Blind Draw 2

Updated 9:24am

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Jimmy C David H (1)
(bye) (16)
Mike W Mike P (9)
Katie Stephen (8)
Chicken Bobby (5)
(bye) (12)
(bye) (13)
Adrian Third (4)
Tina Dee (3)
(bye) (14)
(bye) (11)
Ralph Red (6)
Chad Tink (7)
(bye) (10)
(bye) (15)
Eugene Charlie (2)
Jimmy C David H (1)
A
Board 1
Mike W Mike P (9)
Chicken Bobby (5)
B
Board 2
Adrian Third (4)
Tina Dee (3)
C
Ralph Red (6)
Chad Tink (7)
D
Eugene Charlie (2)
Jimmy C David H (1)
E
Adrian Third (4)
Ralph Red (6)
F
Chad Tink (7)
Adrian Third (4)
G
Board 1
Ralph Red (6)
Adrian Third (4)
Board 4
Tina Dee (3)
Adrian Third (4)
(bye) (16)
Katie Stephen (8)
(bye) (12)
(bye) (13)
(bye) (14)
(bye) (11)
(bye) (10)
(bye) (15)
Katie Stephen (8)
D
Board 3
Eugene Charlie (2)
(bye) (13)
C
Tina Dee (3)
(bye) (11)
B
Chicken Bobby (5)
(bye) (15)
A
Mike W Mike P (9)
Eugene Charlie (2)
Board 2
Tina Dee (3)
Chicken Bobby (5)
Mike W Mike P (9)
Tina Dee (3)
E
Board 3
Jimmy C David H (1)
Mike W Mike P (9)
F
Board 2
Chad Tink (7)
Tina Dee (3)
Mike W Mike P (9)
Tina Dee (3)
G
Board 4
Ralph Red (6)
Tina Dee (3)

1st

  Adrian Third (4)

2nd

  Tina Dee (3)

3rd

  Ralph Red (6)

4th

  Mike W Mike P (9)

5th

  Jimmy C David H (1)

  Chad Tink (7)

7th

  Eugene Charlie (2)

  Chicken Bobby (5)

9th

  Katie Stephen (8)

  (bye) (13)

  (bye) (11)

  (bye) (15)

13th

  (bye) (16)

  (bye) (12)

  (bye) (14)

  (bye) (10)

Final

Adrian Third (4) W vs.
Tina Dee (3) L Board 4 22:37

Elimination Final

Tina Dee (3) W vs.
Ralph Red (6) L Board 4 10:46

Elimination Semi-final

Tina Dee (3) W vs.
Mike W Mike P (9) L 14:56

Winners Final

Adrian Third (4) W vs.
Ralph Red (6) L Board 1 08:37

Elimination 4

Mike W Mike P (9) W vs.
Chad Tink (7) L Board 2 14:42

Tina Dee (3) W vs.
Jimmy C David H (1) L Board 3 19:14

Elimination 3

Chicken Bobby (5) L vs.
Mike W Mike P (9) W 16:39

Eugene Charlie (2) L vs.
Tina Dee (3) W Board 2 11:40

Winners Semi-finals

Jimmy C David H (1) L vs.
Adrian Third (4) W 13:25

Ralph Red (6) W vs.
Chad Tink (7) L 11:24

Elimination 2

(bye) (11) L vs.
Chicken Bobby (5) W 03:26

(bye) (13) L vs.
Tina Dee (3) W 09:42

(bye) (15) L vs.
Mike W Mike P (9) W 28:09

Katie Stephen (8) L vs.
Eugene Charlie (2) W Board 3 10:38

Elimination 1

(bye) (10) L vs.
(bye) (15) W 57:08

(bye) (12) L vs.
(bye) (13) W 57:08

(bye) (14) L vs.
(bye) (11) W 57:08

(bye) (16) L vs.
Katie Stephen (8) W 08:12

Winners 1

Chad Tink (7) W vs.
Eugene Charlie (2) L 13:50

Chicken Bobby (5) L vs.
Adrian Third (4) W Board 2 05:45

Jimmy C David H (1) W vs.
Mike W Mike P (9) L Board 1 19:28

Tina Dee (3) L vs.
Ralph Red (6) W 11:51

Round 1

(bye) (11) L vs.
Ralph Red (6) W 57:08

(bye) (13) L vs.
Adrian Third (4) W 57:08

(bye) (15) L vs.
Eugene Charlie (2) W 57:08

Chad Tink (7) W vs.
(bye) (10) L 57:08

Chicken Bobby (5) W vs.
(bye) (12) L 57:08

Jimmy C David H (1) W vs.
(bye) (16) L 57:08

Mike W Mike P (9) W vs.
Katie Stephen (8) L 10:51

Tina Dee (3) W vs.
(bye) (14) L 57:08

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20