Dart for Kids

Updated 8:28am

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Duece // Ray M.
(bye)
JUD // Matt C.
Board 4
Chris Mueller // Scott Cates
Dan Neelson // Doc
Board 2
Joe R. // Taylor Dickey
Bobby Dees // Tony Torrant
Board 4
Amy Wicks // Dan Mueth
Amanda Stewart // Kari S.
Board 3
Cody Willis // Kim B.
Jeremy Miller // Joann
Board 2
Age // Mark Jarman
Brandon M. // Eric G.
Board 2
James B. // Tracy Lawless
Curby // Stiles
Board 1
Christa // Tom Bertell
Kenny Windsor // Shorty
Board 7
Bobby Davenport // Miller H.
Dustin C. // Megan M.
Board 6
Charlie Boyer // Randy Murphy
Jackie // Squirrel
Board 7
Mike "Vinney" // Mike Dejarnette
LaMont // Lee Jones
Board 8
Pete K. // Shawn H.
Curtis Strite // Terri P.
Board 7
Deb B. // Roc Swick
Dave Nice // Mary F.
Board 5
Eric B. // Matt Muchorski
Guy P. // Rick K.
Board 1
Jody Missey // Mark Dixon
(bye)
Nick D. // Paul Reynolds
Bubba // Dennis Blair
(bye)
Derek K. // Scott McBride
Board 8
Kenny Floyd // Ted L.
James H. // Tyler Bower
Board 5
Paul S. // Tyler J.
Jen Finney // Josh Hargis
Board 3
Chris Street // John Sirtak
Clayton // Mike Johnson
Board 5
Angie I. // Stubb
Madison M. // Tony Johnson
Board 1
Chris Greene // Pam R.
Justin Jenkins // Ox
Board 1
Ashley D. // Tom Antoni
Panther // Travis G.
Board 6
Dave O'Brien // Jeff Cohee
Larry Coyle // Sweets
Board 2
Becky S. // Trevor B.
Lee Turner // Tiffany Strite
Board 5
Kevin Fowler // Ross
Abby L. // Hellen W.
Board 6
Denny S. // Tim E.
Denise P. // Phil Wright
Board 4
John Banks // Josh Scott
Ben Theis // Dustin Barnett
Board 8
Ben Fares // Kent B.
Ellie // Mitchell K.
Board 3
Tim Donahue // Tim O.
Jason Tomlinson // Sprinkle
Board 6
Bob Agnew // Tyler Holmes
(bye)
Dennis Sanden // Pauly
Duece // Ray M.
A
Board 6
Chris Mueller // Scott Cates
Joe R. // Taylor Dickey
B
Board 4
Bobby Dees // Tony Torrant
Cody Willis // Kim B.
C
Board 8
Jeremy Miller // Joann
Brandon M. // Eric G.
D
Board 4
Curby // Stiles
Kenny Windsor // Shorty
E
Board 5
Dustin C. // Megan M.
Mike "Vinney" // Mike Dejarnette
F
Board 3
Pete K. // Shawn H.
Curtis Strite // Terri P.
G
Board 6
Eric B. // Matt Muchorski
Guy P. // Rick K.
H
Board 1
Nick D. // Paul Reynolds
Bubba // Dennis Blair
I
Board 3
Derek K. // Scott McBride
James H. // Tyler Bower
J
Board 8
Chris Street // John Sirtak
Clayton // Mike Johnson
K
Board 2
Madison M. // Tony Johnson
Justin Jenkins // Ox
L
Board 7
Dave O'Brien // Jeff Cohee
Becky S. // Trevor B.
M
Board 1
Kevin Fowler // Ross
Denny S. // Tim E.
N
Board 2
John Banks // Josh Scott
Ben Theis // Dustin Barnett
O
Board 5
Tim Donahue // Tim O.
Jason Tomlinson // Sprinkle
P
Board 1
Dennis Sanden // Pauly
Duece // Ray M.
Q
Board 7
Bobby Dees // Tony Torrant
Jeremy Miller // Joann
R
Board 6
Brandon M. // Eric G.
Dustin C. // Megan M.
S
Board 4
Pete K. // Shawn H.
Eric B. // Matt Muchorski
T
Board 2
Guy P. // Rick K.
Derek K. // Scott McBride
U
Board 5
James H. // Tyler Bower
Clayton // Mike Johnson
V
Board 1
Justin Jenkins // Ox
Becky S. // Trevor B.
W
Board 3
Denny S. // Tim E.
Tim Donahue // Tim O.
X
Board 8
Dennis Sanden // Pauly
Bobby Dees // Tony Torrant
Y
Board 1
Brandon M. // Eric G.
Dustin C. // Megan M.
Z
Board 4
Eric B. // Matt Muchorski
James H. // Tyler Bower
AA
Board 8
Justin Jenkins // Ox
Denny S. // Tim E.
AB
Board 5
Tim Donahue // Tim O.
Brandon M. // Eric G.
AC
Board 3
Eric B. // Matt Muchorski
Justin Jenkins // Ox
AD
Board 4
Denny S. // Tim E.
Eric B. // Matt Muchorski
AE
Board 1
