Elimination 6
Daniel Thomas (Villa-Angela St. Christopher, DE) (13) 2 L vs.
Avery Konrath (Westerville North, OH) (7) 8 W Mat 2 01:29
Hayden Gentry (Cambridge, DE) (9) 5 W vs.
Dylan Boychuk (Cathedral Prep, PA) (6) 1 L Mat 1 00:26
Jeremy Hamilton (Malvern Prep, PA) (10) 1 L vs.
Christian Cernus (Culver Academy, IN) (8) 8 W Mat 4 04:14
Jude Antt (East Roanoke, VA) (15) 4 L vs.
Spencer Engle (Canon-McMillan, PA) (4) 10 W Mat 3 04:15
Elimination 5
Daniel Thomas (Villa-Angela St. Christopher, DE) (13) 5 W vs.
Grant Zaida (South Dade, FL) (12) 3 L Mat 5 02:09
Hayden Gentry (Cambridge, DE) (9) 3 W vs.
Evan Collica (Delbarton, NJ) (61) L Mat 6 02:40
Jeremy Hamilton (Malvern Prep, PA) (10) 5 W vs.
Jackson Jarent (Don Bosco Prep, NJ) (14) 2 L Mat 8 02:45
Jude Antt (East Roanoke, VA) (15) 5 W vs.
Jessie Humbert (Camden Catholic, GA) (55) 4 L Mat 4 02:58
Winners 3
Artie Federer (Blair Academy, NJ) (1) 4 W vs.
Christian Cernus (Culver Academy, IN) (8) 2 L Mat 3 03:04
Avery Konrath (Westerville North, OH) (7) L vs.
Erik Drousias (Mount Carmel, IL) (2) 5 W Mat 3 04:41
Brandan Chernitsky (Notre Dame, PA) (5) 6 W vs.
Spencer Engle (Canon-McMillan, PA) (4) 3 L Mat 1 04:18
Tim Ntilikina (Poughkeepsie Catholic, NY) (3) 11 W vs.
Dylan Boychuk (Cathedral Prep, PA) (6) 9 L Mat 2 23:51:18
Elimination 4
Adam Fields (Wadsworth, OH) (50) L vs.
Jackson Jarent (Don Bosco Prep, NJ) (14) 2 W Mat 4 02:50
Andy Midder (Dewey North, DE) (28) L vs.
Jessie Humbert (Camden Catholic, GA) (55) W Mat 2 02:50
Ben Hicorn (Montini Catholic, IL) (23) 3 L vs.
Grant Zaida (South Dade, FL) (12) 5 W Mat 3 03:33
Cameron Welchle (Central Dauphin, PA) (31) L vs.
Daniel Thomas (Villa-Angela St. Christopher, DE) (13) W Mat 6 03:59
Evan Collica (Delbarton, NJ) (61) 6 W vs.
Benjamin Kraft (Statesman-Jefferson, DE) (16) 2 L Mat 9 04:23
Hunter Cutler (Brunswick, OH) (38) 3 L vs.
Hayden Gentry (Cambridge, DE) (9) 11 W Mat 8 04:19
Jeremy Hamilton (Malvern Prep, PA) (10) 4 W vs.
Chuck Aulisio (Vienna Hills, CT) (11) L Mat 7 04:50
Kevin Barentine (DePaul Catholic, CT) (62) 5 L vs.
Jude Antt (East Roanoke, VA) (15) 6 W Mat 5 04:58
Elimination 3
Adam Fields (Wadsworth, OH) (50) 11 W vs.
Anthony Nini (Lake Highland Prep, FL) (32) 2 L Mat 9 03:53
Ben Hicorn (Montini Catholic, IL) (23) 10 W vs.
Roy Taddy (Franklin Regional, PA) (26) 5 L Mat 5 05:16
Cameron Welchle (Central Dauphin, PA) (31) 5 W vs.
Garrett Brown (Davison, MI) (49) 3 L Mat 7 06:12
Chris Pollock (Brandon, FL) (40) 3 L vs.
Jeremy Hamilton (Malvern Prep, PA) (10) 13 W Mat 2 07:58
Dane Heuser (Parkersburg South, WV) (21) 5 L vs.
Andy Midder (Dewey North, DE) (28) 9 W Mat 6 08:11
Hunter Cutler (Brunswick, OH) (38) 3 W vs.
