Ultimate Havoc Willys

Updated 2:12am

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Charlie M Warden (1)
(bye) (64)
Kevin Ralston Tina K (33)
2
Dawn B All Busse (32)
Loch Tom Fuller (17)
Lisa Miller Johnny J (48)
Drew W Rick Lowell (49)
1
Woody DArren EilErson (16)
Wiggles Ghost (9)
(bye) (56)
Jake H Jason B (41)
John H Tami Lein (24)
Sponge Eddy F (25)
5
Dan T Haluptzok (40)
(bye) (57)
Hitman Brian Chapman (8)
PaPi George Knuth (5)
(bye) (60)
Ashley M Jouppi (37)
3
Juanita Ant (28)
Ferrian Yoshi (21)
4
Dan 0 Weatherly (44)
(bye) (53)
Mike G Matt Jones (12)
Nick Romen Tissue (13)
(bye) (52)
Lacy B Pete Wilson (45)
6
Andy A Mike H (20)
Terry Sears Rolf (29)
Shitty Pryme (36)
(bye) (61)
Tish S Heidi D (4)
Rich Mckusick Bam Bam (3)
(bye) (62)
Shark Joe D (35)
Budha Caitlin (30)
Kristyn J Josh L (19)
4
Erik Silkveland Seabass (46)
Troy M Klutch (51)
Jenni Wegwerth kron (14)
Corey L OB (11)
(bye) (54)
Boones James M (43)
JR A FRo (22)
Matt Miller Kyle Lein (27)
Ben Anderson Pat G (38)
(bye) (59)
Drew C Tony Moe (6)
David Stelzig Justino H (7)
(bye) (58)
Kirsten N Laudon (39)
Jody Simon Squirrel (26)
Haft Dawg (23)
Emily Lowell Devil (42)
(bye) (55)
DP Han (10)
Dale Jr Eric Schuebel (15)
Jamie neilon Justin Beckman (50)
Ken Ahern Jena M (47)
5
Matt Harris Michele Lane (18)
Dusty Craig Tracy Neilon (31)
6
Laura Thorson Prume (34)
(bye) (63)
Todd Hallin Hodge (2)
Charlie M Warden (1)
A
2
Dawn B All Busse (32)
Loch Tom Fuller (17)
B
1
Woody DArren EilErson (16)
Wiggles Ghost (9)
C
6
Jake H Jason B (41)
Sponge Eddy F (25)
D
Hitman Brian Chapman (8)
PaPi George Knuth (5)
E
2
Ashley M Jouppi (37)
Ferrian Yoshi (21)
F
Mike G Matt Jones (12)
Nick Romen Tissue (13)
G
Lacy B Pete Wilson (45)
Shitty Pryme (36)
H
6
Tish S Heidi D (4)
Rich Mckusick Bam Bam (3)
I
5
Budha Caitlin (30)
Erik Silkveland Seabass (46)
J
Jenni Wegwerth kron (14)
Corey L OB (11)
K
4
Boones James M (43)
Ben Anderson Pat G (38)
L
Drew C Tony Moe (6)
David Stelzig Justino H (7)
M
3
Kirsten N Laudon (39)
Haft Dawg (23)
N
DP Han (10)
Dale Jr Eric Schuebel (15)
O
5
Matt Harris Michele Lane (18)
Laura Thorson Prume (34)
P
4
Todd Hallin Hodge (2)
Dawn B All Busse (32)
Q
3
Loch Tom Fuller (17)
Wiggles Ghost (9)
R
Sponge Eddy F (25)
PaPi George Knuth (5)
S
2
Ferrian Yoshi (21)
Lacy B Pete Wilson (45)
T
Shitty Pryme (36)
Rich Mckusick Bam Bam (3)
U
6
Erik Silkveland Seabass (46)
Boones James M (43)
V
Ben Anderson Pat G (38)
David Stelzig Justino H (7)
W
5
Haft Dawg (23)
Dale Jr Eric Schuebel (15)
X
Laura Thorson Prume (34)
Loch Tom Fuller (17)
Y
1
Sponge Eddy F (25)
Ferrian Yoshi (21)
Z
Lacy B Pete Wilson (45)
Rich Mckusick Bam Bam (3)
AA
Boones James M (43)
David Stelzig Justino H (7)
AB
6
Dale Jr Eric Schuebel (15)
Sponge Eddy F (25)
AC
5
Ferrian Yoshi (21)
Boones James M (43)
AD
4
David Stelzig Justino H (7)
Ferrian Yoshi (21)
AE
2
David Stelzig Justino H (7)
