Elimination Final
Kaleb Hurt (62) 21 W vs.
Francisco Zamudio (23) 6 L Center Court 12:27
Elimination Semi-final
Kaleb Hurt (62) 21 W vs.
James Cumberland (31) 13 L Center Court 31:19
Winners Final
Tanner Halbert (24) 21 W vs.
Francisco Zamudio (23) 4 L Center Court 13:57
Elimination 8
James Cumberland (31) 21 W vs.
Caleb Avery (11) 14 L ACO (court 1) 38:47
Kaleb Hurt (62) 21 W vs.
Josh Glover (37) 8 L Taco (court3) 19:20
Elimination 7
Brad Anderson (50) 3 L vs.
Kaleb Hurt (62) 21 W Digetal Network (court2) 14:55
Dylan Aufdenberg (27) 6 L vs.
James Cumberland (31) 21 W Taco (court3) 13:44
Winners Semi-finals
Caleb Avery (11) 11 L vs.
Francisco Zamudio (23) 21 W Center Court 25:57
Tanner Halbert (24) 21 W vs.
Josh Glover (37) 19 L Center Court 28:08
Elimination 6
Austin Schlobohm (1) 16 L vs.
Kaleb Hurt (62) 21 W ACO (court 1) 25:48
Dylan Aufdenberg (27) 21 W vs.
Mitch Feist (4) 6 L 4 12:31
Henry Thacker (18) 4 L vs.
Brad Anderson (50) 21 W Digetal Network (court2) 14:06
James Cumberland (31) 21 W vs.
Wayne Rau (17) 10 L 8 22:39
Elimination 5
Henry Thacker (18) 21 W vs.
Clinton Lucas (39) 3 L 7 23:03
JD Schierenbeck (59) 16 L vs.
James Cumberland (31) 21 W 5 21:42
Jerry Armstrong (8) 12 L vs.
Austin Schlobohm (1) 21 W 6 17:55
Keith Blair (52) 16 L vs.
Dylan Aufdenberg (27) 21 W ACO (court 1) 17:46
Winners 3
Francisco Zamudio (23) 21 W vs.
Brad Anderson (50) 2 L 6 16:10
Josh Glover (37) 21 W vs.
Mitch Feist (4) 13 L 10 17:13
Kaleb Hurt (62) 14 L vs.
Caleb Avery (11) 21 W Center Court 31:45
Wayne Rau (17) 19 L vs.
Tanner Halbert (24) 21 W Center Court 20:31
Elimination 4
Clinton Lucas (39) 21 W vs.
Carl Austin (44) 10 L ACO (court 1) 21:07
Dave McDade (35) 7 L vs.
Austin Schlobohm (1) 21 W Taco (court3) 18:19
Dylan Aufdenberg (27) 21 W vs.
Eric Kunze (7) 19 L 7 14:50
Henry Thacker (18) 21 W vs.
Sheri Tapp (45) 12 L 9 14:21
James Cumberland (31) 21 W vs.
Patrick Sladek (19) 9 L 4 13:19
Jeremiah Ellis (43) 20 L vs.
Jerry Armstrong (8) 21 W Digetal Network (court2) 17:50
Keith Blair (52) 21 W vs.
Barry Hempy (34) 19 L 4 24:04
Mark Smothers (40) 4 L vs.
JD Schierenbeck (59) 21 W 5 13:04
Elimination 3
Aaron Kandler (55) 6 L vs.
Clinton Lucas (39) 21 W 6 11:23
Christopher Evans (38) 6 L vs.
Jeremiah Ellis (43) 21 W 10 11:54
Juan Moreno (15) 4 L vs.
James Cumberland (31) 21 W 17 15:16
Mark Smothers (40) 21 W vs.
Lisa Seeley (10) L ACO (court 1) 11:34
Mike Schaffer (53) 7 L vs.
Dylan Aufdenberg (27) 21 W Taco (court3) 17:50
Patrick Sandridge (36) 7 L vs.
Keith Blair (52) 21 W 8 15:42
Randy Wait (51) 11 L vs.
Dave McDade (35) 21 W 11 15:10
Robbie Davis (32) 17 L vs.
Henry Thacker (18) 21 W 13 20:19
Winners 2
Austin Schlobohm (1) 14 L vs.
Wayne Rau (17) 21 W 13 19:35
Brad Anderson (50) 21 W vs.
