6uo Smash

Updated 3:22am

None.

Final

Dakoda Huber (5) vs.
Rhys Saleken (8)

Scroll to the right to view bracket. →

Steven Penner (1)
(bye) (16)
Caleb Pahl (9) 1
2
Rhys Saleken (8) 3
Dakoda Huber (5) 3
2
Levi Lusk (12) 2
Leo Liang (13) 2
3
Ariel Chihan (4) 3
Ben Rogers (3) 3
3
Andrew Bouchard (14) 1
Connor Gust (11) 2
1
Dane Munday (6) 3
Eliot Siebenga (7) 3
1
Franklin Fu (10)
(bye) (15)
Peter Oh (2)
Steven Penner (1) 1
A
3
Rhys Saleken (8) 3
Dakoda Huber (5) 3
B
3
Ariel Chihan (4) 1
Ben Rogers (3)
C
2
Dane Munday (6) 3
Eliot Siebenga (7) 2
D
2
Peter Oh (2) 3
Rhys Saleken (8)
E
1
Dakoda Huber (5) 2
Dane Munday (6) 1
F
3
Peter Oh (2) 2
Dakoda Huber (5) 2
G
3
Peter Oh (2)
Dakoda Huber (5)
Rhys Saleken (8)
(bye) (16)
Caleb Pahl (9)
Levi Lusk (12) 3
1
Leo Liang (13) 1
Andrew Bouchard (14) 2
2
Connor Gust (11) 3
Franklin Fu (10)
(bye) (15)
Caleb Pahl (9) 2
D
1
Eliot Siebenga (7) 3
Levi Lusk (12) 3
C
2
Ben Rogers (3) 1
Connor Gust (11) 1
B
1
Ariel Chihan (4) 3
Franklin Fu (10) 2
A
2
Steven Penner (1) 3
Eliot Siebenga (7) 2
1
Levi Lusk (12) 3
Ariel Chihan (4) 3
2
Steven Penner (1) 1
Levi Lusk (12) 1
E
3
Rhys Saleken (8) 3
Ariel Chihan (4) 2
F
2
Dane Munday (6) 3
Rhys Saleken (8) 2
1
Dane Munday (6)
Rhys Saleken (8) 2
G
2
Peter Oh (2)
Rhys Saleken (8)

3rd

  Peter Oh (2)

4th

  Dane Munday (6)

5th

  Levi Lusk (12)

  Ariel Chihan (4)

7th

  Eliot Siebenga (7)

  Steven Penner (1)

9th

  Caleb Pahl (9)

  Ben Rogers (3)

  Connor Gust (11)

  Franklin Fu (10)

13th

  (bye) (16)

  Leo Liang (13)

  Andrew Bouchard (14)

  (bye) (15)

Elimination Final

Rhys Saleken (8) 2 W vs.
Peter Oh (2) L 2 00:06

Elimination Semi-final

Rhys Saleken (8) 2 W vs.
Dane Munday (6) L 1 11:07

Winners Final

Dakoda Huber (5) 2 W vs.
Peter Oh (2) L 3 04:24

Elimination 4

Ariel Chihan (4) 2 L vs.
Dane Munday (6) 3 W 2 10:47

Levi Lusk (12) 1 L vs.
Rhys Saleken (8) 3 W 3 03:21

Elimination 3

Ariel Chihan (4) 3 W vs.
Steven Penner (1) 1 L 2 10:36

Eliot Siebenga (7) 2 L vs.
Levi Lusk (12) 3 W 1 06:01

Winners Semi-finals

Dane Munday (6) 1 L vs.
Peter Oh (2) 2 W 3 16:01

Rhys Saleken (8) L vs.
Dakoda Huber (5) 2 W 1 07:40

Elimination 2

Caleb Pahl (9) 2 L vs.
Eliot Siebenga (7) 3 W 1 07:14

Connor Gust (11) 1 L vs.
Ariel Chihan (4) 3 W 1 05:01

Franklin Fu (10) 2 L vs.
Steven Penner (1) 3 W 2 06:11

Levi Lusk (12) 3 W vs.
Ben Rogers (3) 1 L 2 03:57

Elimination 1

(bye) (16) L vs.
Caleb Pahl (9) W 34:18

Andrew Bouchard (14) 2 L vs.
Connor Gust (11) 3 W 2 04:53

Franklin Fu (10) W vs.
(bye) (15) L 39:06

Levi Lusk (12) 3 W vs.
Leo Liang (13) 1 L 1 05:43

Winners 1

Ben Rogers (3) L vs.
Dane Munday (6) 3 W 2 05:08

Dakoda Huber (5) 3 W vs.
Ariel Chihan (4) 1 L 3 05:58

Eliot Siebenga (7) 2 L vs.
Peter Oh (2) 3 W 2 05:58

Steven Penner (1) 1 L vs.
Rhys Saleken (8) 3 W 3 04:20

Round 1

(bye) (15) L vs.
Peter Oh (2) W 31:04

Ben Rogers (3) 3 W vs.
Andrew Bouchard (14) 1 L 3 05:44

Caleb Pahl (9) 1 L vs.
Rhys Saleken (8) 3 W 2 02:48

Connor Gust (11) 2 L vs.
Dane Munday (6) 3 W 1 05:32

Dakoda Huber (5) 3 W vs.
Levi Lusk (12) 2 L 2 04:42

Eliot Siebenga (7) 3 W vs.
Franklin Fu (10) L 1 07:31

Leo Liang (13) 2 L vs.
Ariel Chihan (4) 3 W 3 07:04

Steven Penner (1) W vs.
(bye) (16) L 31:04

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20