Elimination Final
Chris Day/Dylan Aufdenberg (18) W vs.
Scott Mitchell / Zach Mitchell (2) L Board 2 15:27
Elimination Semi-final
Chris Seaton/Aaron Gunnels (13) L vs.
Chris Day/Dylan Aufdenberg (18) W Board 2 12:06
Winners Final
1 Josh Glover/Kyle Anderson (1) W vs.
Scott Mitchell / Zach Mitchell (2) L Board 1 08:48
Elimination 8
Chris Day/Dylan Aufdenberg (18) W vs.
Cannon Hatcher/Jordan Mitchell (19) L Board 3 09:48
Chris Seaton/Aaron Gunnels (13) W vs.
Ryan Shoe/Jamie McDowell (5) L Board 8 18:29
Elimination 7
Chris Day/Dylan Aufdenberg (18) W vs.
Daniel Perry/Katlyn Hamm (8) L Board 2 11:13
Chris Seaton/Aaron Gunnels (13) W vs.
Patrick Barger/Sebastian Barger (11) L Board 4 16:23
Winners Semi-finals
1 Josh Glover/Kyle Anderson (1) W vs.
Ryan Shoe/Jamie McDowell (5) L Board 2 16:01
Cannon Hatcher/Jordan Mitchell (19) L vs.
Scott Mitchell / Zach Mitchell (2) W 07:31
Elimination 6
Chad Keene / Josh Keene (6) L vs.
Daniel Perry/Katlyn Hamm (8) W Board 8 17:21
Chris Day/Dylan Aufdenberg (18) W vs.
Wes Livingston/Devin Smith (29) L Board 3 13:37
Chris Seaton/Aaron Gunnels (13) W vs.
Lynda Oglesby/ Tom Carpenter (10) L Board 9 25:37
T J Facelli/Garrison McBride (35) L vs.
Patrick Barger/Sebastian Barger (11) W 15:53
Elimination 5
Chad Keene / Josh Keene (6) W vs.
Andy Messick/Phillip Barnett (16) L Board 5 17:55
Chris Day/Dylan Aufdenberg (18) W vs.
David Tummins/Kelan Gourley (7) L Board 6 11:26
Chris Seaton/Aaron Gunnels (13) W vs.
Travis Hatcher/Cody Bennard (21) L 14:57
Keith Duke/Drew Smith (24) L vs.
T J Facelli/Garrison McBride (35) W Board 8 14:44
Winners 3
1 Josh Glover/Kyle Anderson (1) W vs.
Daniel Perry/Katlyn Hamm (8) L 14:48
Cannon Hatcher/Jordan Mitchell (19) W vs.
Patrick Barger/Sebastian Barger (11) L Board 9 12:42
Lynda Oglesby/ Tom Carpenter (10) L vs.
Scott Mitchell / Zach Mitchell (2) W Board 3 12:10
Ryan Shoe/Jamie McDowell (5) W vs.
Wes Livingston/Devin Smith (29) L Board 5 18:53
Elimination 4
Andy Messick/Phillip Barnett (16) W vs.
Jackie Amos / Terry Amos (3) L Board 4 18:52
Chris Dixon/Craig Rosten (28) L vs.
David Tummins/Kelan Gourley (7) W Board 2 15:41
Conner Kelso/ Brock Wade (4) L vs.
Chris Day/Dylan Aufdenberg (18) W Board 1 09:16
Davis McKinney / Jason Mckinney (9) L vs.
Chad Keene / Josh Keene (6) W Board 3 08:16
Jacob Garner/Spencer Garner (15) L vs.
Chris Seaton/Aaron Gunnels (13) W Board 7 11:07
Mary Tummins/Shelby Austin (22) L vs.
Keith Duke/Drew Smith (24) W 11:18
T J Facelli/Garrison McBride (35) W vs.
Ruth Kitchen/Greg Neighbor (17) L Board 4 08:01
Taylor Caldwell/Zach Doty (26) L vs.
Travis Hatcher/Cody Bennard (21) W Board 5 09:53
Elimination 3
Andy Messick/Phillip Barnett (16) W vs.
Johnny Koonce/Jeremy Blackard (33) L 22:11
Brandon Young/Austin Conn (25) L vs.
Davis McKinney / Jason Mckinney (9) W Board 9 21:22
Conner Kelso/ Brock Wade (4) W vs.
Danny Sims/Ricky Ward (20) L 08:26
Eli Rosten/Robert Albrecht (27) L vs.
Mary Tummins/Shelby Austin (22) W 16:06
Jordan Tummins/Andy Hamm (31) L vs.
Jacob Garner/Spencer Garner (15) W 14:35
Justin Craven / Rob defir (14) L vs.