Barry Hempy (34) 6 L Taco (court3) 17:21
Caleb Avery (11) 21 W vs.
JD Schierenbeck (59) 8 L 12 20:51
Eric Kunze (7) L vs.
Francisco Zamudio (23) 21 W 15 08:03
Josh Glover (37) 21 W vs.
Carl Austin (44) 19 L 16 30:59
Kaleb Hurt (62) 21 W vs.
Patrick Sladek (19) 7 L 4 12:49
Sheri Tapp (45) 16 L vs.
Mitch Feist (4) 21 W 7 15:23
Tanner Halbert (24) 21 W vs.
Jerry Armstrong (8) 12 L Center Court 21:11
Elimination 2
Andrew Cox (54) L vs.
Mike Schaffer (53) 21 W 5 09:31
Branden Davis (48) 6 L vs.
Henry Thacker (18) 21 W 8 15:45
Dylan Aufdenberg (27) 21 W vs.
Jeff Besek (60) 5 L 11 17:55
James Cumberland (31) 21 W vs.
Jim Bruce (33) 6 L 5 15:01
Jamie Tri (14) 6 L vs.
Keith Blair (52) 21 W Digetal Network (court2) 12:58
Juan Moreno (15) 21 W vs.
Suzy Parks (49) 5 L 11 11:18
Kyle Anderson (61) 14 L vs.
Dave McDade (35) 21 W 10 15:40
Lisa Seeley (10) 21 W vs.
Rick Tiede (56) 12 L 18 16:35
Nick Renevitz (41) 14 L vs.
Aaron Kandler (55) 21 W 9 17:30
Robbie Davis (32) 21 W vs.
Mark Spiegel (63) 2 L Digetal Network (court2) 13:51
Robert Heil (58) 6 L vs.
Mark Smothers (40) 21 W 6 15:33
Ryan Kahl (28) 9 L vs.
Christopher Evans (38) 21 W ACO (court 1) 15:55
Steve Lamser (13) 13 L vs.
Randy Wait (51) 21 W 8 16:51
Steve Schroeder (21) 10 L vs.
Jeremiah Ellis (43) 21 W 4 14:57
Steven Ochoa (57) 17 L vs.
Clinton Lucas (39) 21 W 14 24:38
Vincent Rau (3) 15 L vs.
Patrick Sandridge (36) 21 W 5 14:07
Elimination 1
(bye) (64) L vs.
Robbie Davis (32) W 16:25
Andrew Cox (54) 21 W vs.
Frank Huser (22) 16 L 20 18:11
Branden Davis (48) 21 W vs.
Jr Williams (16) 5 L 19 12:09
Dylan Aufdenberg (27) 21 W vs.
Tammy Williams (6) 14 L 15 16:10
Eric Myklebust (46) 14 L vs.
Jamie Tri (14) 21 W 22 12:34
Erik Ferguson (29) 7 L vs.
Kyle Anderson (61) 21 W 21 10:41
James Cumberland (31) 21 W vs.
Nick Rosenberg (2) 3 L 12 10:08
Joel Karnick (25) 9 L vs.
Steven Ochoa (57) 21 W 17 15:45
Juan Moreno (15) 21 W vs.
Alan Murphy (47) 14 L 18 15:01
Justin Thomas (42) 8 L vs.
Lisa Seeley (10) 21 W 12 13:13
Randy Clemons (9) 7 L vs.
Nick Renevitz (41) 21 W 10 23:18
Robert Heil (58) 21 W vs.
April Lamser (26) 20 L 8 12:28
Steve Lamser (13) 21 W vs.
Andrew Buddensiek (20) 15 L 9 22:53
Steve Mullis (5) 14 L vs.
Ryan Kahl (28) 21 W 14 19:57
Steve Schroeder (21) 21 W vs.
Will Backe (12) 15 L 23 22:32
Vincent Rau (3) 21 W vs.
Lynda Oglesby (30) 16 L 21 18:22
Winners 1
Austin Schlobohm (1) 21 W vs.
Jim Bruce (33) L 8 08:34
Barry Hempy (34) 21 W vs.
Mark Spiegel (63) 6 L ACO (court 1) 20:02
Brad Anderson (50) 21 W vs.
Henry Thacker (18) 16 L 11 22:58
Caleb Avery (11) 21 W vs.
Jeremiah Ellis (43) 14 L 6 20:14
Carl Austin (44) 21 W vs.
