7/21 ALL IN CORNHOLE BYOP

Updated 5:36am

Final

TEAM BAMA BAGGERS vs.
TEAM TOP GUN BOARD 1 10:51:25

None.

Scroll to the right to view bracket. →

TEAM BIG AND TALL
BOARD 1
TEAM ACE HOLES
TEAM ARAB 1
BOARD 1
TEAM FLINSTONES
TEAM GHOST 10
BOARD 4
TEAM BAMA BAGGERS
TEAM WE SUCK
BOARD 4
TEAM FREEMAN
TEAM ROLL TIDE
BOARD 3
TEAM RUSS AND CASEY
TEAM KJ
BOARD 2
TEAM TOP GUN
TEAM RAM 99
BOARD 2
TEAM ACDC
TEAM CHRISTOPHER ROBIN
BOARD 3
TEAM REHAB
TEAM BIG AND TALL
A
BOARD 4
TEAM ARAB 1
TEAM BAMA BAGGERS
B
BOARD 1
TEAM WE SUCK
TEAM RUSS AND CASEY
C
BOARD 4
TEAM KJ
TEAM RAM 99
D
BOARD 4
TEAM CHRISTOPHER ROBIN
TEAM BIG AND TALL
E
BOARD 3
TEAM BAMA BAGGERS
TEAM KJ
F
BOARD 1
TEAM RAM 99
TEAM BAMA BAGGERS
G
BOARD 4
TEAM RAM 99
TEAM BAMA BAGGERS
BOARD 1
TEAM TOP GUN
TEAM ACE HOLES
BOARD 3
TEAM FLINSTONES
TEAM GHOST 10
BOARD 2
TEAM FREEMAN
TEAM ROLL TIDE
BOARD 2
TEAM TOP GUN
TEAM ACDC
BOARD 1
TEAM REHAB
TEAM ACE HOLES
D
BOARD 3
TEAM CHRISTOPHER ROBIN
TEAM GHOST 10
C
BOARD 4
TEAM RUSS AND CASEY
TEAM TOP GUN
B
BOARD 2
TEAM WE SUCK
TEAM ACDC
A
BOARD 1
TEAM ARAB 1
TEAM CHRISTOPHER ROBIN
BOARD 4
TEAM RUSS AND CASEY
TEAM TOP GUN
BOARD 2
TEAM ARAB 1
TEAM CHRISTOPHER ROBIN
E
BOARD 2
TEAM BIG AND TALL
TEAM TOP GUN
F
BOARD 3
TEAM KJ
TEAM BIG AND TALL
BOARD 1
TEAM TOP GUN
TEAM TOP GUN
G
BOARD 3
TEAM RAM 99
TEAM TOP GUN

3rd

  TEAM RAM 99

4th

  TEAM BIG AND TALL

5th

  TEAM CHRISTOPHER ROBIN

  TEAM KJ

7th

  TEAM RUSS AND CASEY

  TEAM ARAB 1

9th

  TEAM ACE HOLES

  TEAM GHOST 10

  TEAM WE SUCK

  TEAM ACDC

13th

  TEAM FLINSTONES

  TEAM FREEMAN

  TEAM ROLL TIDE

  TEAM REHAB

Elimination Final

TEAM TOP GUN W vs.
TEAM RAM 99 L BOARD 3 11:39

Elimination Semi-final

TEAM BIG AND TALL L vs.
TEAM TOP GUN W BOARD 1 12:20

Winners Final

TEAM BAMA BAGGERS W vs.
TEAM RAM 99 L BOARD 4 16:18

Elimination 4

TEAM CHRISTOPHER ROBIN L vs.
TEAM BIG AND TALL W BOARD 2 17:39

TEAM TOP GUN W vs.
TEAM KJ L BOARD 3 10:59

Elimination 3

TEAM CHRISTOPHER ROBIN W vs.
TEAM RUSS AND CASEY L BOARD 4 11:16

TEAM TOP GUN W vs.
TEAM ARAB 1 L BOARD 2 11:04

Winners Semi-finals

TEAM BIG AND TALL L vs.
TEAM BAMA BAGGERS W BOARD 3 13:14

TEAM KJ L vs.
TEAM RAM 99 W BOARD 1 22:35

Elimination 2

TEAM ACDC L vs.
TEAM ARAB 1 W BOARD 1 16:22

TEAM ACE HOLES L vs.
TEAM CHRISTOPHER ROBIN W BOARD 3 13:31

TEAM GHOST 10 L vs.
TEAM RUSS AND CASEY W BOARD 4 07:47

TEAM TOP GUN W vs.
TEAM WE SUCK L BOARD 2 14:50

Elimination 1

TEAM ACDC W vs.
TEAM REHAB L BOARD 1 18:36

TEAM ACE HOLES W vs.
TEAM FLINSTONES L BOARD 3 12:45

TEAM GHOST 10 W vs.
TEAM FREEMAN L BOARD 2 19:23

TEAM ROLL TIDE L vs.
TEAM TOP GUN W BOARD 2 12:03

Winners 1

TEAM BAMA BAGGERS W vs.
TEAM WE SUCK L BOARD 1 09:08

TEAM BIG AND TALL W vs.
TEAM ARAB 1 L BOARD 4 09:20

TEAM RAM 99 W vs.
TEAM CHRISTOPHER ROBIN L BOARD 4 16:41

TEAM RUSS AND CASEY L vs.
TEAM KJ W BOARD 4 14:52

Round 1

TEAM ARAB 1 W vs.
TEAM FLINSTONES L BOARD 1 16:43

TEAM BIG AND TALL W vs.
TEAM ACE HOLES L BOARD 1 14:18

TEAM CHRISTOPHER ROBIN W vs.
TEAM REHAB L BOARD 3 22:32

TEAM GHOST 10 L vs.
TEAM BAMA BAGGERS W BOARD 4 12:32

TEAM KJ W vs.
TEAM TOP GUN L BOARD 2 17:47

TEAM RAM 99 W vs.
TEAM ACDC L BOARD 2 12:07

TEAM ROLL TIDE L vs.
TEAM RUSS AND CASEY W BOARD 3 21:30

TEAM WE SUCK W vs.
TEAM FREEMAN L BOARD 4 15:35

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20