Final - Match 2
Donnie Long / Dj Long (1) L vs.
Kayman Bryant / Jimmy Penny (3) W 3 13:32
Final
Kayman Bryant / Jimmy Penny (3) L vs.
Donnie Long / Dj Long (1) W Board 1 20:46
Elimination Final
Donnie Long / Dj Long (1) W vs.
Devin Smith / Josh Glover (16) L Board 1 15:50
Elimination Semi-final
Brent Hollowell / Chris Day (2) L vs.
Donnie Long / Dj Long (1) W Board 6 17:26
Winners Final
Devin Smith / Josh Glover (16) L vs.
Kayman Bryant / Jimmy Penny (3) W Board 4 25:48
Elimination 6
Donnie Long / Dj Long (1) W vs.
Maddie McBride / Dylan Aufdenberg (21) L Board 4 15:06
Travis Hatcher/Cody Bennard (9) L vs.
Brent Hollowell / Chris Day (2) W Board 7 24:31
Elimination 5
Andre McKiney / Stanley Nelson (20) L vs.
Donnie Long / Dj Long (1) W 2 12:49
Daniel Perry / Katlyn Hamm (4) L vs.
Travis Hatcher/Cody Bennard (9) W Board 6 13:06
Winners Semi-finals
Devin Smith / Josh Glover (16) W vs.
Maddie McBride / Dylan Aufdenberg (21) L 2 09:20
Kayman Bryant / Jimmy Penny (3) W vs.
Brent Hollowell / Chris Day (2) L 2 16:02
Elimination 4
Andre McKiney / Stanley Nelson (20) W vs.
Jacob Penny/Collin Kingston (10) L 10 14:22
Billy Clay Naki Edwards (18) L vs.
Daniel Perry / Katlyn Hamm (4) W Board 7 17:46
Donnie Long / Dj Long (1) W vs.
Tom Capenter / Brandon Groves (11) L 10 09:15
Larry Hall / Garrison McBride (12) L vs.
Travis Hatcher/Cody Bennard (9) W 10 13:26
Elimination 3
Andre McKiney / Stanley Nelson (20) W vs.
Austin Perry/Andy Hamm (22) L 3 18:05
Billy Clay Naki Edwards (18) W vs.
Timothy Grimes / Rebecca Grimes (7) L Board 6 13:04
Larry Hall / Garrison McBride (12) W vs.
Andre Jones / Aaron Lambert (19) L Board 4 10:12
Yana Dyess / Nick Gardner (23) L vs.
Donnie Long / Dj Long (1) W Board 5 10:17
Winners 2
Devin Smith / Josh Glover (16) W vs.
Travis Hatcher/Cody Bennard (9) L 3 13:09
Jacob Penny/Collin Kingston (10) L vs.
Brent Hollowell / Chris Day (2) W 3 10:45
Kayman Bryant / Jimmy Penny (3) W vs.
Tom Capenter / Brandon Groves (11) L Board 11 14:08
Maddie McBride / Dylan Aufdenberg (21) W vs.
Daniel Perry / Katlyn Hamm (4) L Board 12 15:12
Elimination 2
Ashley Ervin/Craig Ervin (13) L vs.
Andre Jones / Aaron Lambert (19) W Board 7 18:17
Austin Perry/Andy Hamm (22) W vs.
4 Josh Keene/ Chad Keene (5) L Board 5 13:09
Britney Stanfill / Derick Boone (8) L vs.
Timothy Grimes / Rebecca Grimes (7) W Board 4 15:55
Cannon Hatcher / Landon Jackson (14) L vs.
Andre McKiney / Stanley Nelson (20) W Board 5 13:03
Danyale Dowell / Robert Thomas (17) L vs.
Billy Clay Naki Edwards (18) W 2 10:21
Larry Hall / Garrison McBride (12) W vs.
Jacob Shea / Lane Cruse (6) L Board 12 11:12
Shelby Austin / Christy Hamm (15) L vs.
