Elimination 3
Caden Scarbrough CVCA 2 L vs.
Colin Koenig PERR 7 W 1 21:38:31
Jesse Bowers UARL 5 W vs.
5. Logan Hursey NEWC 2 L 7 21:47:56
Quentin Whitehill MEDI 2 W vs.
Mason Kleinberg SPRI 1 L 8 21:49:23
Wynton Denkins PERR 4 L vs.
3. Jake Niffenegger LASA 13 W 2 21:39:10
Winners 2
1. Mick Burnett ELYR 22 W vs.
Nic Willingham AURO 7 L 3 21:40:17
7. James Bronstrup BREC 3 W vs.
2. Nick Moore GRAH 1 L 6 21:46:14
Evan Bennett SEDW L vs.
4. Cole McComas BEAV 2 W 4 21:41:53
Gavin Brown LEGC 9 W vs.
6. Connor Euton WESN 5 L 5 21:42:47
Elimination 2
8. Isaiah Wortham DC-J 2 L vs.
Colin Koenig PERR 4 W 2 22:59:05
Alex Epstein LEAS 1 L vs.
Wynton Denkins PERR 2 W 3 22:59:21
Caden Scarbrough CVCA 6 W vs.
Andrew Philion MIDV 1 L 1 22:58:45
James Baumann DUBC L vs.
5. Logan Hursey NEWC 1 W 6 22:59:16
Jason Cascadden WHIT 1 L vs.
3. Jake Niffenegger LASA 10 W 4 22:59:35
Jesse Bowers UARL 6 W vs.
Maclain Morency ANDE 4 L 5 22:59:25
Mason Kleinberg SPRI 7 W vs.
Jayden Morr NORT L 8 22:58:25
Quentin Whitehill MEDI 3 W vs.
Nicholas Coreno LCAT 1 L 7 22:58:25
Elimination 1
Alex Epstein LEAS 9 W vs.
David Shue WADS 2 L 3 03:07:57
Caden Scarbrough CVCA 5 W vs.
Caden Wendling BMID 3 L 1 03:05:05
Carter Mickley LOUI 1 L vs.
Mason Kleinberg SPRI 6 W 8 03:12:58
Jason Cascadden WHIT 3 W vs.
Luke Marsh LEBA 2 L 4 03:09:34
John Perry AVLA 3 L vs.
8. Isaiah Wortham DC-J 6 W 2 03:06:52
Quentin Whitehill MEDI 3 W vs.
Antonio Lecki MILB 2 L 7 03:12:08
Trysten Zahoransky SOLO 3 L vs.
Jesse Bowers UARL 11 W 5 03:09:54
Zack Snyder AWAY 4 L vs.
James Baumann DUBC 7 W 6 03:10:58
Winners 1
1. Mick Burnett ELYR 19 W vs.
Jayden Morr NORT 3 L 1 05:20:56
3. Jake Niffenegger LASA 3 L vs.
Gavin Brown LEGC 7 W 5 07:46:17
5. Logan Hursey NEWC L vs.
Evan Bennett SEDW W 3 07:40:54
7. James Bronstrup BREC 6 W vs.
Colin Koenig PERR 4 L 7 07:52:40
Andrew Philion MIDV L vs.
2. Nick Moore GRAH W 8 07:56:45
Maclain Morency ANDE 2 L vs.
4. Cole McComas BEAV 7 W 4 07:42:20
Nic Willingham AURO 6 W vs.
Nicholas Coreno LCAT 3 L 2 05:23:09
Wynton Denkins PERR L vs.
6. Connor Euton WESN W 6 07:48:50
Round 1
1. Mick Burnett ELYR 20 W vs.
Caden Scarbrough CVCA 4 L 1 06:59
3. Jake Niffenegger LASA 15 W vs.
Trysten Zahoransky SOLO 2 L 11:23
5. Logan Hursey NEWC 3 W vs.
Alex Epstein LEAS 1 L 5 09:59
7. James Bronstrup BREC 2 W vs.
Quentin Whitehill MEDI 1 L 3 09:02
Antonio Lecki MILB 2 L vs.
Colin Koenig PERR 4 W 4 08:44
Carter Mickley LOUI 3 L vs.
Andrew Philion MIDV 6 W 5 06:45
David Shue WADS 2 L vs.
Evan Bennett SEDW 10 W 6 10:25
James Baumann DUBC 1 L vs.
6. Connor Euton WESN 8 W 2 09:23
Jayden Morr NORT 6 W vs.
Caden Wendling BMID 4 L 2 07:56
Jesse Bowers UARL 1 L vs.
Gavin Brown LEGC 14 W 00:44
Luke Marsh LEBA L vs.
4. Cole McComas BEAV 4 W 8 11:15
Maclain Morency ANDE W vs.
Jason Cascadden WHIT L 7 10:31
Mason Kleinberg SPRI L vs.
2. Nick Moore GRAH W 6 06:35
Nic Willingham AURO 13 W vs.
John Perry AVLA 4 L 3 08:18
Nicholas Coreno LCAT 12 W vs.
8. Isaiah Wortham DC-J 6 L 4 07:44
Zack Snyder AWAY 6 L vs.
Wynton Denkins PERR 9 W 1 09:00