Blind Draw 2

Updated 8:31am

Final

Chad Jimmy (8) vs.
Tammy Jud (11) Board 6 17:24:35

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Bobby Ralph (1)
(bye) (16)
Joshua Third (9)
Board 4
Chad Jimmy (8)
Dee Tina (5)
Board 7
Mike P Adrian (12)
Devon Mike W (13)
Board 1
Izzy Tink (4)
Peewee Chicken (3)
Board 5
Garret Steve M (14)
Tammy Jud (11)
Board 3
Deanna Katie (6)
Jaslyn John N (7)
Board 2
David H Mike S (10)
(bye) (15)
Eugene Red (2)
Bobby Ralph (1)
A
Board 2
Chad Jimmy (8)
Dee Tina (5)
B
Board 7
Devon Mike W (13)
Peewee Chicken (3)
C
Board 8
Tammy Jud (11)
David H Mike S (10)
D
Board 5
Eugene Red (2)
Chad Jimmy (8)
E
Board 2
Devon Mike W (13)
Tammy Jud (11)
F
Board 1
David H Mike S (10)
Chad Jimmy (8)
G
Board 7
David H Mike S (10)
Chad Jimmy (8)
Board 6
Tammy Jud (11)
(bye) (16)
Joshua Third (9)
Mike P Adrian (12)
Board 3
Izzy Tink (4)
Garret Steve M (14)
Board 6
Deanna Katie (6)
Jaslyn John N (7)
(bye) (15)
Joshua Third (9)
D
Board 3
Eugene Red (2)
Mike P Adrian (12)
C
Board 8
Peewee Chicken (3)
Garret Steve M (14)
B
Board 5
Dee Tina (5)
Jaslyn John N (7)
A
Board 7
Bobby Ralph (1)
Eugene Red (2)
Board 6
Mike P Adrian (12)
Dee Tina (5)
Board 8
Bobby Ralph (1)
Mike P Adrian (12)
E
Board 2
Devon Mike W (13)
Dee Tina (5)
F
Board 5
Tammy Jud (11)
Mike P Adrian (12)
Board 6
Tammy Jud (11)
Tammy Jud (11)
G
Board 5
David H Mike S (10)
Tammy Jud (11)

3rd

  David H Mike S (10)

4th

  Mike P Adrian (12)

5th

  Devon Mike W (13)

  Dee Tina (5)

7th

  Eugene Red (2)

  Bobby Ralph (1)

9th

  Joshua Third (9)

  Peewee Chicken (3)

  Garret Steve M (14)

  Jaslyn John N (7)

13th

  (bye) (16)

  Izzy Tink (4)

  Deanna Katie (6)

  (bye) (15)

Elimination Final

Tammy Jud (11) W vs.
David H Mike S (10) L Board 5 12:14

Elimination Semi-final

Mike P Adrian (12) L vs.
Tammy Jud (11) W Board 6 07:50

Winners Final

Chad Jimmy (8) W vs.
David H Mike S (10) L Board 7 26:45

Elimination 4

Dee Tina (5) L vs.
Tammy Jud (11) W Board 5 14:00

Mike P Adrian (12) W vs.
Devon Mike W (13) L Board 2 10:16

Elimination 3

Dee Tina (5) W vs.
Bobby Ralph (1) L Board 8 14:27

Eugene Red (2) L vs.
Mike P Adrian (12) W Board 6 12:55

Winners Semi-finals

Chad Jimmy (8) W vs.
Devon Mike W (13) L Board 2 16:33

Tammy Jud (11) L vs.
David H Mike S (10) W Board 1 12:29

Elimination 2

Garret Steve M (14) L vs.
Dee Tina (5) W Board 5 12:03

Jaslyn John N (7) L vs.
Bobby Ralph (1) W Board 7 12:01

Joshua Third (9) L vs.
Eugene Red (2) W Board 3 07:37

Mike P Adrian (12) W vs.
Peewee Chicken (3) L Board 8 12:49

Elimination 1

(bye) (16) L vs.
Joshua Third (9) W 18:03

Garret Steve M (14) W vs.
Deanna Katie (6) L Board 6 16:58

Jaslyn John N (7) W vs.
(bye) (15) L 17:06

Mike P Adrian (12) W vs.
Izzy Tink (4) L Board 3 10:23

Winners 1

Bobby Ralph (1) L vs.
Chad Jimmy (8) W Board 2 16:11

David H Mike S (10) W vs.
Eugene Red (2) L Board 5 13:56

Dee Tina (5) L vs.
Devon Mike W (13) W Board 7 09:36

Peewee Chicken (3) L vs.
Tammy Jud (11) W Board 8 12:26

Round 1

(bye) (15) L vs.
Eugene Red (2) W 01:25

Bobby Ralph (1) W vs.
(bye) (16) L 01:25

Dee Tina (5) W vs.
Mike P Adrian (12) L Board 7 17:20

Devon Mike W (13) W vs.
Izzy Tink (4) L Board 1 13:43

Jaslyn John N (7) L vs.
David H Mike S (10) W Board 2 13:13

Joshua Third (9) L vs.
Chad Jimmy (8) W Board 4 15:29

Peewee Chicken (3) W vs.
Garret Steve M (14) L Board 5 13:04

Tammy Jud (11) W vs.
Deanna Katie (6) L Board 3 09:03

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20