Mike Schaffer (53) 7 L 9 15:24
Christopher Evans (38) 15 L vs.
JD Schierenbeck (59) 21 W Digetal Network (court2) 23:59
Eric Kunze (7) 21 W vs.
Clinton Lucas (39) 11 L 22 16:50
Francisco Zamudio (23) 21 W vs.
Aaron Kandler (55) 2 L 15 16:37
Jeff Besek (60) 19 L vs.
Josh Glover (37) 21 W Center Court 25:12
Kaleb Hurt (62) 21 W vs.
Dave McDade (35) 9 L 7 13:42
Keith Blair (52) 19 L vs.
Sheri Tapp (45) 21 W 19 24:52
Mark Smothers (40) 8 L vs.
Jerry Armstrong (8) 21 W 18 15:49
Patrick Sandridge (36) 19 L vs.
Mitch Feist (4) 21 W 7 22:33
Patrick Sladek (19) 21 W vs.
Randy Wait (51) 19 L 20 16:46
Rick Tiede (56) 3 L vs.
Tanner Halbert (24) 21 W 5 10:15
Wayne Rau (17) 21 W vs.
Suzy Parks (49) 12 L Taco (court3) 23:30
Round 1
Aaron Kandler (55) 21 W vs.
Lisa Seeley (10) 14 L 13 22:53
Alan Murphy (47) 7 L vs.
Henry Thacker (18) 21 W 15 18:18
Austin Schlobohm (1) W vs.
(bye) (64) L 54:28
Caleb Avery (11) 21 W vs.
Andrew Cox (54) 4 L 22 14:02
Clinton Lucas (39) 21 W vs.
April Lamser (26) 9 L 10 14:24
Dave McDade (35) 21 W vs.
Lynda Oglesby (30) 9 L Digetal Network (court2) 19:14
Dylan Aufdenberg (27) 15 L vs.
Christopher Evans (38) 21 W 5 25:06
Eric Kunze (7) 21 W vs.
Robert Heil (58) 11 L 14 18:36
Erik Ferguson (29) L vs.
Patrick Sandridge (36) 21 W 10 10:14
Francisco Zamudio (23) 21 W vs.
Justin Thomas (42) 6 L 11 13:52
James Cumberland (31) 7 L vs.
Barry Hempy (34) 21 W 9 15:08
JD Schierenbeck (59) 21 W vs.
Tammy Williams (6) 4 L 20 17:44
Jeremiah Ellis (43) 21 W vs.
Frank Huser (22) 14 L Center Court 19:22
Jim Bruce (33) 21 W vs.
Robbie Davis (32) 18 L 7 21:10
Joel Karnick (25) 9 L vs.
Mark Smothers (40) 21 W 13 18:52
Josh Glover (37) 21 W vs.
Ryan Kahl (28) L 17 14:15
Juan Moreno (15) 6 L vs.
Brad Anderson (50) 21 W 19 21:19
Kyle Anderson (61) 17 L vs.
Mitch Feist (4) 21 W 16 25:31
Mark Spiegel (63) 21 W vs.
Nick Rosenberg (2) 3 L 12 12:17
Mike Schaffer (53) 21 W vs.
Will Backe (12) 13 L 8 19:12
Nick Renevitz (41) 18 L vs.
Tanner Halbert (24) 21 W ACO (court 1) 24:45
Patrick Sladek (19) 21 W vs.
Eric Myklebust (46) 13 L 23 16:27
Randy Clemons (9) L vs.
Rick Tiede (56) 21 W 12 14:34
Randy Wait (51) 21 W vs.
Jamie Tri (14) 13 L 18 14:15
Sheri Tapp (45) 21 W vs.
Andrew Buddensiek (20) 7 L 17 18:10
Steve Lamser (13) 3 L vs.
Keith Blair (52) 21 W 14 12:50
Steve Mullis (5) 15 L vs.
Jeff Besek (60) 21 W 6 28:00
Steve Schroeder (21) 14 L vs.
Carl Austin (44) 21 W Taco (court3) 17:11
Steven Ochoa (57) 14 L vs.
Jerry Armstrong (8) 21 W 4 34:29
Suzy Parks (49) 21 W vs.
Jr Williams (16) 18 L 21 18:42
Vincent Rau (3) L vs.
Kaleb Hurt (62) 21 W Center Court 11:17
Wayne Rau (17) 21 W vs.
Branden Davis (48) 7 L 16 13:04