Denny S. // Tim E.
Eric B. // Matt Muchorski
Board 1
Denny S. // Tim E.
Eric B. // Matt Muchorski
(bye)
JUD // Matt C.
Dan Neelson // Doc
Board 8
Amy Wicks // Dan Mueth
Amanda Stewart // Kari S.
Board 7
Age // Mark Jarman
James B. // Tracy Lawless
Board 7
Christa // Tom Bertell
Bobby Davenport // Miller H.
Board 5
Charlie Boyer // Randy Murphy
Jackie // Squirrel
Board 2
LaMont // Lee Jones
Deb B. // Roc Swick
Board 2
Dave Nice // Mary F.
Jody Missey // Mark Dixon
(bye)
(bye)
Kenny Floyd // Ted L.
Paul S. // Tyler J.
Board 7
Jen Finney // Josh Hargis
Angie I. // Stubb
Board 4
Chris Greene // Pam R.
Ashley D. // Tom Antoni
Board 8
Panther // Travis G.
Larry Coyle // Sweets
Board 3
Lee Turner // Tiffany Strite
Abby L. // Hellen W.
Board 3
Denise P. // Phil Wright
Ben Fares // Kent B.
Board 4
Ellie // Mitchell K.
Bob Agnew // Tyler Holmes
(bye)
JUD // Matt C.
P
Board 7
Jason Tomlinson // Sprinkle
Dan Neelson // Doc
O
Board 2
Ben Theis // Dustin Barnett
Amanda Stewart // Kari S.
N
Board 1
John Banks // Josh Scott
Christa // Tom Bertell
M
Board 6
Kevin Fowler // Ross
Charlie Boyer // Randy Murphy
L
Board 7
Dave O'Brien // Jeff Cohee
LaMont // Lee Jones
K
Board 6
Madison M. // Tony Johnson
Dave Nice // Mary F.
J
Board 2
Chris Street // John Sirtak
Jody Missey // Mark Dixon
I
Board 3
Bubba // Dennis Blair
Kenny Floyd // Ted L.
H
Board 1
Nick D. // Paul Reynolds
Paul S. // Tyler J.
G
Board 3
Curtis Strite // Terri P.
Angie I. // Stubb
F
Board 4
Mike "Vinney" // Mike Dejarnette
Panther // Travis G.
E
Board 5
Kenny Windsor // Shorty
Lee Turner // Tiffany Strite
D
Board 8
Curby // Stiles
Denise P. // Phil Wright
C
Board 5
Cody Willis // Kim B.
Ben Fares // Kent B.
B
Board 4
Joe R. // Taylor Dickey
Bob Agnew // Tyler Holmes
A
Board 8
Chris Mueller // Scott Cates
Jason Tomlinson // Sprinkle
Board 3
Ben Theis // Dustin Barnett
John Banks // Josh Scott
Board 8
Kevin Fowler // Ross
Dave O'Brien // Jeff Cohee
Board 4
LaMont // Lee Jones
Chris Street // John Sirtak
Board 2
Bubba // Dennis Blair
Nick D. // Paul Reynolds
Board 4
Curtis Strite // Terri P.
Mike "Vinney" // Mike Dejarnette
Board 2
Kenny Windsor // Shorty
Curby // Stiles
Board 5
Cody Willis // Kim B.
Ben Fares // Kent B.
Board 6
Bob Agnew // Tyler Holmes
Ben Theis // Dustin Barnett
T
Board 3
Guy P. // Rick K.
Kevin Fowler // Ross
S
Board 5
Pete K. // Shawn H.
LaMont // Lee Jones
R
Board 6
Jeremy Miller // Joann
Bubba // Dennis Blair
Q
Board 7
Duece // Ray M.
Nick D. // Paul Reynolds
X
Board 2
Dennis Sanden // Pauly
Kenny Windsor // Shorty
W
Board 8
Becky S. // Trevor B.
Cody Willis // Kim B.
V
Board 2
Clayton // Mike Johnson
Bob Agnew // Tyler Holmes
U
Board 1
Derek K. // Scott McBride
Guy P. // Rick K.
Board 3
Pete K. // Shawn H.
LaMont // Lee Jones
Board 7
Bubba // Dennis Blair
Nick D. // Paul Reynolds
Board 4
Kenny Windsor // Shorty
Cody Willis // Kim B.
Board 6
Bob Agnew // Tyler Holmes
Pete K. // Shawn H.
AB
Board 6
Tim Donahue // Tim O.
LaMont // Lee Jones
AA
Board 1
James H. // Tyler Bower
Nick D. // Paul Reynolds
Z
Board 8
Dustin C. // Megan M.
Bob Agnew // Tyler Holmes
Y
Board 5
Bobby Dees // Tony Torrant
Pete K. // Shawn H.
Board 1
LaMont // Lee Jones
Dustin C. // Megan M.
Board 2
Bobby Dees // Tony Torrant
Pete K. // Shawn H.
AC
Board 2
Brandon M. // Eric G.
Dustin C. // Megan M.
AD
Board 3
Justin Jenkins // Ox
Brandon M. // Eric G.
Board 2
Justin Jenkins // Ox
Justin Jenkins // Ox
AE
Board 2
Denny S. // Tim E.
Denny S. // Tim E.