Donnie Long / Dj Long (1) W Board 12 08:17
Yana Dyess / Nick Gardner (23) W vs.
Amy Hatcher/James Aufdenberg (25) L Board 6 16:18
Elimination 1
(bye) (26) L vs.
Yana Dyess / Nick Gardner (23) W 27:14
(bye) (28) L vs.
Larry Hall / Garrison McBride (12) W 45:15
(bye) (30) L vs.
Cannon Hatcher / Landon Jackson (14) W 49:51
(bye) (32) L vs.
Danyale Dowell / Robert Thomas (17) W 33:15
Ashley Ervin/Craig Ervin (13) W vs.
(bye) (29) L 58:47
Austin Perry/Andy Hamm (22) W vs.
(bye) (27) L 32:23
Denise Johnson / Tanya Klein (24) L vs.
Britney Stanfill / Derick Boone (8) W Board 5 14:26
Shelby Austin / Christy Hamm (15) W vs.
(bye) (31) L 27:10
Winners 1
4 Josh Keene/ Chad Keene (5) L vs.
Maddie McBride / Dylan Aufdenberg (21) W Board 5 06:51
Andre McKiney / Stanley Nelson (20) L vs.
Daniel Perry / Katlyn Hamm (4) W 2 16:52
Billy Clay Naki Edwards (18) L vs.
Brent Hollowell / Chris Day (2) W Board 4 18:25
Donnie Long / Dj Long (1) L vs.
Devin Smith / Josh Glover (16) W Board 7 17:17
Kayman Bryant / Jimmy Penny (3) W vs.
Andre Jones / Aaron Lambert (19) L 10 12:55
Timothy Grimes / Rebecca Grimes (7) L vs.
Jacob Penny/Collin Kingston (10) W Board 11 09:17
Tom Capenter / Brandon Groves (11) W vs.
Jacob Shea / Lane Cruse (6) L Board 12 16:05
Travis Hatcher/Cody Bennard (9) W vs.
Amy Hatcher/James Aufdenberg (25) L Board 7 14:12
Round 1
(bye) (27) L vs.
Jacob Shea / Lane Cruse (6) W 12:53
(bye) (29) L vs.
Daniel Perry / Katlyn Hamm (4) W 12:53
(bye) (31) L vs.
Brent Hollowell / Chris Day (2) W 12:53
4 Josh Keene/ Chad Keene (5) W vs.
(bye) (28) L 12:53
Amy Hatcher/James Aufdenberg (25) W vs.
Britney Stanfill / Derick Boone (8) L Board 7 15:12
Andre Jones / Aaron Lambert (19) W vs.
Cannon Hatcher / Landon Jackson (14) L 10 22:30
Ashley Ervin/Craig Ervin (13) L vs.
Andre McKiney / Stanley Nelson (20) W Board 11 15:43
Danyale Dowell / Robert Thomas (17) L vs.
Devin Smith / Josh Glover (16) W Board 12 13:43
Donnie Long / Dj Long (1) W vs.
(bye) (32) L 12:53
Kayman Bryant / Jimmy Penny (3) W vs.
(bye) (30) L 12:53
Maddie McBride / Dylan Aufdenberg (21) W vs.
Larry Hall / Garrison McBride (12) L Board 6 12:36
Shelby Austin / Christy Hamm (15) L vs.
Billy Clay Naki Edwards (18) W Board 11 11:39
Timothy Grimes / Rebecca Grimes (7) W vs.
(bye) (26) L 12:53
Tom Capenter / Brandon Groves (11) W vs.
Austin Perry/Andy Hamm (22) L Board 6 16:21
Travis Hatcher/Cody Bennard (9) W vs.
Denise Johnson / Tanya Klein (24) L Board 5 09:02
Yana Dyess / Nick Gardner (23) L vs.
Jacob Penny/Collin Kingston (10) W Board 4 14:12