Andrew Berkshire (Mentor, OH) (43) L Mat 4 07:34
Kevin Barentine (DePaul Catholic, CT) (62) 6 W vs.
Allen Fox (Colonial Forge, VA) (45) 3 L Mat 3 06:47
Scott Mackert (Easton, PA) (19) 2 L vs.
Evan Collica (Delbarton, NJ) (61) 9 W Mat 1 05:14
Winners 2
Artie Federer (Blair Academy, NJ) (1) W vs.
Benjamin Kraft (Statesman-Jefferson, DE) (16) L Mat 4 04:33
Avery Konrath (Westerville North, OH) (7) 5 W vs.
Jessie Humbert (Camden Catholic, GA) (55) 2 L Mat 3 06:07
Brandan Chernitsky (Notre Dame, PA) (5) 13 W vs.
Grant Zaida (South Dade, FL) (12) 2 L Mat 1 07:17
Chuck Aulisio (Vienna Hills, CT) (11) 1 L vs.
Dylan Boychuk (Cathedral Prep, PA) (6) 7 W Mat 8 07:42
Daniel Thomas (Villa-Angela St. Christopher, DE) (13) 3 L vs.
Spencer Engle (Canon-McMillan, PA) (4) 14 W Mat 9 08:02
Hayden Gentry (Cambridge, DE) (9) 2 L vs.
Christian Cernus (Culver Academy, IN) (8) 3 W Mat 5 07:33
Jude Antt (East Roanoke, VA) (15) L vs.
Erik Drousias (Mount Carmel, IL) (2) W Mat 7 06:20
Tim Ntilikina (Poughkeepsie Catholic, NY) (3) 20 W vs.
Jackson Jarent (Don Bosco Prep, NJ) (14) 4 L Mat 2 04:31
Elimination 2
Adam Fields (Wadsworth, OH) (50) 8 W vs.
Gage Raimo (Delaware Christian, OH) (48) 1 L Mat 5 10:31
Ben Raverman (Northampton, NJ) (46) 2 L vs.
Allen Fox (Colonial Forge, VA) (45) 5 W Mat 8 10:45
Brady Wandell (Morgantown Prep, WV) (27) 5 L vs.
Andy Midder (Dewey North, DE) (28) 6 W Mat 7 11:08
Brent Collume (Willard, MD) (57) 3 L vs.
Roy Taddy (Franklin Regional, PA) (26) 6 W Mat 6 03:51
Bye---- (54) L vs.
Dane Heuser (Parkersburg South, WV) (21) W Mat 3 00:19
Bye__ (44) L vs.
Andrew Berkshire (Mentor, OH) (43) W Mat 6 00:29
Bye________ (63) L vs.
Anthony Nini (Lake Highland Prep, FL) (32) W Mat 4 00:29
Evan Collica (Delbarton, NJ) (61) W vs.
Dallas Strinton (North Allegheny, PA) (35) L Mat 4 03:58
Garrett Brown (Davison, MI) (49) 13 W vs.
Ethan Sculey (Timberlane, NH) (18) 2 L Mat 3 04:28
Jeremy Hamilton (Malvern Prep, PA) (10) 9 W vs.
Paxton Hilbrandt (Bergen Catholic, NJ) (41) 3 L Mat 9 05:06
Karl Finchley (Somerset Jesuit, PA) (64) L vs.
Cameron Welchle (Central Dauphin, PA) (31) 6 W Mat 2 05:27
Kevin Barentine (DePaul Catholic, CT) (62) 4 W vs.
Seth Campbell (Windsor, NY) (36) 2 L Mat 1 05:41
Logan Hossel (Bethleham Catholic, PA) (60) 2 L vs.
Hunter Cutler (Brunswick, OH) (38) 7 W Mat 5 05:34
Matt Stitka (Reynolds, PA) (52) L vs.
Scott Mackert (Easton, PA) (19) W Mat 8 05:21
Nick Schubert (Germantown Academy, PA) (24) 3 L vs.
Ben Hicorn (Montini Catholic, IL) (23) 4 W Mat 7 05:05
Wyatt Granden (Lake Norman, NC) (39) 3 L vs.
Chris Pollock (Brandon, FL) (40) 11 W Mat 6 24:39
Elimination 1
Adam Fields (Wadsworth, OH) (50) W vs.
Bye_ (47) L Mat 7 00:44
Ben Raverman (Northampton, NJ) (46) W vs.
