ACO Regional Carmi VFW Doubles

Updated 6:59am

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Steve Smith TJ Miller (1)
(bye) (8)
Skyler Seibert Riley Paynter (5)
Board 2
Dan Deisher Kyle Sauls (4)
Kathy Harrison Charlie Enlow (3)
Board 6
Josh Boyd Melinda Burnett (6)
(bye) (7)
Matt Burnett Randy Seibert (2)
Steve Smith TJ Miller (1)
A
Board 2
Dan Deisher Kyle Sauls (4)
Josh Boyd Melinda Burnett (6)
B
Board 4
Matt Burnett Randy Seibert (2)
Steve Smith TJ Miller (1)
C
Board 6
Josh Boyd Melinda Burnett (6)
Steve Smith TJ Miller (1)
Board 2
Josh Boyd Melinda Burnett (6)
Steve Smith TJ Miller (1)
(bye) (8)
Skyler Seibert Riley Paynter (5)
Kathy Harrison Charlie Enlow (3)
(bye) (7)
Skyler Seibert Riley Paynter (5)
B
Board 4
Matt Burnett Randy Seibert (2)
Kathy Harrison Charlie Enlow (3)
A
Board 2
Dan Deisher Kyle Sauls (4)
Matt Burnett Randy Seibert (2)
Board 4
Dan Deisher Kyle Sauls (4)
Matt Burnett Randy Seibert (2)
C
Board 2
Josh Boyd Melinda Burnett (6)
Josh Boyd Melinda Burnett (6)

1st

  Steve Smith TJ Miller (1)

2nd

  Josh Boyd Melinda Burnett (6)

3rd

  Matt Burnett Randy Seibert (2)

4th

  Dan Deisher Kyle Sauls (4)

5th

  Skyler Seibert Riley Paynter (5)

  Kathy Harrison Charlie Enlow (3)

7th

  (bye) (8)

  (bye) (7)

Final

Steve Smith TJ Miller (1) W vs.
Josh Boyd Melinda Burnett (6) L Board 2 10:15

Elimination Final

Matt Burnett Randy Seibert (2) L vs.
Josh Boyd Melinda Burnett (6) W Board 2 16:04

Elimination Semi-final

Matt Burnett Randy Seibert (2) W vs.
Dan Deisher Kyle Sauls (4) L Board 4 32:02

Winners Final

Steve Smith TJ Miller (1) W vs.
Josh Boyd Melinda Burnett (6) L Board 6 11:30

Elimination 2

Kathy Harrison Charlie Enlow (3) L vs.
Dan Deisher Kyle Sauls (4) W Board 2 18:44

Skyler Seibert Riley Paynter (5) L vs.
Matt Burnett Randy Seibert (2) W Board 4 12:25

Elimination 1

(bye) (8) L vs.
Skyler Seibert Riley Paynter (5) W 50:43

Kathy Harrison Charlie Enlow (3) W vs.
(bye) (7) L 55:07

Winners Semi-finals

Josh Boyd Melinda Burnett (6) W vs.
Matt Burnett Randy Seibert (2) L Board 4 15:00

Steve Smith TJ Miller (1) W vs.
Dan Deisher Kyle Sauls (4) L Board 2 22:58

Round 1

(bye) (7) L vs.
Matt Burnett Randy Seibert (2) W 40:29

Kathy Harrison Charlie Enlow (3) L vs.
Josh Boyd Melinda Burnett (6) W Board 6 14:28

Skyler Seibert Riley Paynter (5) L vs.
Dan Deisher Kyle Sauls (4) W Board 2 10:07

Steve Smith TJ Miller (1) W vs.
(bye) (8) L 40:29

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20