Elimination Semi-final
Nick Renevitz (2) W vs.
Brett Holland (6) L Board 13 23:14
Winners Final
Ken Jones (1) L vs.
Blake Demale (3) W Board 10 20:31
Elimination 6
Brett Holland (6) W vs.
Justin Strong (29) L Board 14 00:05
Dan Stokes (9) L vs.
Nick Renevitz (2) W Board 15 11:00
Elimination 5
Kepa Ayhee (21) L vs.
Brett Holland (6) W Board 12 23:10
Pete Cuellar (24) L vs.
Dan Stokes (9) W Board 14 14:45
Winners Semi-finals
Blake Demale (3) W vs.
Nick Renevitz (2) L Board 14 15:48
Ken Jones (1) W vs.
Justin Strong (29) L Board 16 28:31
Elimination 4
Kepa Ayhee (21) W vs.
Ron Stokes (7) L Board 02 08:28
Mike Sorenson (17) L vs.
Brett Holland (6) W Board 03 11:52
Pete Cuellar (24) W vs.
Brian McCaleb (5) L Board 09 11:42
Sean Sheridan (12) L vs.
Dan Stokes (9) W Board 01 10:18
Elimination 3
Chris Sabin (25) L vs.
Mike Sorenson (17) W Board 15 22:17
Ernest Biagioni (15) L vs.
Pete Cuellar (24) W Board 08 19:06
Scott Fong (20) L vs.
Kepa Ayhee (21) W Board 07 18:06
Sean Sheridan (12) W vs.
Lionel Ayhee (13) L Board 11 21:54
Winners 2
Blake Demale (3) W vs.
Brett Holland (6) L Board 05 20:47
Brian McCaleb (5) L vs.
Justin Strong (29) W Board 02 27:14
Ken Jones (1) W vs.
Dan Stokes (9) L Board 12 21:00
Ron Stokes (7) L vs.
Nick Renevitz (2) W Board 06 20:29
Elimination 2
Andree Labrador (31) L vs.
Mike Sorenson (17) W Board 16 17:00
David Gaipa (26) L vs.
Chris Sabin (25) W Board 14 22:58
David Hernandez (16) L vs.
Ernest Biagioni (15) W Board 15 11:24
David Keeling (27) L vs.
Kepa Ayhee (21) W Board 01 15:50
Lionel Ayhee (13) W vs.
Matt Strattman (14) L Board 07 18:16
Pete Cuellar (24) W vs.
William Howell (10) L Board 03 18:04
Scott Fletcher (30) L vs.
Scott Fong (20) W Board 09 17:21
Sean Sheridan (12) W vs.
Robert Bently (11) L Board 13 13:48
Elimination 1
David Gaipa (26) W vs.
Mike Keough (23) L Board 10 15:32
Jason Strattman (18) L vs.
Andree Labrador (31) W Board 07 22:17
Kyle Bently (22) L vs.
David Keeling (27) W Board 16 14:41
Lionel Ayhee (13) W vs.
Jon Richards (4) L Board 06 20:20
Mattie King (28) L vs.
Sean Sheridan (12) W Board 15 23:47
Paul Reeses (32) L vs.
David Hernandez (16) W Board 14 20:36
Pete Cuellar (24) W vs.
Doug Rippy (8) L Board 02 18:04
Scott Fletcher (30) W vs.
Wendy Chacon (19) L Board 12 11:52
Winners 1
Blake Demale (3) W vs.
Matt Strattman (14) L Board 13 13:18
Brian McCaleb (5) W vs.
Kepa Ayhee (21) L Board 03 23:28
Dan Stokes (9) W vs.
Chris Sabin (25) L Board 04 13:18
Ernest Biagioni (15) L vs.
Nick Renevitz (2) W Board 09 14:59
Ken Jones (1) W vs.
Mike Sorenson (17) L Board 01 17:33
Robert Bently (11) L vs.
Brett Holland (6) W Board 11 19:48
Ron Stokes (7) W vs.
William Howell (10) L Board 08 29:11
Scott Fong (20) L vs.
Justin Strong (29) W Board 05 16:40
Round 1
Andree Labrador (31) L vs.
Nick Renevitz (2) W Board 04 16:50
Blake Demale (3) W vs.
Scott Fletcher (30) L Board 03 20:31
Brian McCaleb (5) W vs.
Mattie King (28) L Board 10 25:44
Chris Sabin (25) W vs.
Doug Rippy (8) L Board 09 14:17
Dan Stokes (9) W vs.
Pete Cuellar (24) L Board 11 16:20
David Keeling (27) L vs.
Brett Holland (6) W Board 06 23:20
Ernest Biagioni (15) W vs.
Jason Strattman (18) L Board 01 17:20
Justin Strong (29) W vs.
Jon Richards (4) L Board 15 24:27
Ken Jones (1) W vs.
Paul Reeses (32) L Board 07 13:24
Kepa Ayhee (21) W vs.
Sean Sheridan (12) L Board 16 22:17
Lionel Ayhee (13) L vs.
Scott Fong (20) W Board 13 17:14
Mike Keough (23) L vs.
William Howell (10) W Board 02 17:39
Mike Sorenson (17) W vs.
David Hernandez (16) L Board 12 16:28
Robert Bently (11) W vs.
Kyle Bently (22) L Board 05 09:41
Ron Stokes (7) W vs.
David Gaipa (26) L Board 08 25:14
Wendy Chacon (19) L vs.
Matt Strattman (14) W Board 14 17:24