1st

  Eric B. // Matt Muchorski

2nd

  Denny S. // Tim E.

3rd

  Justin Jenkins // Ox

4th

  Brandon M. // Eric G.

5th

  Pete K. // Shawn H.

  Dustin C. // Megan M.

7th

  LaMont // Lee Jones

  Bobby Dees // Tony Torrant

9th

  Tim Donahue // Tim O.

  James H. // Tyler Bower

  Nick D. // Paul Reynolds

  Bob Agnew // Tyler Holmes

13th

  Guy P. // Rick K.

  Bubba // Dennis Blair

  Kenny Windsor // Shorty

  Cody Willis // Kim B.

17th

  Ben Theis // Dustin Barnett

  Kevin Fowler // Ross

  Jeremy Miller // Joann

  Duece // Ray M.

  Dennis Sanden // Pauly

  Becky S. // Trevor B.

  Clayton // Mike Johnson

  Derek K. // Scott McBride

25th

  Jason Tomlinson // Sprinkle

  John Banks // Josh Scott

  Dave O'Brien // Jeff Cohee

  Chris Street // John Sirtak

  Curtis Strite // Terri P.

  Mike "Vinney" // Mike Dejarnette

  Curby // Stiles

  Ben Fares // Kent B.

33th

  JUD // Matt C.

  Dan Neelson // Doc

  Amanda Stewart // Kari S.

  Christa // Tom Bertell

  Charlie Boyer // Randy Murphy

  Madison M. // Tony Johnson

  Dave Nice // Mary F.

  Jody Missey // Mark Dixon

  Kenny Floyd // Ted L.

  Paul S. // Tyler J.

  Angie I. // Stubb

  Panther // Travis G.

  Lee Turner // Tiffany Strite

  Denise P. // Phil Wright

  Joe R. // Taylor Dickey

  Chris Mueller // Scott Cates

49th

  Amy Wicks // Dan Mueth

  Age // Mark Jarman

  James B. // Tracy Lawless

  Bobby Davenport // Miller H.

