Blind Draw 1

Updated 10:59am

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Chad Peewee (1)
(bye) (16)
Adrian Red (9)
Board 4
Eugene Aston (8)
Dee Stephen (5)
(bye) (12)
(bye) (13)
Third Tink (4)
Ralph Tina (3)
(bye) (14)
(bye) (11)
David Jimmy (6)
Mike P Bobby (7)
(bye) (10)
(bye) (15)
Katie Deanna (2)
Chad Peewee (1)
A
Board 1
Adrian Red (9)
Dee Stephen (5)
B
Board 5
Third Tink (4)
Ralph Tina (3)
C
Board 2
David Jimmy (6)
Mike P Bobby (7)
D
Board 3
Katie Deanna (2)
Adrian Red (9)
E
Board 3
Third Tink (4)
Ralph Tina (3)
F
Board 4
Mike P Bobby (7)
Adrian Red (9)
G
Board 5
Mike P Bobby (7)
Mike P Bobby (7)
Board 3
Chad Peewee (1)
Chad Peewee (1)
Board 1
Mike P Bobby (7)
Chad Peewee (1)
(bye) (16)
Eugene Aston (8)
(bye) (12)
(bye) (13)
(bye) (14)
(bye) (11)
(bye) (10)
(bye) (15)
Eugene Aston (8)
D
Board 1
Katie Deanna (2)
(bye) (13)
C
David Jimmy (6)
(bye) (11)
B
Dee Stephen (5)
(bye) (15)
A
Chad Peewee (1)
Eugene Aston (8)
Board 3
David Jimmy (6)
Dee Stephen (5)
Board 2
Chad Peewee (1)
David Jimmy (6)
E
Board 1
Third Tink (4)
Chad Peewee (1)
F
Board 4
Ralph Tina (3)
David Jimmy (6)
Board 5
Chad Peewee (1)
Chad Peewee (1)
G
Board 2
Adrian Red (9)
Chad Peewee (1)

1st

  Chad Peewee (1)

2nd

  Mike P Bobby (7)

3rd

  Adrian Red (9)

4th

  David Jimmy (6)

5th

  Third Tink (4)

  Ralph Tina (3)

7th

  Eugene Aston (8)

  Dee Stephen (5)

9th

  Katie Deanna (2)

  (bye) (13)

  (bye) (11)

  (bye) (15)

13th

  (bye) (16)

  (bye) (12)

  (bye) (14)

  (bye) (10)

Final - Match 2

Chad Peewee (1) W vs.
Mike P Bobby (7) L Board 1 00:03

Final

Mike P Bobby (7) L vs.
Chad Peewee (1) W Board 3 24:28

Elimination Final

Chad Peewee (1) W vs.
Adrian Red (9) L Board 2 13:37

Elimination Semi-final

David Jimmy (6) L vs.
Chad Peewee (1) W Board 5 15:56

Winners Final

Adrian Red (9) L vs.
Mike P Bobby (7) W Board 5 13:25

Elimination 4

Chad Peewee (1) W vs.
Ralph Tina (3) L Board 4 09:39

David Jimmy (6) W vs.
Third Tink (4) L Board 1 08:44

Elimination 3

Dee Stephen (5) L vs.
Chad Peewee (1) W Board 2 17:56

Eugene Aston (8) L vs.
David Jimmy (6) W Board 3 13:21

Winners Semi-finals

Adrian Red (9) W vs.
Third Tink (4) L Board 3 07:17

Ralph Tina (3) L vs.
Mike P Bobby (7) W Board 4 13:40

Elimination 2

(bye) (11) L vs.
Dee Stephen (5) W 24:15

(bye) (13) L vs.
David Jimmy (6) W 21:06

(bye) (15) L vs.
Chad Peewee (1) W 23:29

Eugene Aston (8) W vs.
Katie Deanna (2) L Board 1 07:12

Elimination 1

(bye) (10) L vs.
(bye) (15) W 04:58

(bye) (12) L vs.
(bye) (13) W 04:58

(bye) (14) L vs.
(bye) (11) W 04:58

(bye) (16) L vs.
Eugene Aston (8) W 13:21

Winners 1

Chad Peewee (1) L vs.
Adrian Red (9) W Board 1 10:06

Dee Stephen (5) L vs.
Third Tink (4) W Board 5 18:43

Mike P Bobby (7) W vs.
Katie Deanna (2) L Board 3 16:48

Ralph Tina (3) W vs.
David Jimmy (6) L Board 2 15:23

Round 1

(bye) (11) L vs.
David Jimmy (6) W 04:58

(bye) (13) L vs.
Third Tink (4) W 04:58

(bye) (15) L vs.
Katie Deanna (2) W 04:58

Adrian Red (9) W vs.
Eugene Aston (8) L Board 4 08:02

Chad Peewee (1) W vs.
(bye) (16) L 04:58

Dee Stephen (5) W vs.
(bye) (12) L 04:58

Mike P Bobby (7) W vs.
(bye) (10) L 04:58

Ralph Tina (3) W vs.
(bye) (14) L 04:58

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20