Pinholics Anonymous 2.2

Updated 2:28am

None.

None.

Star Trek LE

Mike Richardson x

Jim Hourican

Tron

David Barber x

Ethan O'toole

Mata Hari

Joe Said

Steve Stakem x

No Fear

Pete Pinocci x

Alison Wickersham

No Fear

Dale Geiger

Austin Mackert x

Jackbot

Edan Grossman

Rich Wickersham x

AC/DC

Dan Cotter

Tori Wilson x

No Fear

Chrissy Corica x

Jeremy Hakes

Harlem Globetrotters

Rob Wintler-Cox

Josh Wilson x

Flight 2000

Justin Day x

Emilia Phillips

Harlem Globetrotters

Cristin Gasson

Kenneth Durgin x

Mata Hari

David Klionsky

Michael Corica x

AC/DC

Scott Sidley

Roy DeJarnette x

Metallica

Justin Bath

James Daley x

Tron

Andrew Pancoast

Francis Parks x

Flight 2000

Dave Hubbard x

CJ Brown

Harlem Globetrotters

Bob S Johnson x

Gilles Melanson

Kevin Stone

AC/DC

Gilles Melanson x

Andrew Pancoast

Star Trek LE

Joe Said

Ethan O'toole x

Harlem Globetrotters

David Klionsky x

CJ Brown

No Fear

Cristin Gasson

Emilia Phillips x

Tron

Scott Sidley

Dan Cotter x

Metallica

Rob Wintler-Cox x

Dale Geiger

Jackbot

Kevin Stone

Jeremy Hakes x

Flight 2000

Alison Wickersham x

Edan Grossman

Mata Hari

Jim Hourican

Justin Bath x

Harlem Globetrotters

Mike Richardson x

Francis Parks xx

Mata Hari

Justin Day xx

Austin Mackert x

Star Trek LE

Roy DeJarnette x

James Daley xx

No Fear

David Barber xx

Tori Wilson x

Flight 2000

Bob S Johnson x

Steve Stakem xx

Metallica

Dave Hubbard x

Rich Wickersham xx

AC/DC

Chrissy Corica xx

Pete Pinocci x

Tron

Kenneth Durgin xx

Michael Corica x

Josh Wilson x

Jackbot

Joe Said x

Kevin Stone

No Fear

Edan Grossman x

CJ Brown

AC/DC

Jim Hourican x

Dale Geiger

Harlem Globetrotters

Scott Sidley x

Andrew Pancoast

Star Trek LE

Cristin Gasson x

Rob Wintler-Cox x

Mata Hari

Ethan O'toole x

Emilia Phillips xx

No Fear

David Klionsky xx

Dan Cotter x

Metallica

Alison Wickersham xx

Roy DeJarnette x

Tron

Austin Mackert x

Pete Pinocci xx

Mata Hari

Mike Richardson x

Gilles Melanson xx

Jackbot

Josh Wilson xx

Dave Hubbard x

Flight 2000

Michael Corica x

Jeremy Hakes xx

Harlem Globetrotters

Tori Wilson xx

Justin Bath x

Star Trek LE

Bob S Johnson x

Steve Stakem xxx

Flight 2000

Francis Parks xxx

David Barber xx

Harlem Globetrotters

Chrissy Corica xxx

Justin Day xx

Tron

Rich Wickersham xx

James Daley xxx

Kenneth Durgin xx

Jackbot

CJ Brown x

Dale Geiger

Mata Hari

Kevin Stone

Dave Hubbard xx

Metallica

Jim Hourican xx

Cristin Gasson x

Flight 2000

Joe Said x

Justin Bath xx

Star Trek LE

Edan Grossman x

Michael Corica xx

Jackbot

Bob S Johnson xx

Austin Mackert x

AC/DC

Rob Wintler-Cox x

Ethan O'toole xx

Harlem Globetrotters

Roy DeJarnette x

Dan Cotter xx

No Fear

Mike Richardson xx

Scott Sidley x

Mata Hari

Jeremy Hakes xxx

Kenneth Durgin xx

Harlem Globetrotters

Rich Wickersham xx

Pete Pinocci xxx

Tron

Alison Wickersham xx

David Klionsky xxx

Tron

Justin Day xx

Tori Wilson xxx

AC/DC

Josh Wilson xx

David Barber xxx

Metallica

Gilles Melanson xxx

Emilia Phillips xx

Andrew Pancoast

Star Trek LE

Kevin Stone

Andrew Pancoast x

Tron

Dale Geiger x

Roy DeJarnette x

Harlem Globetrotters

Joe Said x

Edan Grossman xx

Jackbot

Scott Sidley x

Cristin Gasson xx

Mata Hari

Rob Wintler-Cox x

CJ Brown xx

Metallica

Austin Mackert x

Mike Richardson xxx

Jackbot

Michael Corica xxx

Kenneth Durgin xx

Star Trek LE

Rich Wickersham xx

Emilia Phillips xxx

No Fear

Bob S Johnson xx