  Jackie // Squirrel

  Deb B. // Roc Swick

  Jen Finney // Josh Hargis

  Chris Greene // Pam R.

  Ashley D. // Tom Antoni

  Larry Coyle // Sweets

  Abby L. // Hellen W.

  Ellie // Mitchell K.

Final

Eric B. // Matt Muchorski W vs.
Denny S. // Tim E. L Board 1 00:21

Elimination Final

Justin Jenkins // Ox L vs.
Denny S. // Tim E. W Board 2 24:30

Elimination Semi-final

Brandon M. // Eric G. L vs.
Justin Jenkins // Ox W Board 2 22:13

Winners Final

Eric B. // Matt Muchorski W vs.
Denny S. // Tim E. L Board 1 13:50

Elimination 8

Dustin C. // Megan M. L vs.
Justin Jenkins // Ox W Board 3 13:48

Pete K. // Shawn H. L vs.
Brandon M. // Eric G. W Board 2 15:44

Elimination 7

Dustin C. // Megan M. W vs.
Bobby Dees // Tony Torrant L Board 2 18:21

Pete K. // Shawn H. W vs.
LaMont // Lee Jones L Board 1 23:15

Winners Semi-finals

Brandon M. // Eric G. L vs.
Eric B. // Matt Muchorski W Board 3 12:27

Justin Jenkins // Ox L vs.
Denny S. // Tim E. W Board 4 22:46

Elimination 6

Bob Agnew // Tyler Holmes L vs.
Bobby Dees // Tony Torrant W Board 5 32:58

LaMont // Lee Jones W vs.
James H. // Tyler Bower L Board 1 13:31

Nick D. // Paul Reynolds L vs.
Dustin C. // Megan M. W Board 8 29:17

Pete K. // Shawn H. W vs.
Tim Donahue // Tim O. L Board 6 24:03

Elimination 5

Cody Willis // Kim B. L vs.
Bob Agnew // Tyler Holmes W Board 6 17:39

Guy P. // Rick K. L vs.
Pete K. // Shawn H. W Board 3 23:46

LaMont // Lee Jones W vs.
Bubba // Dennis Blair L Board 7 16:56

Nick D. // Paul Reynolds W vs.
Kenny Windsor // Shorty L Board 4 16:23

Winners 3

Bobby Dees // Tony Torrant L vs.
Brandon M. // Eric G. W Board 1 20:39

Denny S. // Tim E. W vs.
Tim Donahue // Tim O. L Board 5 25:03

Dustin C. // Megan M. L vs.
Eric B. // Matt Muchorski W Board 4 17:58

James H. // Tyler Bower L vs.
Justin Jenkins // Ox W Board 8 14:51

Elimination 4

Ben Theis // Dustin Barnett L vs.
Guy P. // Rick K. W Board 3 23:31

Bob Agnew // Tyler Holmes W vs.
Derek K. // Scott McBride L Board 1 23:58

Bubba // Dennis Blair W vs.
Duece // Ray M. L Board 7 32:56

Cody Willis // Kim B. W vs.
Clayton // Mike Johnson L Board 2 15:38

Kenny Windsor // Shorty W vs.
Becky S. // Trevor B. L Board 8 16:23

Kevin Fowler // Ross L vs.
Pete K. // Shawn H. W Board 5 21:39

LaMont // Lee Jones W vs.
Jeremy Miller // Joann L Board 6 21:50

Nick D. // Paul Reynolds W vs.
Dennis Sanden // Pauly L Board 2 18:15

Elimination 3

Ben Fares // Kent B. L vs.
Bob Agnew // Tyler Holmes W Board 6 29:16

Chris Street // John Sirtak L vs.
Bubba // Dennis Blair W Board 2 17:44

Curby // Stiles L vs.
Cody Willis // Kim B. W Board 5 13:54

Dave O'Brien // Jeff Cohee L vs.
LaMont // Lee Jones W Board 4 11:13

Jason Tomlinson // Sprinkle L vs.
Ben Theis // Dustin Barnett W Board 3 22:21

John Banks // Josh Scott L vs.
Kevin Fowler // Ross W Board 8 22:03

Mike "Vinney" // Mike Dejarnette L vs.
