Final
Tabers/Ervin (1) 21 W vs.
Geiger/Rau (7) 12 L Center Court 19:08
Elimination Final
Schierenbeck/Schroeder (17) 14 L vs.
Geiger/Rau (7) 21 W TACO Court 3 15:44
Elimination Semi-final
Chittenden/Byrd (5) 6 L vs.
Schierenbeck/Schroeder (17) 21 W 4 12:00
Winners Final
Tabers/Ervin (1) 21 W vs.
Geiger/Rau (7) 19 L Center Court 27:26
Elimination 6
Chittenden/Byrd (5) 21 W vs.
Kandler/Mead (6) 7 L 5 16:46
Schierenbeck/Schroeder (17) 21 W vs.
Deisher/Smith (4) 8 L 4 18:17
Elimination 5
Chittenden/Byrd (5) 21 W vs.
Heil/Huser (8) 11 L 5 18:24
Clemons/Slotty (12) 19 L vs.
Schierenbeck/Schroeder (17) 21 W 4 25:22
Winners Semi-finals
Kandler/Mead (6) 3 L vs.
Geiger/Rau (7) 21 W Center Court 20:32
Tabers/Ervin (1) 21 W vs.
Deisher/Smith (4) 19 L Center Court 16:21
Elimination 4
Clemons/Slotty (12) 21 W vs.
Dawson / Majors (2) 17 L TACO Court 3 23:48
Heath/Keltsch (3) 8 L vs.
Heil/Huser (8) 21 W 6 17:12
Moreno/Zamudio (16) 9 L vs.
Chittenden/Byrd (5) 21 W 5 14:43
Schierenbeck/Schroeder (17) 21 W vs.
Fenrich/Fenrich (14) 10 L 4 09:36
Elimination 3
B Jones/R Jones (11) 15 L vs.
Heath/Keltsch (3) 21 W 7 21:57
Carlisle/Rider (9) 10 L vs.
Schierenbeck/Schroeder (17) 21 W ACO Court 2 18:31
Esposito/Stoffregen (13) 19 L vs.
Clemons/Slotty (12) 21 W ACO Court 2 34:08
Moreno/Zamudio (16) 21 W vs.
Fulton/Sterzik (10) 16 L 5 20:46
Winners 2
Chittenden/Byrd (5) 7 L vs.
Deisher/Smith (4) 21 W 5 26:32
Fenrich/Fenrich (14) 16 L vs.
Kandler/Mead (6) 21 W 6 20:28
Geiger/Rau (7) 21 W vs.
Dawson / Majors (2) 15 L TACO Court 3 18:24
Tabers/Ervin (1) 21 W vs.
Heil/Huser (8) 5 L Center Court 14:46
Elimination 2
(bye) (19) L vs.
Esposito/Stoffregen (13) W 59:53
(bye) (21) L vs.
B Jones/R Jones (11) W 54:17
(bye) (23) L vs.
Carlisle/Rider (9) W 47:28
(bye) (25) L vs.
Fulton/Sterzik (10) W 29:37
(bye) (27) L vs.
Clemons/Slotty (12) W 46:55
(bye) (29) L vs.
Heath/Keltsch (3) W 49:39
Moreno/Zamudio (16) 21 W vs.
Kuhfuss/Kuhfuss (15) 8 L 5 14:28
Sturmberg/Bartalone (18) 8 L vs.
Schierenbeck/Schroeder (17) 21 W ACO Court 2 20:02
Elimination 1
(bye) (20) L vs.
(bye) (29) W 30:18
(bye) (22) L vs.
(bye) (27) W 30:18
(bye) (24) L vs.
(bye) (25) W 30:18
(bye) (26) L vs.
(bye) (23) W 30:18
(bye) (28) L vs.
(bye) (21) W 30:18
(bye) (30) L vs.
(bye) (19) W 30:18
(bye) (32) L vs.
Moreno/Zamudio (16) W 26:38
Sturmberg/Bartalone (18) W vs.
(bye) (31) L 00:10
Winners 1
B Jones/R Jones (11) 16 L vs.
Kandler/Mead (6) 21 W TACO Court 3 22:45
Carlisle/Rider (9) 11 L vs.
Heil/Huser (8) 21 W Kingslayer Court 1 15:07
Chittenden/Byrd (5) 21 W vs.
Clemons/Slotty (12) 3 L 6 15:17
Esposito/Stoffregen (13) 11 L vs.
Deisher/Smith (4) 21 W 5 24:17
Geiger/Rau (7) 21 W vs.
Fulton/Sterzik (10) 7 L 6 12:36
Heath/Keltsch (3) 8 L vs.
Fenrich/Fenrich (14) 21 W 18:33
Kuhfuss/Kuhfuss (15) 20 L vs.
Dawson / Majors (2) 21 W Kingslayer Court 1 23:06
Tabers/Ervin (1) 21 W vs.
Schierenbeck/Schroeder (17) 11 L Center Court 16:18
Round 1
(bye) (19) L vs.
Fenrich/Fenrich (14) W 30:18
(bye) (21) L vs.
Clemons/Slotty (12) W 30:18
(bye) (23) L vs.
Fulton/Sterzik (10) W 30:18
(bye) (25) L vs.
Heil/Huser (8) W 30:18
(bye) (27) L vs.
Kandler/Mead (6) W 30:18
(bye) (29) L vs.
Deisher/Smith (4) W 30:18
(bye) (31) L vs.
Dawson / Majors (2) W 30:18
B Jones/R Jones (11) W vs.
(bye) (22) L 30:18
Carlisle/Rider (9) W vs.
(bye) (24) L 30:18
Chittenden/Byrd (5) W vs.
(bye) (28) L 30:18
Esposito/Stoffregen (13) W vs.
(bye) (20) L 30:18
Geiger/Rau (7) W vs.
(bye) (26) L 30:18
Heath/Keltsch (3) W vs.
(bye) (30) L 30:18
Kuhfuss/Kuhfuss (15) 21 W vs.
Sturmberg/Bartalone (18) 16 L ACO Court 2 29:39
Schierenbeck/Schroeder (17) 21 W vs.
Moreno/Zamudio (16) 13 L TACO Court 3 18:13
Tabers/Ervin (1) W vs.
(bye) (32) L 30:18