Dave Hubbard xxx

AC/DC

Alison Wickersham xxx

Justin Day xx

No Fear

Josh Wilson xx

Justin Bath xxx

Jackbot

Dan Cotter xx

Jim Hourican xxx

Ethan O'toole xx

Mata Hari

Kevin Stone

Scott Sidley xx

Jackbot

Roy DeJarnette xx

Andrew Pancoast x

No Fear

Joe Said x

Rob Wintler-Cox xx

Harlem Globetrotters

Austin Mackert xx

Dale Geiger x

AC/DC

Rich Wickersham xxx

Cristin Gasson xx

Metallica

CJ Brown xx

Ethan O'toole xxx

Star Trek LE

Dan Cotter xx

Kenneth Durgin xxx

Harlem Globetrotters

Justin Day xx

Bob S Johnson xxx

Tron

Edan Grossman xxx

Josh Wilson xx

No Fear

Kevin Stone

Andrew Pancoast xx

Mata Hari

Joe Said xx

Roy DeJarnette xx

Tron

Josh Wilson xxx

Cristin Gasson xx

Star Trek LE

Justin Day xx

CJ Brown xxx

Jackbot

Rob Wintler-Cox xx

Dan Cotter xxx

Metallica

Scott Sidley xxx

Austin Mackert xx

Dale Geiger x

Harlem Globetrotters

Kevin Stone

Dale Geiger xx

No Fear

Justin Day xx

Roy DeJarnette xxx

Tron

Joe Said xxx

Rob Wintler-Cox xx

Star Trek LE

Austin Mackert xx

Andrew Pancoast xxx

Cristin Gasson xx

AC/DC

Kevin Stone

Cristin Gasson xxx

Mata Hari

Dale Geiger xx

Rob Wintler-Cox xxx

Jackbot

Austin Mackert xx

Justin Day xxx

Star Trek LE

Kevin Stone x

Dale Geiger xx

Austin Mackert xx

AC/DC

Dale Geiger xx

Austin Mackert xxx

Kevin Stone x

Metallica

Kevin Stone x

Dale Geiger xxx

Kevin Stone x

Round 12

Kevin Stone W vs.
Dale Geiger L Metallica 09:56

Round 11

Dale Geiger W vs.
Austin Mackert L AC/DC 11:01

Round 10

Kevin Stone L vs.
Dale Geiger W Star Trek LE 08:07

Round 9

Austin Mackert W vs.
Justin Day L Jackbot 23:46

Dale Geiger W vs.
Rob Wintler-Cox L Mata Hari 09:34

Kevin Stone W vs.
Cristin Gasson L AC/DC 12:06

Round 8

Austin Mackert W vs.
Andrew Pancoast L Star Trek LE 20:08

Joe Said L vs.
Rob Wintler-Cox W Tron 02:33

Justin Day W vs.
Roy DeJarnette L No Fear 08:41

Kevin Stone W vs.
Dale Geiger L Harlem Globetrotters 08:45

Round 7

Joe Said L vs.
Roy DeJarnette W Mata Hari 04:11

Josh Wilson L vs.
Cristin Gasson W Tron 05:03

Justin Day W vs.
CJ Brown L Star Trek LE 15:55

Kevin Stone W vs.
Andrew Pancoast L No Fear 11:40

Rob Wintler-Cox W vs.
Dan Cotter L Jackbot 10:11

Scott Sidley L vs.
Austin Mackert W Metallica 14:22

Round 6

Austin Mackert L vs.
Dale Geiger W Harlem Globetrotters 03:53

CJ Brown W vs.
Ethan O'toole L Metallica 09:13

Dan Cotter W vs.
Kenneth Durgin L Star Trek LE 20:47

Edan Grossman L vs.
Josh Wilson W Tron 10:17

Joe Said W vs.
Rob Wintler-Cox L No Fear 05:29

Justin Day W vs.
Bob S Johnson L Harlem Globetrotters 06:10

Kevin Stone W vs.
Scott Sidley L Mata Hari 08:49

Rich Wickersham L vs.
Cristin Gasson W AC/DC 06:14

Roy DeJarnette L vs.
Andrew Pancoast W Jackbot 12:32

Round 5

Alison Wickersham L vs.
Justin Day W AC/DC 12:47

Austin Mackert W vs.
Mike Richardson L Metallica 08:59

Bob S Johnson W vs.
Dave Hubbard L No Fear 10:52

Dale Geiger L vs.
Roy DeJarnette W Tron 10:04

Dan Cotter W vs.
Jim Hourican L Jackbot 12:23

Joe Said W vs.
Edan Grossman L Harlem Globetrotters 12:02

Josh Wilson W vs.
Justin Bath L No Fear 14:28

Kevin Stone W vs.
Andrew Pancoast L Star Trek LE 11:45

Michael Corica L vs.
Kenneth Durgin W Jackbot 06:20

Rich Wickersham W vs.
Emilia Phillips L Star Trek LE 07:40

Rob Wintler-Cox W vs.
CJ Brown L Mata Hari 11:19

Scott Sidley W vs.
Cristin Gasson L Jackbot 07:40

Round 4

Alison Wickersham W vs.
David Klionsky L Tron 07:21

Bob S Johnson L vs.
Austin Mackert W Jackbot 07:45