Kenny Windsor // Shorty W Board 2 17:32

Nick D. // Paul Reynolds W vs.
Curtis Strite // Terri P. L Board 4 26:39

Winners 2

Becky S. // Trevor B. L vs.
Denny S. // Tim E. W Board 3 22:40

Clayton // Mike Johnson L vs.
Justin Jenkins // Ox W Board 1 25:50

Derek K. // Scott McBride L vs.
James H. // Tyler Bower W Board 5 18:58

Duece // Ray M. L vs.
Bobby Dees // Tony Torrant W Board 7 30:10

Dustin C. // Megan M. W vs.
Pete K. // Shawn H. L Board 4 19:50

Eric B. // Matt Muchorski W vs.
Guy P. // Rick K. L Board 2 13:09

Jeremy Miller // Joann L vs.
Brandon M. // Eric G. W Board 6 25:39

Tim Donahue // Tim O. W vs.
Dennis Sanden // Pauly L Board 8 23:49

Elimination 2

Amanda Stewart // Kari S. L vs.
John Banks // Josh Scott W Board 1 15:04

Angie I. // Stubb L vs.
Mike "Vinney" // Mike Dejarnette W Board 4 21:18

Ben Fares // Kent B. W vs.
Joe R. // Taylor Dickey L Board 4 25:54

Bob Agnew // Tyler Holmes W vs.
Chris Mueller // Scott Cates L Board 8 34:21

Charlie Boyer // Randy Murphy L vs.
Dave O'Brien // Jeff Cohee W Board 7 22:29

Christa // Tom Bertell L vs.
Kevin Fowler // Ross W Board 6 32:12

Dan Neelson // Doc L vs.
Ben Theis // Dustin Barnett W Board 2 13:40

Dave Nice // Mary F. L vs.
Chris Street // John Sirtak W Board 2 33:47

Denise P. // Phil Wright L vs.
Cody Willis // Kim B. W Board 5 17:08

Jody Missey // Mark Dixon L vs.
Bubba // Dennis Blair W Board 3 21:12

JUD // Matt C. L vs.
Jason Tomlinson // Sprinkle W Board 7 27:43

Kenny Floyd // Ted L. L vs.
Nick D. // Paul Reynolds W Board 1 26:53

LaMont // Lee Jones W vs.
Madison M. // Tony Johnson L Board 6 12:23

Lee Turner // Tiffany Strite L vs.
Curby // Stiles W Board 8 22:03

Panther // Travis G. L vs.
Kenny Windsor // Shorty W Board 5 23:18

Paul S. // Tyler J. L vs.
Curtis Strite // Terri P. W Board 3 14:56

Elimination 1

Abby L. // Hellen W. L vs.
Denise P. // Phil Wright W Board 3 25:53

Amanda Stewart // Kari S. W vs.
Age // Mark Jarman L Board 7 23:38

Angie I. // Stubb W vs.
Chris Greene // Pam R. L Board 4 25:56

Ashley D. // Tom Antoni L vs.
Panther // Travis G. W Board 8 19:18

Ben Fares // Kent B. W vs.
Ellie // Mitchell K. L Board 4 22:17

Bobby Davenport // Miller H. L vs.
Charlie Boyer // Randy Murphy W Board 5 38:23

Dan Neelson // Doc W vs.
Amy Wicks // Dan Mueth L Board 8 20:44

Deb B. // Roc Swick L vs.
Dave Nice // Mary F. W Board 2 18:20

Jackie // Squirrel L vs.
LaMont // Lee Jones W Board 2 18:09

James B. // Tracy Lawless L vs.
Christa // Tom Bertell W Board 7 26:25

Larry Coyle // Sweets L vs.
Lee Turner // Tiffany Strite W Board 3 29:06

Paul S. // Tyler J. W vs.
Jen Finney // Josh Hargis L Board 7 16:39

Winners 1

Becky S. // Trevor B. W vs.
Kevin Fowler // Ross L Board 1 18:50

Ben Theis // Dustin Barnett L vs.
Tim Donahue // Tim O. W Board 5 25:14

Brandon M. // Eric G. W vs.
Curby // Stiles L Board 4 16:12

Bubba // Dennis Blair L vs.