Ferrian Yoshi (21)
4
David Stelzig Justino H (7)
Ferrian Yoshi (21)
(bye) (64)
Kevin Ralston Tina K (33)
Lisa Miller Johnny J (48)
Drew W Rick Lowell (49)
(bye) (56)
John H Tami Lein (24)
Dan T Haluptzok (40)
(bye) (57)
(bye) (60)
Juanita Ant (28)
Dan 0 Weatherly (44)
(bye) (53)
(bye) (52)
Andy A Mike H (20)
Terry Sears Rolf (29)
(bye) (61)
(bye) (62)
Shark Joe D (35)
Kristyn J Josh L (19)
Troy M Klutch (51)
(bye) (54)
JR A FRo (22)
Matt Miller Kyle Lein (27)
(bye) (59)
(bye) (58)
Jody Simon Squirrel (26)
Emily Lowell Devil (42)
(bye) (55)
Jamie neilon Justin Beckman (50)
1
Ken Ahern Jena M (47)
Dusty Craig Tracy Neilon (31)
(bye) (63)
Kevin Ralston Tina K (33)
P
4
Todd Hallin Hodge (2)
Lisa Miller Johnny J (48)
O
Matt Harris Michele Lane (18)
John H Tami Lein (24)
N
5
DP Han (10)
Dan T Haluptzok (40)
M
Kirsten N Laudon (39)
Juanita Ant (28)
L
Drew C Tony Moe (6)
Dan 0 Weatherly (44)
K
Corey L OB (11)
Andy A Mike H (20)
J
Jenni Wegwerth kron (14)
Terry Sears Rolf (29)
I
Budha Caitlin (30)
Shark Joe D (35)
H
6
Tish S Heidi D (4)
Kristyn J Josh L (19)
G
Nick Romen Tissue (13)
JR A FRo (22)
F
2
Mike G Matt Jones (12)
Matt Miller Kyle Lein (27)
E
3
Ashley M Jouppi (37)
Jody Simon Squirrel (26)
D
Hitman Brian Chapman (8)
Emily Lowell Devil (42)
C
Jake H Jason B (41)
Ken Ahern Jena M (47)
B
1
Woody DArren EilErson (16)
Dusty Craig Tracy Neilon (31)
A
3
Charlie M Warden (1)
Todd Hallin Hodge (2)
Lisa Miller Johnny J (48)
DP Han (10)
Dan T Haluptzok (40)
Drew C Tony Moe (6)
Corey L OB (11)
Andy A Mike H (20)
1
Budha Caitlin (30)
Shark Joe D (35)
1
Kristyn J Josh L (19)
Mike G Matt Jones (12)
5
Matt Miller Kyle Lein (27)
Hitman Brian Chapman (8)
4
Emily Lowell Devil (42)
Ken Ahern Jena M (47)
Dusty Craig Tracy Neilon (31)
Todd Hallin Hodge (2)
T
3
Shitty Pryme (36)
Dan T Haluptzok (40)
S
PaPi George Knuth (5)
Drew C Tony Moe (6)
R
Wiggles Ghost (9)
Budha Caitlin (30)
Q
6
Dawn B All Busse (32)
Kristyn J Josh L (19)
X
5
Laura Thorson Prume (34)
Matt Miller Kyle Lein (27)
W
2
Haft Dawg (23)
Emily Lowell Devil (42)
V
4
Ben Anderson Pat G (38)
Dusty Craig Tracy Neilon (31)
U
Erik Silkveland Seabass (46)
Todd Hallin Hodge (2)
Dan T Haluptzok (40)
Wiggles Ghost (9)
4
Budha Caitlin (30)
Laura Thorson Prume (34)
1
Matt Miller Kyle Lein (27)
Emily Lowell Devil (42)
2
Erik Silkveland Seabass (46)
Todd Hallin Hodge (2)
AB
1
Dale Jr Eric Schuebel (15)
Wiggles Ghost (9)
AA
2
Rich Mckusick Bam Bam (3)
Matt Miller Kyle Lein (27)
Z
4
Lacy B Pete Wilson (45)
Erik Silkveland Seabass (46)
Y
5
Loch Tom Fuller (17)
Dale Jr Eric Schuebel (15)
3
Rich Mckusick Bam Bam (3)
Lacy B Pete Wilson (45)
2
Loch Tom Fuller (17)
Dale Jr Eric Schuebel (15)
AC
3
Sponge Eddy F (25)
Loch Tom Fuller (17)
AD
5
Boones James M (43)
Sponge Eddy F (25)
4
Loch Tom Fuller (17)
Loch Tom Fuller (17)
AE
3
David Stelzig Justino H (7)
David Stelzig Justino H (7)

