Flushion 3rd Try

Updated 10:04am

None.

Final - Match 2

Boyer // Chas vs.
Meat Head // Turd

Scroll to the right to view bracket. →

Craig // Daniella
(bye)
Fisher // Tami
Court 2
Bear // Heather
Todd // Wade
Court 3
Kacie // Randy
Meat Head // Turd
Court 2
Crickett // Silver Fox
Jessica // Kyle
Court 2
Boyer // Chas
Back Road // Jenn
Court 1
Jerry // Linda
Hoffman // Jr
Court 4
Mike R // Robin
Cam // Steve
Court 3
Desi // Jason
Craig // Daniella
A
Court 5
Bear // Heather
Todd // Wade
B
Court 4
Meat Head // Turd
Boyer // Chas
C
Court 1
Back Road // Jenn
Mike R // Robin
D
Court 4
Cam // Steve
Craig // Daniella
E
Court 4
Meat Head // Turd
Boyer // Chas
F
Court 3
Cam // Steve
Meat Head // Turd
G
Court 4
Boyer // Chas
Meat Head // Turd
Court 3
Boyer // Chas
Boyer // Chas
Meat Head // Turd
(bye)
Fisher // Tami
Kacie // Randy
Court 2
Crickett // Silver Fox
Jessica // Kyle
Court 3
Jerry // Linda
Hoffman // Jr
Court 1
Desi // Jason
Fisher // Tami
D
Court 5
Mike R // Robin
Crickett // Silver Fox
C
Court 3
Back Road // Jenn
Jerry // Linda
B
Court 1
Todd // Wade
Hoffman // Jr
A
Court 1
Bear // Heather
Mike R // Robin
Court 3
Back Road // Jenn
Todd // Wade
Court 2
Hoffman // Jr
Mike R // Robin
E
Court 1
Craig // Daniella
Todd // Wade
F
Court 2
Cam // Steve
Mike R // Robin
Court 1
Todd // Wade
Todd // Wade
G
Court 4
Boyer // Chas
Boyer // Chas

3rd

  Todd // Wade

4th

  Mike R // Robin

5th

  Craig // Daniella

  Cam // Steve

7th

  Back Road // Jenn

  Hoffman // Jr

9th

  Fisher // Tami

  Crickett // Silver Fox

  Jerry // Linda

  Bear // Heather

13th

  Kacie // Randy

  Jessica // Kyle

  Desi // Jason

Final

Meat Head // Turd L vs.
Boyer // Chas W Court 3 18:32:19

Elimination Final

Todd // Wade L vs.
Boyer // Chas W Court 4 09:11

Elimination Semi-final

Mike R // Robin L vs.
Todd // Wade W Court 1 22:16

Winners Final

Meat Head // Turd W vs.
Boyer // Chas L Court 4 10:33

Elimination 4

Mike R // Robin W vs.
Craig // Daniella L Court 1 14:54

Todd // Wade W vs.
Cam // Steve L Court 2 18:55

Elimination 3

Mike R // Robin W vs.
Back Road // Jenn L Court 3 12:45

Todd // Wade W vs.
Hoffman // Jr L Court 2 14:11

Winners Semi-finals

Boyer // Chas W vs.
Cam // Steve L Court 3 11:16

Craig // Daniella L vs.
Meat Head // Turd W Court 4 10:38

Elimination 2

Crickett // Silver Fox L vs.
Back Road // Jenn W Court 3 19:51

Fisher // Tami L vs.
Mike R // Robin W Court 5 29:53

Hoffman // Jr W vs.
Bear // Heather L Court 1 17:05

Jerry // Linda L vs.
Todd // Wade W Court 1 11:46

Elimination 1

Hoffman // Jr W vs.
Desi // Jason L Court 1 12:39

Jessica // Kyle L vs.
Jerry // Linda W Court 3 18:31

Kacie // Randy L vs.
Crickett // Silver Fox W Court 2 20:29

Winners 1

Boyer // Chas W vs.
Back Road // Jenn L Court 1 11:01

Craig // Daniella W vs.
Bear // Heather L Court 5 14:12

Mike R // Robin L vs.
Cam // Steve W Court 4 23:28

Todd // Wade L vs.
Meat Head // Turd W Court 4 12:44

Round 1

Back Road // Jenn W vs.
Jerry // Linda L Court 1 26:12

Cam // Steve W vs.
Desi // Jason L Court 3 18:12

Fisher // Tami L vs.
Bear // Heather W Court 2 19:27

Hoffman // Jr L vs.
Mike R // Robin W Court 4 20:28

Jessica // Kyle L vs.
Boyer // Chas W Court 2 14:32

Meat Head // Turd W vs.
Crickett // Silver Fox L Court 2 13:55

Todd // Wade W vs.
Kacie // Randy L Court 3 22:20

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20