Bye______ (51) L Mat 1 00:43
Brady Wandell (Morgantown Prep, WV) (27) W vs.
Bye___ (59) L Mat 9 00:44
Bye (58) L vs.
Wyatt Granden (Lake Norman, NC) (39) W Mat 3 00:43
Bye- (17) L vs.
Garrett Brown (Davison, MI) (49) W Mat 2 00:44
Bye---- (54) W vs.
Bye——- (22) L Mat 5 00:42
Bye—- (34) L vs.
Bye________ (63) W Mat 6 00:43
Bye—— (25) L vs.
Brent Collume (Willard, MD) (57) W Mat 8 00:15
Bye__ (44) W vs.
Bye_____ (53) L Mat 8 00:43
Bye____ (56) L vs.
Nick Schubert (Germantown Academy, PA) (24) W Mat 4 00:44
Kadin Brewer (Lowell, MI) (42) 3 L vs.
Jeremy Hamilton (Malvern Prep, PA) (10) 12 W Mat 6 01:22
Karl Finchley (Somerset Jesuit, PA) (64) 5 W vs.
Micah Canter (American Heritage, FL) (33) L Mat 4 01:18
Kevin Barentine (DePaul Catholic, CT) (62) W vs.
Bye——— (30) L Mat 7 00:16
Logan Hossel (Bethleham Catholic, PA) (60) W vs.
Bye_______ (37) L Mat 9 00:16
Marko Janowicz (Sussex Central, DE) (29) L vs.
Evan Collica (Delbarton, NJ) (61) W Mat 5 01:22
Matt Stitka (Reynolds, PA) (52) 7 W vs.
Brett Hoon (McDonogh School, MD) (20) 5 L Mat 7 01:27
Winners 1
Artie Federer (Blair Academy, NJ) (1) W vs.
Anthony Nini (Lake Highland Prep, FL) (32) L Mat 8 03:23
Avery Konrath (Westerville North, OH) (7) 18 W vs.
Roy Taddy (Franklin Regional, PA) (26) 3 L Mat 7 03:52
Ben Hicorn (Montini Catholic, IL) (23) 1 L vs.
Jessie Humbert (Camden Catholic, GA) (55) 4 W Mat 9 04:36
Brandan Chernitsky (Notre Dame, PA) (5) 16 W vs.
Andy Midder (Dewey North, DE) (28) 1 L Mat 6 04:59
Cameron Welchle (Central Dauphin, PA) (31) L vs.
Erik Drousias (Mount Carmel, IL) (2) W Mat 1 05:28
Chris Pollock (Brandon, FL) (40) L vs.
Christian Cernus (Culver Academy, IN) (8) W Mat 4 05:43
Chuck Aulisio (Vienna Hills, CT) (11) 12 W vs.
Andrew Berkshire (Mentor, OH) (43) 2 L Mat 5 06:46
Dane Heuser (Parkersburg South, WV) (21) 4 L vs.
Grant Zaida (South Dade, FL) (12) 19 W Mat 2 07:12
Daniel Thomas (Villa-Angela St. Christopher, DE) (13) 14 W vs.
Allen Fox (Colonial Forge, VA) (45) 1 L Mat 3 07:03
Gage Raimo (Delaware Christian, OH) (48) 1 L vs.
Benjamin Kraft (Statesman-Jefferson, DE) (16) 11 W Mat 8 06:48
Hayden Gentry (Cambridge, DE) (9) 16 W vs.
Paxton Hilbrandt (Bergen Catholic, NJ) (41) 3 L Mat 7 06:55
Hunter Cutler (Brunswick, OH) (38) 2 L vs.
Dylan Boychuk (Cathedral Prep, PA) (6) 10 W Mat 6 06:13
Jude Antt (East Roanoke, VA) (15) W vs.
Ethan Sculey (Timberlane, NH) (18) L Mat 9 06:11
Scott Mackert (Easton, PA) (19) 3 L vs.
Jackson Jarent (Don Bosco Prep, NJ) (14) 7 W Mat 1 05:34
Seth Campbell (Windsor, NY) (36) 3 L vs.
Spencer Engle (Canon-McMillan, PA) (4) 18 W Mat 4 05:23
Tim Ntilikina (Poughkeepsie Catholic, NY) (3) 17 W vs.