1st

  Ferrian Yoshi (21)

2nd

  David Stelzig Justino H (7)

3rd

  Loch Tom Fuller (17)

4th

  Sponge Eddy F (25)

5th

  Dale Jr Eric Schuebel (15)

  Boones James M (43)

7th

  Rich Mckusick Bam Bam (3)

  Lacy B Pete Wilson (45)

9th

  Todd Hallin Hodge (2)

  Wiggles Ghost (9)

  Matt Miller Kyle Lein (27)

  Erik Silkveland Seabass (46)

13th

  Dan T Haluptzok (40)

  Budha Caitlin (30)

  Laura Thorson Prume (34)

  Emily Lowell Devil (42)

17th

  Shitty Pryme (36)

  PaPi George Knuth (5)

  Drew C Tony Moe (6)

  Dawn B All Busse (32)

  Kristyn J Josh L (19)

  Haft Dawg (23)

  Ben Anderson Pat G (38)

  Dusty Craig Tracy Neilon (31)

25th

  Lisa Miller Johnny J (48)

  DP Han (10)

  Corey L OB (11)

  Andy A Mike H (20)

  Shark Joe D (35)

  Mike G Matt Jones (12)

  Hitman Brian Chapman (8)

  Ken Ahern Jena M (47)

33th

  Kevin Ralston Tina K (33)

  Matt Harris Michele Lane (18)

  John H Tami Lein (24)

  Kirsten N Laudon (39)

  Juanita Ant (28)

  Dan 0 Weatherly (44)

  Jenni Wegwerth kron (14)

  Terry Sears Rolf (29)

  Tish S Heidi D (4)

  Nick Romen Tissue (13)

  JR A FRo (22)

  Ashley M Jouppi (37)

  Jody Simon Squirrel (26)

  Jake H Jason B (41)

  Woody DArren EilErson (16)

  Charlie M Warden (1)

49th

  (bye) (64)

  Drew W Rick Lowell (49)

  (bye) (56)

  (bye) (57)

  (bye) (60)

  (bye) (53)

  (bye) (52)

  (bye) (61)

  (bye) (62)

  Troy M Klutch (51)

  (bye) (54)

  (bye) (59)

  (bye) (58)

  (bye) (55)

  Jamie neilon Justin Beckman (50)

  (bye) (63)