Derek K. // Scott McBride W Board 3 28:23

Clayton // Mike Johnson W vs.
Madison M. // Tony Johnson L Board 2 16:53

Cody Willis // Kim B. L vs.
Jeremy Miller // Joann W Board 8 15:39

Curtis Strite // Terri P. L vs.
Eric B. // Matt Muchorski W Board 6 15:46

Denny S. // Tim E. W vs.
John Banks // Josh Scott L Board 2 17:48

Duece // Ray M. W vs.
Chris Mueller // Scott Cates L Board 6 48:05

Guy P. // Rick K. W vs.
Nick D. // Paul Reynolds L Board 1 30:07

James H. // Tyler Bower W vs.
Chris Street // John Sirtak L Board 8 12:24

Jason Tomlinson // Sprinkle L vs.
Dennis Sanden // Pauly W Board 1 27:33

Joe R. // Taylor Dickey L vs.
Bobby Dees // Tony Torrant W Board 4 15:54

Justin Jenkins // Ox W vs.
Dave O'Brien // Jeff Cohee L Board 7 17:52

Kenny Windsor // Shorty L vs.
Dustin C. // Megan M. W Board 5 25:10

Mike "Vinney" // Mike Dejarnette L vs.
Pete K. // Shawn H. W Board 3 26:29

Round 1

Abby L. // Hellen W. L vs.
Denny S. // Tim E. W Board 6 28:51

Amanda Stewart // Kari S. L vs.
Cody Willis // Kim B. W Board 3 30:35

Ben Theis // Dustin Barnett W vs.
Ben Fares // Kent B. L Board 8 25:15

Bobby Dees // Tony Torrant W vs.
Amy Wicks // Dan Mueth L Board 4 24:47

Brandon M. // Eric G. W vs.
James B. // Tracy Lawless L Board 2 22:23

Clayton // Mike Johnson W vs.
Angie I. // Stubb L Board 5 24:05

Curby // Stiles W vs.
Christa // Tom Bertell L Board 1 31:36

Curtis Strite // Terri P. W vs.
Deb B. // Roc Swick L Board 7 34:59

Dan Neelson // Doc L vs.
Joe R. // Taylor Dickey W Board 2 27:21

Dave Nice // Mary F. L vs.
Eric B. // Matt Muchorski W Board 5 20:16

Denise P. // Phil Wright L vs.
John Banks // Josh Scott W Board 4 24:56

Derek K. // Scott McBride W vs.
Kenny Floyd // Ted L. L Board 8 36:32

Dustin C. // Megan M. W vs.
Charlie Boyer // Randy Murphy L Board 6 17:08

Ellie // Mitchell K. L vs.
Tim Donahue // Tim O. W Board 3 16:26

Guy P. // Rick K. W vs.
Jody Missey // Mark Dixon L Board 1 19:11

Jackie // Squirrel L vs.
Mike "Vinney" // Mike Dejarnette W Board 7 22:07

James H. // Tyler Bower W vs.
Paul S. // Tyler J. L Board 5 21:45

Jason Tomlinson // Sprinkle W vs.
Bob Agnew // Tyler Holmes L Board 6 23:20

Jen Finney // Josh Hargis L vs.
Chris Street // John Sirtak W Board 3 22:24

Jeremy Miller // Joann W vs.
Age // Mark Jarman L Board 2 13:52

JUD // Matt C. L vs.
Chris Mueller // Scott Cates W Board 4 32:58

Justin Jenkins // Ox W vs.
Ashley D. // Tom Antoni L Board 1 15:10

Kenny Windsor // Shorty W vs.
Bobby Davenport // Miller H. L Board 7 24:39

LaMont // Lee Jones L vs.
Pete K. // Shawn H. W Board 8 28:12

Larry Coyle // Sweets L vs.
Becky S. // Trevor B. W Board 2 26:45

Lee Turner // Tiffany Strite L vs.
Kevin Fowler // Ross W Board 5 20:49

Madison M. // Tony Johnson W vs.
Chris Greene // Pam R. L Board 1 31:06

Panther // Travis G. L vs.
Dave O'Brien // Jeff Cohee W Board 6 25:40

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20