington
E
Holliday // Stanton
Canadian // Gunter
F
Newton
Lone Oak // Vela
G
London
Edgewood // Idalou
H
Coleman // Nocona
Ballinger // Jacksboro
I
Hooks // Johnson City
Coachoma // New Diana
J
Reagan // Tolar
Holliday // Stanton
K
Canadian // Gunter
Lone Oak // Vela
L
Edgewood // Idalou
Ballinger // Jacksboro
M
Coachoma // New Diana
Holliday // Stanton
N
Edgewood // Idalou
Ballinger // Jacksboro
O
Holliday // Stanton
Ballinger // Jacksboro
Boling
Boling
Ballinger // Jacksboro
Poth
Pewitt // Tulia
Blanco
Boling
Tidehaven
Odem
Natalia
Colorado // Leonard
Eastland // West Rusk
Alpine // Spearman
Hearne
Cisco // Cooper
Stockdale
Winona
Daingerfield // S.s
Waskom
Pewitt // Tulia
H
Coleman // Nocona
Boling
G
London
Tidehaven
F
Newton
Colorado // Leonard
E
Lexington
Eastland // West Rusk
D
Florence
Cisco // Cooper
C
Austin Texas // Diama
Winona
B
Harmony // Henritetta
Daingerfield // S.s
A
Childress // Sonora
Pewitt // Tulia
Boling
Newton
Lexington
Eastland // West Rusk
Cisco // Cooper
Harmony // Henritetta
Daingerfield // S.s
Boling
J
Reagan // Tolar
Lexington
I
Hooks // Johnson City
Eastland // West Rusk
L
Lone Oak // Vela
Harmony // Henritetta
K
Canadian // Gunter
Boling
Hooks // Johnson City
Eastland // West Rusk
Harmony // Henritetta
Boling
N
Edgewood // Idalou
Harmony // Henritetta
M
Coachoma // New Diana
Boling
Coachoma // New Diana
Boling
O
Holliday // Stanton
Boling

3rd

  Holliday // Stanton

4th

  Coachoma // New Diana

5th

  Edgewood // Idalou

  Harmony // Henritetta

7th

  Hooks // Johnson City

  Eastland // West Rusk

9th

  Reagan // Tolar

  Lexington

  Lone Oak // Vela

  Canadian // Gunter

13th

  Pewitt // Tulia

  Newton

  Cisco // Cooper

  Daingerfield // S.s

17th

  Coleman // Nocona

  London

  Tidehaven

  Colorado // Leonard

  Florence

  Austin Texas // Diama

  Winona

  Childress // Sonora

25th

  Poth

  Blanco

  Odem

  Natalia

  Alpine // Spearman

  Hearne

  Stockdale

  Waskom

Final

Ballinger // Jacksboro L vs.
Boling W 02:47

Elimination Final

Boling W vs.
Holliday // Stanton L 00:05

Elimination Semi-final

Boling W vs.
Coachoma // New Diana L 00:05

Winners Final

Ballinger // Jacksboro W vs.
Holliday // Stanton L 00:10

Elimination 6

Boling W vs.
Edgewood // Idalou L 00:05

Harmony // Henritetta L vs.
Coachoma // New Diana W 00:04

Elimination 5

Boling W vs.
Hooks // Johnson City L 00:12

Eastland // West Rusk L vs.
Harmony // Henritetta W 00:05

Winners Semi-finals

Ballinger // Jacksboro W vs.
Coachoma // New Diana L 00:14

Holliday // Stanton W vs.
Edgewood // Idalou L 00:06

Elimination 4

Boling W vs.
Reagan // Tolar L 00:38

Eastland // West Rusk W vs.
Lone Oak // Vela L 01:20

Harmony // Henritetta W vs.
Canadian // Gunter L 00:32

Lexington L vs.
Hooks // Johnson City W 00:10

Elimination 3

Eastland // West Rusk W vs.
Cisco // Cooper L 00:41

Harmony // Henritetta W vs.
Daingerfield // S.s L 00:28

Newton L vs.
Lexington W 00:53

Pewitt // Tulia L vs.
Boling W 00:59

Winners 2

Ballinger // Jacksboro W vs.
Hooks // Johnson City L 00:30

Coachoma // New Diana W vs.
Reagan // Tolar L 00:05

Holliday // Stanton W vs.
Canadian // Gunter L 00:38

Lone Oak // Vela L vs.
Edgewood // Idalou W 00:44

Elimination 2

Boling W vs.
London L 00:15

Cisco // Cooper W vs.
Austin Texas // Diama L 00:24

Colorado // Leonard L vs.
Lexington W 00:27

Daingerfield // S.s W vs.
Childress // Sonora L 00:31

Eastland // West Rusk W vs.
Florence L 00:14

Pewitt // Tulia W vs.
Coleman // Nocona L 00:37

Tidehaven L vs.
Newton W 00:21

Winona L vs.
Harmony // Henritetta W 00:37

Elimination 1

Blanco L vs.
Boling W 00:48

Daingerfield // S.s W vs.
Waskom L 00:27

Eastland // West Rusk W vs.
Alpine // Spearman L 00:43

Hearne L vs.
Cisco // Cooper W 00:12

Natalia L vs.
Colorado // Leonard W 00:47

Poth L vs.
Pewitt // Tulia W 00:48

Stockdale L vs.
Winona W 01:10

Tidehaven W vs.
Odem L 00:19

Winners 1

Austin Texas // Diama L vs.
Coachoma // New Diana W 00:06

Canadian // Gunter W vs.
Newton L 00:59

Childress // Sonora L vs.
Ballinger // Jacksboro W 00:31

Edgewood // Idalou W vs.
Coleman // Nocona L 01:01

Harmony // Henritetta L vs.
Hooks // Johnson City W 00:39

Lexington L vs.
Holliday // Stanton W 00:05

Lone Oak // Vela W vs.
London L 00:13

Reagan // Tolar W vs.
Florence L 00:47

Round 1

Austin Texas // Diama W vs.
Tidehaven L 00:43

Ballinger // Jacksboro W vs.
Pewitt // Tulia L 00:18

Boling L vs.
Hooks // Johnson City W 00:05

Canadian // Gunter W vs.
Hearne L 00:45

Childress // Sonora W vs.
Poth L 01:31

Daingerfield // S.s L vs.
Edgewood // Idalou W 01:26

Eastland // West Rusk L vs.
Lexington W 01:33

Florence W vs.
Colorado // Leonard L 00:24

Harmony // Henritetta W vs.
Blanco L 00:56

Holliday // Stanton W vs.
Alpine // Spearman L 00:36

London W vs.
Winona L 00:10

Lone Oak // Vela W vs.
Stockdale L 02:19

Newton W vs.
Cisco // Cooper L 00:13

Odem L vs.
Coachoma // New Diana W 01:19

Reagan // Tolar W vs.
Natalia L 00:31

Waskom L vs.
Coleman // Nocona W 01:25

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20