Final

Ferrian Yoshi (21) W vs.
David Stelzig Justino H (7) L 4 22:37

Elimination Final

Loch Tom Fuller (17) L vs.
David Stelzig Justino H (7) W 3 15:02

Elimination Semi-final

Sponge Eddy F (25) L vs.
Loch Tom Fuller (17) W 4 18:05

Winners Final

Ferrian Yoshi (21) W vs.
David Stelzig Justino H (7) L 2 17:51

Elimination 8

Dale Jr Eric Schuebel (15) L vs.
Sponge Eddy F (25) W 3 20:34

Loch Tom Fuller (17) W vs.
Boones James M (43) L 5 22:02

Elimination 7

Dale Jr Eric Schuebel (15) W vs.
Rich Mckusick Bam Bam (3) L 3 27:42

Lacy B Pete Wilson (45) L vs.
Loch Tom Fuller (17) W 2 26:40

Winners Semi-finals

Boones James M (43) L vs.
David Stelzig Justino H (7) W 4 14:52

Sponge Eddy F (25) L vs.
Ferrian Yoshi (21) W 5 14:14

Elimination 6

Erik Silkveland Seabass (46) L vs.
Loch Tom Fuller (17) W 5 14:48

Matt Miller Kyle Lein (27) L vs.
Lacy B Pete Wilson (45) W 4 29:54

Todd Hallin Hodge (2) L vs.
Dale Jr Eric Schuebel (15) W 1 26:11

Wiggles Ghost (9) L vs.
Rich Mckusick Bam Bam (3) W 2 31:34

Elimination 5

Emily Lowell Devil (42) L vs.
Erik Silkveland Seabass (46) W 2 09:11

Laura Thorson Prume (34) L vs.
Matt Miller Kyle Lein (27) W 1 09:14

Todd Hallin Hodge (2) W vs.
Dan T Haluptzok (40) L 10:42

Wiggles Ghost (9) W vs.
Budha Caitlin (30) L 4 11:43

Winners 3

David Stelzig Justino H (7) W vs.
Dale Jr Eric Schuebel (15) L 6 23:04

Ferrian Yoshi (21) W vs.
Lacy B Pete Wilson (45) L 18:45

Loch Tom Fuller (17) L vs.
Sponge Eddy F (25) W 1 26:24

Rich Mckusick Bam Bam (3) L vs.
Boones James M (43) W 24:31

Elimination 4

Budha Caitlin (30) W vs.
Dawn B All Busse (32) L 6 10:18

Dan T Haluptzok (40) W vs.
PaPi George Knuth (5) L 16:05

Drew C Tony Moe (6) L vs.
Wiggles Ghost (9) W 14:07

Dusty Craig Tracy Neilon (31) L vs.
Erik Silkveland Seabass (46) W 13:14

Emily Lowell Devil (42) W vs.
Ben Anderson Pat G (38) L 4 08:20

Kristyn J Josh L (19) L vs.
Laura Thorson Prume (34) W 5 13:08

Matt Miller Kyle Lein (27) W vs.
Haft Dawg (23) L 2 10:55

Todd Hallin Hodge (2) W vs.
Shitty Pryme (36) L 3 18:24

Elimination 3

Andy A Mike H (20) L vs.
Budha Caitlin (30) W 1 09:01

DP Han (10) L vs.
Dan T Haluptzok (40) W 10:37

Drew C Tony Moe (6) W vs.
Corey L OB (11) L 10:21

Hitman Brian Chapman (8) L vs.
Emily Lowell Devil (42) W 4 08:13

Ken Ahern Jena M (47) L vs.
Dusty Craig Tracy Neilon (31) W 11:00

Mike G Matt Jones (12) L vs.
Matt Miller Kyle Lein (27) W 5 15:17

Shark Joe D (35) L vs.
Kristyn J Josh L (19) W 1 12:59

Todd Hallin Hodge (2) W vs.
Lisa Miller Johnny J (48) L 12:33

Winners 2

