Blind Draw 2

Updated 12:32am

Final

Ralph Tina (3) vs.
Mike P Dee (9) Board 1 10:21:55

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Bobby Aston (1)
(bye) (16)
Mike P Dee (9)
Board 1
Chad Tink (8)
Deanna Adrian (5)
(bye) (12)
(bye) (13)
Red David (4)
Ralph Tina (3)
(bye) (14)
(bye) (11)
Jimmy Third (6)
Eugene Stephen (7)
(bye) (10)
(bye) (15)
Katie Peewee (2)
Bobby Aston (1)
A
Mike P Dee (9)
Deanna Adrian (5)
B
Red David (4)
Ralph Tina (3)
C
Jimmy Third (6)
Eugene Stephen (7)
D
Board 3
Katie Peewee (2)
Mike P Dee (9)
E
Board 3
Red David (4)
Ralph Tina (3)
F
Board 2
Katie Peewee (2)
Mike P Dee (9)
G
Ralph Tina (3)
Ralph Tina (3)
Board 1
Mike P Dee (9)
(bye) (16)
Chad Tink (8)
(bye) (12)
(bye) (13)
(bye) (14)
(bye) (11)
(bye) (10)
(bye) (15)
Chad Tink (8)
D
Eugene Stephen (7)
(bye) (13)
C
Jimmy Third (6)
(bye) (11)
B
Deanna Adrian (5)
(bye) (15)
A
Bobby Aston (1)
Eugene Stephen (7)
Board 1
Jimmy Third (6)
Deanna Adrian (5)
Board 2
Bobby Aston (1)
Jimmy Third (6)
E
Board 2
Red David (4)
Deanna Adrian (5)
F
Katie Peewee (2)
Jimmy Third (6)
Board 1
Katie Peewee (2)
Jimmy Third (6)
G
Board 3
Mike P Dee (9)
Mike P Dee (9)

3rd

  Jimmy Third (6)

4th

  Katie Peewee (2)

5th

  Red David (4)

  Deanna Adrian (5)

7th

  Eugene Stephen (7)

  Bobby Aston (1)

9th

  Chad Tink (8)

  (bye) (13)

  (bye) (11)

  (bye) (15)

13th

  (bye) (16)

  (bye) (12)

  (bye) (14)

  (bye) (10)

Elimination Final

Jimmy Third (6) L vs.
Mike P Dee (9) W Board 3 10:41

Elimination Semi-final

Jimmy Third (6) W vs.
Katie Peewee (2) L Board 1 07:32

Winners Final

Mike P Dee (9) L vs.
Ralph Tina (3) W 11:49

Elimination 4

Deanna Adrian (5) L vs.
Katie Peewee (2) W 10:59

Jimmy Third (6) W vs.
Red David (4) L Board 2 10:43

Elimination 3

Deanna Adrian (5) W vs.
Bobby Aston (1) L Board 2 10:42

Eugene Stephen (7) L vs.
Jimmy Third (6) W Board 1 17:15

Winners Semi-finals

Mike P Dee (9) W vs.
Red David (4) L Board 3 10:00

Ralph Tina (3) W vs.
Katie Peewee (2) L Board 2 08:46

Elimination 2

(bye) (11) L vs.
Deanna Adrian (5) W 26:03

(bye) (13) L vs.
Jimmy Third (6) W 32:37

(bye) (15) L vs.
Bobby Aston (1) W 49:26

Chad Tink (8) L vs.
Eugene Stephen (7) W 17:31

Elimination 1

(bye) (10) L vs.
(bye) (15) W 16:53

(bye) (12) L vs.
(bye) (13) W 16:53

(bye) (14) L vs.
(bye) (11) W 16:53

(bye) (16) L vs.
Chad Tink (8) W 32:04

Winners 1

Bobby Aston (1) L vs.
Mike P Dee (9) W 17:12

Deanna Adrian (5) L vs.
Red David (4) W 08:42

Eugene Stephen (7) L vs.
Katie Peewee (2) W Board 3 13:42

Ralph Tina (3) W vs.
Jimmy Third (6) L 14:58

Round 1

(bye) (11) L vs.
Jimmy Third (6) W 16:53

(bye) (13) L vs.
Red David (4) W 16:53

(bye) (15) L vs.
Katie Peewee (2) W 16:53

Bobby Aston (1) W vs.
(bye) (16) L 16:53

Deanna Adrian (5) W vs.
(bye) (12) L 16:53

Eugene Stephen (7) W vs.
(bye) (10) L 16:53

Mike P Dee (9) W vs.
Chad Tink (8) L Board 1 14:56

Ralph Tina (3) W vs.
(bye) (14) L 16:53

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20