6/8 BSS DIV B

Updated 3:14am

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

GREG G // SARA P
(bye)
SLOPPY JOE // TYLER R
BOARD 9
GRAYAREA // SAMANTHA E
CHICKEN // PROFESSOR
BOARD 8
MADMAN // SUZY Q
(bye)
B.K. // DUPA
DOREY // SHEILA
(bye)
KSWANS // MR PNUT
BOARD 10
MRS. SLIM // PUMA
ASHLEY Z // RICH K
BOARD 6
SLIM // STEF
(bye)
JAKE THE SNAKE // SHADY
GREG G // SARA P
A
BOARD 10
SLOPPY JOE // TYLER R
CHICKEN // PROFESSOR
B
BOARD 7
B.K. // DUPA
DOREY // SHEILA
C
BOARD 6
KSWANS // MR PNUT
SLIM // STEF
D
BOARD 8
JAKE THE SNAKE // SHADY
SLOPPY JOE // TYLER R
E
BOARD 8
B.K. // DUPA
KSWANS // MR PNUT
F
BOARD 6
SLIM // STEF
B.K. // DUPA
G
BOARD 9
SLIM // STEF
SLIM // STEF
BOARD 7
KSWANS // MR PNUT
KSWANS // MR PNUT
BOARD 5
SLIM // STEF
KSWANS // MR PNUT
(bye)
GRAYAREA // SAMANTHA E
MADMAN // SUZY Q
(bye)
(bye)
MRS. SLIM // PUMA
ASHLEY Z // RICH K
(bye)
GRAYAREA // SAMANTHA E
D
BOARD 7
JAKE THE SNAKE // SHADY
MADMAN // SUZY Q
C
BOARD 9
DOREY // SHEILA
MRS. SLIM // PUMA
B
BOARD 6
CHICKEN // PROFESSOR
ASHLEY Z // RICH K
A
BOARD 8
GREG G // SARA P
JAKE THE SNAKE // SHADY
BOARD 7
MADMAN // SUZY Q
CHICKEN // PROFESSOR
BOARD 9
GREG G // SARA P
MADMAN // SUZY Q
E
BOARD 6
SLOPPY JOE // TYLER R
GREG G // SARA P
F
BOARD 9
KSWANS // MR PNUT
SLOPPY JOE // TYLER R
BOARD 5
KSWANS // MR PNUT
KSWANS // MR PNUT
G
BOARD 6
B.K. // DUPA
KSWANS // MR PNUT

1st

  KSWANS // MR PNUT

2nd

  SLIM // STEF

3rd

  B.K. // DUPA

4th

  SLOPPY JOE // TYLER R

5th

  MADMAN // SUZY Q

  GREG G // SARA P

7th

  JAKE THE SNAKE // SHADY

  CHICKEN // PROFESSOR

9th

  GRAYAREA // SAMANTHA E

  DOREY // SHEILA

  MRS. SLIM // PUMA

  ASHLEY Z // RICH K

Final - Match 2

KSWANS // MR PNUT W vs.
SLIM // STEF L BOARD 5 00:08

Final

SLIM // STEF L vs.
KSWANS // MR PNUT W BOARD 7 55:41

Elimination Final

KSWANS // MR PNUT W vs.
B.K. // DUPA L BOARD 6 28:05

Elimination Semi-final

SLOPPY JOE // TYLER R L vs.
KSWANS // MR PNUT W BOARD 5 30:29

Winners Final

B.K. // DUPA L vs.
SLIM // STEF W BOARD 9 32:47

Elimination 4

GREG G // SARA P L vs.
KSWANS // MR PNUT W BOARD 9 32:00

MADMAN // SUZY Q L vs.
SLOPPY JOE // TYLER R W BOARD 6 29:34

Elimination 3

CHICKEN // PROFESSOR L vs.
GREG G // SARA P W BOARD 9 34:04

JAKE THE SNAKE // SHADY L vs.
MADMAN // SUZY Q W BOARD 7 32:22

Winners Semi-finals

KSWANS // MR PNUT L vs.
SLIM // STEF W BOARD 6 36:11

SLOPPY JOE // TYLER R L vs.
B.K. // DUPA W BOARD 8 21:56

Elimination 2

ASHLEY Z // RICH K L vs.
GREG G // SARA P W BOARD 8 36:50

GRAYAREA // SAMANTHA E L vs.
JAKE THE SNAKE // SHADY W BOARD 7 46:01

MADMAN // SUZY Q W vs.
DOREY // SHEILA L BOARD 9 39:58

MRS. SLIM // PUMA L vs.
CHICKEN // PROFESSOR W BOARD 6 22:52

Winners 1

CHICKEN // PROFESSOR L vs.
B.K. // DUPA W BOARD 7 28:47

DOREY // SHEILA L vs.
KSWANS // MR PNUT W BOARD 6 23:19

GREG G // SARA P L vs.
SLOPPY JOE // TYLER R W BOARD 10 22:20

SLIM // STEF W vs.
JAKE THE SNAKE // SHADY L BOARD 8 25:53

Round 1

ASHLEY Z // RICH K L vs.
SLIM // STEF W BOARD 6 21:45

CHICKEN // PROFESSOR W vs.
MADMAN // SUZY Q L BOARD 8 19:12

KSWANS // MR PNUT W vs.
MRS. SLIM // PUMA L BOARD 10 22:01

SLOPPY JOE // TYLER R W vs.
GRAYAREA // SAMANTHA E L BOARD 9 30:04

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20