Boones James M (43) W vs.
Ben Anderson Pat G (38) L 18:17

Dale Jr Eric Schuebel (15) W vs.
Laura Thorson Prume (34) L 24:28

David Stelzig Justino H (7) W vs.
Haft Dawg (23) L 5 19:44

Dawn B All Busse (32) L vs.
Loch Tom Fuller (17) W 3 37:46

Lacy B Pete Wilson (45) W vs.
Shitty Pryme (36) L 47:47

PaPi George Knuth (5) L vs.
Ferrian Yoshi (21) W 2 22:56

Rich Mckusick Bam Bam (3) W vs.
Erik Silkveland Seabass (46) L 6 28:36

Wiggles Ghost (9) L vs.
Sponge Eddy F (25) W 11:55

Elimination 2

Andy A Mike H (20) W vs.
Jenni Wegwerth kron (14) L 09:40

Dan 0 Weatherly (44) L vs.
Corey L OB (11) W 11:40

Dan T Haluptzok (40) W vs.
Kirsten N Laudon (39) L 14:13

Dusty Craig Tracy Neilon (31) W vs.
Charlie M Warden (1) L 3 13:29

Emily Lowell Devil (42) W vs.
Jake H Jason B (41) L 09:27

Jody Simon Squirrel (26) L vs.
Hitman Brian Chapman (8) W 10:25

John H Tami Lein (24) L vs.
DP Han (10) W 5 09:44

JR A FRo (22) L vs.
Mike G Matt Jones (12) W 2 23:05

Juanita Ant (28) L vs.
Drew C Tony Moe (6) W 12:39

Ken Ahern Jena M (47) W vs.
Woody DArren EilErson (16) L 1 14:34

Kevin Ralston Tina K (33) L vs.
Todd Hallin Hodge (2) W 4 14:54

Kristyn J Josh L (19) W vs.
Nick Romen Tissue (13) L 17:57

Lisa Miller Johnny J (48) W vs.
Matt Harris Michele Lane (18) L 12:24

Matt Miller Kyle Lein (27) W vs.
Ashley M Jouppi (37) L 3 12:46

Shark Joe D (35) W vs.
Tish S Heidi D (4) L 6 12:53

Terry Sears Rolf (29) L vs.
Budha Caitlin (30) W 12:21

Elimination 1

(bye) (52) L vs.
Andy A Mike H (20) W 42:22

(bye) (54) L vs.
JR A FRo (22) W 16:17

(bye) (56) L vs.
John H Tami Lein (24) W 28:08

(bye) (58) L vs.
Jody Simon Squirrel (26) W 25:18

(bye) (60) L vs.
Juanita Ant (28) W 39:20

(bye) (62) L vs.
Shark Joe D (35) W 45:44

(bye) (64) L vs.
Kevin Ralston Tina K (33) W 34:16

Dan 0 Weatherly (44) W vs.
(bye) (53) L 10:23

Dan T Haluptzok (40) W vs.
(bye) (57) L 36:17

Dusty Craig Tracy Neilon (31) W vs.
(bye) (63) L 11:41

Emily Lowell Devil (42) W vs.
(bye) (55) L 20:27

Jamie neilon Justin Beckman (50) L vs.
Ken Ahern Jena M (47) W 1 16:24

Kristyn J Josh L (19) W vs.
Troy M Klutch (51) L 12:52

Lisa Miller Johnny J (48) W vs.
Drew W Rick Lowell (49) L 10:23

Matt Miller Kyle Lein (27) W vs.
(bye) (59) L 38:38

Terry Sears Rolf (29) W vs.
(bye) (61) L 54:15

Winners 1

Ben Anderson Pat G (38) W vs.
Drew C Tony Moe (6) L 16:23

Charlie M Warden (1) L vs.
Dawn B All Busse (32) W 2 23:11

Corey L OB (11) L vs.
Boones James M (43) W 4 18:00

Dale Jr Eric Schuebel (15) W vs.
Matt Harris Michele Lane (18) L 5 14:48