CJ Brown L vs.
Dale Geiger W Jackbot 07:31

Edan Grossman W vs.
Michael Corica L Star Trek LE 14:50

Gilles Melanson L vs.
Emilia Phillips W Metallica 11:40

Jeremy Hakes L vs.
Kenneth Durgin W Mata Hari 05:30

Jim Hourican L vs.
Cristin Gasson W Metallica 09:18

Joe Said W vs.
Justin Bath L Flight 2000 11:12

Josh Wilson W vs.
David Barber L AC/DC 04:35

Justin Day W vs.
Tori Wilson L Tron 10:14

Kevin Stone W vs.
Dave Hubbard L Mata Hari 08:12

Mike Richardson L vs.
Scott Sidley W No Fear 09:57

Rich Wickersham W vs.
Pete Pinocci L Harlem Globetrotters 04:39

Rob Wintler-Cox W vs.
Ethan O'toole L AC/DC 05:20

Roy DeJarnette W vs.
Dan Cotter L Harlem Globetrotters 04:06

Round 3

Alison Wickersham L vs.
Roy DeJarnette W Metallica 11:29

Austin Mackert W vs.
Pete Pinocci L Tron 05:15

Bob S Johnson W vs.
Steve Stakem L Star Trek LE 18:42

Chrissy Corica L vs.
Justin Day W Harlem Globetrotters 03:35

Cristin Gasson L vs.
Rob Wintler-Cox W Star Trek LE 08:19

David Klionsky L vs.
Dan Cotter W No Fear 06:30

Edan Grossman L vs.
CJ Brown W No Fear 06:13

Ethan O'toole W vs.
Emilia Phillips L Mata Hari 05:27

Francis Parks L vs.
David Barber W Flight 2000 09:37

Jim Hourican L vs.
Dale Geiger W AC/DC 10:47

Joe Said L vs.
Kevin Stone W Jackbot 14:48

Josh Wilson L vs.
Dave Hubbard W Jackbot 08:49

Michael Corica W vs.
Jeremy Hakes L Flight 2000 07:13

Mike Richardson W vs.
Gilles Melanson L Mata Hari 07:49

Rich Wickersham W vs.
James Daley L Tron 07:54

Scott Sidley L vs.
Andrew Pancoast W Harlem Globetrotters 04:35

Tori Wilson L vs.
Justin Bath W Harlem Globetrotters 04:11

Round 2

Alison Wickersham L vs.
Edan Grossman W Flight 2000 07:08

Bob S Johnson W vs.
Steve Stakem L Flight 2000 05:33

Chrissy Corica L vs.
Pete Pinocci W AC/DC 04:50

Cristin Gasson W vs.
Emilia Phillips L No Fear 08:07

Dave Hubbard W vs.
Rich Wickersham L Metallica 11:48

David Barber L vs.
Tori Wilson W No Fear 06:00

David Klionsky L vs.
CJ Brown W Harlem Globetrotters 06:53

Gilles Melanson L vs.
Andrew Pancoast W AC/DC 08:48

Jim Hourican W vs.
Justin Bath L Mata Hari 10:18

Joe Said W vs.
Ethan O'toole L Star Trek LE 16:19

Justin Day L vs.
Austin Mackert W Mata Hari 07:53

Kenneth Durgin L vs.
Michael Corica W Tron 05:46

Kevin Stone W vs.
Jeremy Hakes L Jackbot 13:54

Mike Richardson W vs.
Francis Parks L Harlem Globetrotters 05:52

Rob Wintler-Cox L vs.
Dale Geiger W Metallica 16:11

Roy DeJarnette W vs.
James Daley L Star Trek LE 09:51

Scott Sidley W vs.
Dan Cotter L Tron 08:22

Round 1

Andrew Pancoast W vs.
Francis Parks L Tron 06:24

Bob S Johnson L vs.
Gilles Melanson W Harlem Globetrotters 03:17

Chrissy Corica L vs.
Jeremy Hakes W No Fear 06:45

Cristin Gasson W vs.
Kenneth Durgin L Harlem Globetrotters 05:25

Dale Geiger W vs.
Austin Mackert L No Fear 05:38

Dan Cotter W vs.
Tori Wilson L AC/DC 10:27

Dave Hubbard L vs.
CJ Brown W Flight 2000 08:06

David Barber L vs.
Ethan O'toole W Tron 06:45

David Klionsky W vs.
Michael Corica L Mata Hari 07:32

Edan Grossman W vs.
Rich Wickersham L Jackbot 13:54

Joe Said W vs.
Steve Stakem L Mata Hari 05:31

Justin Bath W vs.
James Daley L Metallica 34:51

Justin Day L vs.
Emilia Phillips W Flight 2000 07:06

Mike Richardson L vs.
Jim Hourican W Star Trek LE 14:18

Pete Pinocci L vs.
Alison Wickersham W No Fear 05:56

Rob Wintler-Cox W vs.
Josh Wilson L Harlem Globetrotters 05:45

Scott Sidley W vs.
Roy DeJarnette L AC/DC 06:04

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20