Dallas Strinton (North Allegheny, PA) (35) 2 L Mat 5 04:16
Round 1
Allen Fox (Colonial Forge, VA) (45) 6 W vs.
Brett Hoon (McDonogh School, MD) (20) 2 L Mat 5 01:44
Andrew Berkshire (Mentor, OH) (43) W vs.
Bye——- (22) L 04:04
Artie Federer (Blair Academy, NJ) (1) W vs.
Karl Finchley (Somerset Jesuit, PA) (64) L Mat 6 02:15
Avery Konrath (Westerville North, OH) (7) W vs.
Bye (58) L 02:19
Ben Hicorn (Montini Catholic, IL) (23) 8 W vs.
Kadin Brewer (Lowell, MI) (42) 5 L Mat 4 02:49
Brady Wandell (Morgantown Prep, WV) (27) 1 L vs.
Hunter Cutler (Brunswick, OH) (38) 9 W Mat 3 00:08
Brandan Chernitsky (Notre Dame, PA) (5) W vs.
Logan Hossel (Bethleham Catholic, PA) (60) L Mat 7 04:22
Brent Collume (Willard, MD) (57) L vs.
Christian Cernus (Culver Academy, IN) (8) W Mat 2 04:48
Bye- (17) L vs.
Gage Raimo (Delaware Christian, OH) (48) W 04:00
Bye—— (25) L vs.
Chris Pollock (Brandon, FL) (40) W 03:53
Bye_ (47) L vs.
Ethan Sculey (Timberlane, NH) (18) W 04:02
Bye___ (59) L vs.
Dylan Boychuk (Cathedral Prep, PA) (6) W 04:01
Bye_____ (53) L vs.
Grant Zaida (South Dade, FL) (12) W 04:02
Bye______ (51) L vs.
Jackson Jarent (Don Bosco Prep, NJ) (14) W 04:01
Bye_______ (37) L vs.
Andy Midder (Dewey North, DE) (28) W 03:53
Bye________ (63) L vs.
Erik Drousias (Mount Carmel, IL) (2) W 02:19
Cameron Welchle (Central Dauphin, PA) (31) W vs.
Bye—- (34) L 02:18
Chuck Aulisio (Vienna Hills, CT) (11) W vs.
Bye---- (54) L 00:57
Dallas Strinton (North Allegheny, PA) (35) W vs.
Bye——— (30) L 02:19
Dane Heuser (Parkersburg South, WV) (21) W vs.
Bye__ (44) L 02:19
Daniel Thomas (Villa-Angela St. Christopher, DE) (13) 15 W vs.
Matt Stitka (Reynolds, PA) (52) 2 L Mat 9 05:44
Evan Collica (Delbarton, NJ) (61) 3 L vs.
Spencer Engle (Canon-McMillan, PA) (4) 8 W Mat 8 06:53
Garrett Brown (Davison, MI) (49) 4 L vs.
Benjamin Kraft (Statesman-Jefferson, DE) (16) 5 W Mat 1 08:40
Hayden Gentry (Cambridge, DE) (9) W vs.
Bye____ (56) L 02:19
Jessie Humbert (Camden Catholic, GA) (55) 7 W vs.
Jeremy Hamilton (Malvern Prep, PA) (10) 4 L Mat 5 08:42
Jude Antt (East Roanoke, VA) (15) 12 W vs.
Adam Fields (Wadsworth, OH) (50) 5 L Mat 6 08:08
Marko Janowicz (Sussex Central, DE) (29) L vs.
Seth Campbell (Windsor, NY) (36) W Mat 4 08:42
Micah Canter (American Heritage, FL) (33) 2 L vs.
Anthony Nini (Lake Highland Prep, FL) (32) 8 W Mat 3 07:52
Paxton Hilbrandt (Bergen Catholic, NJ) (41) 2 W vs.
Nick Schubert (Germantown Academy, PA) (24) 1 L Mat 7 07:36
Scott Mackert (Easton, PA) (19) 5 W vs.
Ben Raverman (Northampton, NJ) (46) 1 L Mat 2 07:26
Tim Ntilikina (Poughkeepsie Catholic, NY) (3) 18 W vs.
Kevin Barentine (DePaul Catholic, CT) (62) 3 L Mat 9 06:56
Wyatt Granden (Lake Norman, NC) (39) 4 L vs.
Roy Taddy (Franklin Regional, PA) (26) 6 W Mat 8 05:54