David Stelzig Justino H (7) W vs.
Kirsten N Laudon (39) L 3 31:45

Erik Silkveland Seabass (46) W vs.
Jenni Wegwerth kron (14) L 19:40

Ferrian Yoshi (21) W vs.
Mike G Matt Jones (12) L 14:09

Haft Dawg (23) W vs.
DP Han (10) L 17:25

Laura Thorson Prume (34) W vs.
Todd Hallin Hodge (2) L 4 45:16

Loch Tom Fuller (17) W vs.
Woody DArren EilErson (16) L 1 41:05

Nick Romen Tissue (13) L vs.
Lacy B Pete Wilson (45) W 25:43

PaPi George Knuth (5) W vs.
Ashley M Jouppi (37) L 2 15:18

Rich Mckusick Bam Bam (3) W vs.
Budha Caitlin (30) L 5 27:57

Shitty Pryme (36) W vs.
Tish S Heidi D (4) L 6 26:33

Sponge Eddy F (25) W vs.
Hitman Brian Chapman (8) L 12:02

Wiggles Ghost (9) W vs.
Jake H Jason B (41) L 6 16:58

Round 1

(bye) (53) L vs.
Mike G Matt Jones (12) W 53:32

(bye) (55) L vs.
DP Han (10) W 53:32

(bye) (57) L vs.
Hitman Brian Chapman (8) W 53:32

(bye) (59) L vs.
Drew C Tony Moe (6) W 53:32

(bye) (61) L vs.
Tish S Heidi D (4) W 53:32

(bye) (63) L vs.
Todd Hallin Hodge (2) W 53:32

Ashley M Jouppi (37) W vs.
Juanita Ant (28) L 3 45:35

Boones James M (43) W vs.
JR A FRo (22) L 22:29

Charlie M Warden (1) W vs.
(bye) (64) L 53:32

Corey L OB (11) W vs.
(bye) (54) L 53:32

Dale Jr Eric Schuebel (15) W vs.
Jamie neilon Justin Beckman (50) L 22:34

David Stelzig Justino H (7) W vs.
(bye) (58) L 53:32

Drew W Rick Lowell (49) L vs.
Woody DArren EilErson (16) W 1 36:33

Dusty Craig Tracy Neilon (31) L vs.
Laura Thorson Prume (34) W 6 17:44

Ferrian Yoshi (21) W vs.
Dan 0 Weatherly (44) L 4 16:23

Haft Dawg (23) W vs.
Emily Lowell Devil (42) L 26:25

Jake H Jason B (41) W vs.
John H Tami Lein (24) L 34:03

Ken Ahern Jena M (47) L vs.
Matt Harris Michele Lane (18) W 5 29:05

Kevin Ralston Tina K (33) L vs.
Dawn B All Busse (32) W 2 40:04

Kirsten N Laudon (39) W vs.
Jody Simon Squirrel (26) L 31:02

Kristyn J Josh L (19) L vs.
Erik Silkveland Seabass (46) W 4 17:49

Lacy B Pete Wilson (45) W vs.
Andy A Mike H (20) L 6 30:38

Loch Tom Fuller (17) W vs.
Lisa Miller Johnny J (48) L 18:43

Matt Miller Kyle Lein (27) L vs.
Ben Anderson Pat G (38) W 22:08

Nick Romen Tissue (13) W vs.
(bye) (52) L 53:32

PaPi George Knuth (5) W vs.
(bye) (60) L 53:32

Rich Mckusick Bam Bam (3) W vs.
(bye) (62) L 53:32

Shark Joe D (35) L vs.
Budha Caitlin (30) W 25:14

Sponge Eddy F (25) W vs.
Dan T Haluptzok (40) L 5 12:41

Terry Sears Rolf (29) L vs.
Shitty Pryme (36) W 28:52

Troy M Klutch (51) L vs.
Jenni Wegwerth kron (14) W 18:53

Wiggles Ghost (9) W vs.
(bye) (56) L 53:32

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20