T J Facelli/Garrison McBride (35) W Board 6 14:54
Kenny Hall Jr/Amy Hall (23) L vs.
Taylor Caldwell/Zach Doty (26) W 17:30
Landon Jackson/Tristan Gourley (12) L vs.
Chris Dixon/Craig Rosten (28) W Board 7 16:37
Winners 2
1 Josh Glover/Kyle Anderson (1) W vs.
Ruth Kitchen/Greg Neighbor (17) L Board 3 12:49
Chris Day/Dylan Aufdenberg (18) L vs.
Scott Mitchell / Zach Mitchell (2) W Board 8 15:59
Chris Seaton/Aaron Gunnels (13) L vs.
Wes Livingston/Devin Smith (29) W Board 1 16:06
David Tummins/Kelan Gourley (7) L vs.
Lynda Oglesby/ Tom Carpenter (10) W 14:35
Jackie Amos / Terry Amos (3) L vs.
Cannon Hatcher/Jordan Mitchell (19) W 11:39
Keith Duke/Drew Smith (24) L vs.
Daniel Perry/Katlyn Hamm (8) W Board 4 08:24
Patrick Barger/Sebastian Barger (11) W vs.
Chad Keene / Josh Keene (6) L Board 2 13:31
Ryan Shoe/Jamie McDowell (5) W vs.
Travis Hatcher/Cody Bennard (21) L 08:39
Elimination 2
(bye) (39) L vs.
Brandon Young/Austin Conn (25) W 12:33
(bye) (41) L vs.
Kenny Hall Jr/Amy Hall (23) W 20:29
(bye) (43) L vs.
Landon Jackson/Tristan Gourley (12) W 09:36
(bye) (45) L vs.
Justin Craven / Rob defir (14) W 18:42
(bye) (47) L vs.
Andy Messick/Phillip Barnett (16) W 29:03
(bye) (49) L vs.
Jacob Garner/Spencer Garner (15) W 39:42
(bye) (51) L vs.
Danny Sims/Ricky Ward (20) W 18:36
(bye) (53) L vs.
Mary Tummins/Shelby Austin (22) W 24:46
(bye) (55) L vs.
Davis McKinney / Jason Mckinney (9) W 23:59
(bye) (57) L vs.
Taylor Caldwell/Zach Doty (26) W 15:25
(bye) (59) L vs.
Chris Dixon/Craig Rosten (28) W 24:37
Denise Johnson/Valerie Koonce (32) L vs.
Jordan Tummins/Andy Hamm (31) W Board 4 11:06
Doug Westcott/Ryan Wescott (37) L vs.
Eli Rosten/Robert Albrecht (27) W 12:08
Jennifer Livingston/Shelby Rosten (30) L vs.
Conner Kelso/ Brock Wade (4) W 12:05
Lisa Cryder/ Greg Cryder (34) L vs.
Johnny Koonce/Jeremy Blackard (33) W 18:24
Whitney Garner/Wendy Barger (36) L vs.
T J Facelli/Garrison McBride (35) W Board 1 08:34
Elimination 1
(bye) (38) L vs.
(bye) (59) W 59:16
(bye) (40) L vs.
(bye) (57) W 59:16
(bye) (42) L vs.
(bye) (55) W 59:16
(bye) (44) L vs.
(bye) (53) W 59:16
(bye) (46) L vs.
(bye) (51) W 59:16
(bye) (48) L vs.
(bye) (49) W 59:16
(bye) (50) L vs.
(bye) (47) W 59:16
(bye) (52) L vs.
(bye) (45) W 59:16
(bye) (54) L vs.
(bye) (43) W 59:16
(bye) (56) L vs.
(bye) (41) W 59:16
(bye) (58) L vs.
(bye) (39) W 59:16
(bye) (60) L vs.
Doug Westcott/Ryan Wescott (37) W 11:54
(bye) (62) L vs.
Jennifer Livingston/Shelby Rosten (30) W 14:01
(bye) (64) L vs.
Denise Johnson/Valerie Koonce (32) W 13:43
Lisa Cryder/ Greg Cryder (34) W vs.
(bye) (63) L 17:48
Whitney Garner/Wendy Barger (36) W vs.
(bye) (61) L 07:52
Winners 1
1 Josh Glover/Kyle Anderson (1) W vs.
Johnny Koonce/Jeremy Blackard (33) L 08:29
Brandon Young/Austin Conn (25) L vs.
Daniel Perry/Katlyn Hamm (8) W 09:15
Cannon Hatcher/Jordan Mitchell (19) W vs.
Justin Craven / Rob defir (14) L 14:54
Chris Seaton/Aaron Gunnels (13) W vs.
Danny Sims/Ricky Ward (20) L 14:17
David Tummins/Kelan Gourley (7) W vs.
Taylor Caldwell/Zach Doty (26) L Board 1 10:43
Davis McKinney / Jason Mckinney (9) L vs.
Keith Duke/Drew Smith (24) W Board 2 15:31
Eli Rosten/Robert Albrecht (27) L vs.
Chad Keene / Josh Keene (6) W 12:58
Jackie Amos / Terry Amos (3) W vs.
T J Facelli/Garrison McBride (35) L Board 1 14:54
Jacob Garner/Spencer Garner (15) L vs.
Chris Day/Dylan Aufdenberg (18) W Board 5 10:19
Jordan Tummins/Andy Hamm (31) L vs.
Scott Mitchell / Zach Mitchell (2) W Board 6 09:01
Kenny Hall Jr/Amy Hall (23) L vs.
Lynda Oglesby/ Tom Carpenter (10) W 18:56
Patrick Barger/Sebastian Barger (11) W vs.
Mary Tummins/Shelby Austin (22) L Board 7 10:38
Ruth Kitchen/Greg Neighbor (17) W vs.
Andy Messick/Phillip Barnett (16) L Board 6 17:02
Ryan Shoe/Jamie McDowell (5) W vs.
Chris Dixon/Craig Rosten (28) L Board 9 10:00
Travis Hatcher/Cody Bennard (21) W vs.
Landon Jackson/Tristan Gourley (12) L 07:42
Wes Livingston/Devin Smith (29) W vs.
Conner Kelso/ Brock Wade (4) L Board 8 19:50
Round 1
(bye) (39) L vs.
Taylor Caldwell/Zach Doty (26) W 59:16
(bye) (41) L vs.
Keith Duke/Drew Smith (24) W 59:16
(bye) (43) L vs.
Mary Tummins/Shelby Austin (22) W 59:16
(bye) (45) L vs.
Danny Sims/Ricky Ward (20) W 59:16
(bye) (47) L vs.
Chris Day/Dylan Aufdenberg (18) W 59:16
(bye) (49) L vs.
Andy Messick/Phillip Barnett (16) W 59:16
(bye) (51) L vs.
Justin Craven / Rob defir (14) W 59:16
(bye) (53) L vs.
Landon Jackson/Tristan Gourley (12) W 59:16
(bye) (55) L vs.
Lynda Oglesby/ Tom Carpenter (10) W 59:16
(bye) (57) L vs.
Daniel Perry/Katlyn Hamm (8) W 59:16
(bye) (59) L vs.
Chad Keene / Josh Keene (6) W 59:16
(bye) (61) L vs.
Conner Kelso/ Brock Wade (4) W 59:16
(bye) (63) L vs.
Scott Mitchell / Zach Mitchell (2) W 59:16
1 Josh Glover/Kyle Anderson (1) W vs.
(bye) (64) L 59:16
Brandon Young/Austin Conn (25) W vs.
(bye) (40) L 59:16
Cannon Hatcher/Jordan Mitchell (19) W vs.
(bye) (46) L 59:16
Chris Seaton/Aaron Gunnels (13) W vs.
(bye) (52) L 59:16
David Tummins/Kelan Gourley (7) W vs.
(bye) (58) L 59:16
Davis McKinney / Jason Mckinney (9) W vs.
(bye) (56) L 59:16
Doug Westcott/Ryan Wescott (37) L vs.
Chris Dixon/Craig Rosten (28) W Board 6 10:39
Eli Rosten/Robert Albrecht (27) W vs.
(bye) (38) L 59:16
Jackie Amos / Terry Amos (3) W vs.
(bye) (62) L 59:16
Jacob Garner/Spencer Garner (15) W vs.
(bye) (50) L 59:16
Johnny Koonce/Jeremy Blackard (33) W vs.
Denise Johnson/Valerie Koonce (32) L Board 9 13:13
Jordan Tummins/Andy Hamm (31) W vs.
Lisa Cryder/ Greg Cryder (34) L Board 8 17:37
Kenny Hall Jr/Amy Hall (23) W vs.
(bye) (42) L 59:16
Patrick Barger/Sebastian Barger (11) W vs.
(bye) (54) L 59:16
Ruth Kitchen/Greg Neighbor (17) W vs.
(bye) (48) L 59:16
Ryan Shoe/Jamie McDowell (5) W vs.
(bye) (60) L 59:16
T J Facelli/Garrison McBride (35) W vs.
Jennifer Livingston/Shelby Rosten (30) L Board 7 13:09
Travis Hatcher/Cody Bennard (21) W vs.
(bye) (44) L 59:16
Wes Livingston/Devin Smith (29) W vs.
Whitney Garner/Wendy Barger (36) L Board 2 08:33