Round 13
John Robinson WA L vs.
Jon Salzman W F-14 Tomcat 08:06
Round 12
Tim McCool L vs.
John Robinson WA W The Addams Family 26:24
Round 11
Jon Salzman L vs.
Tim McCool W Theatre Of Magic 18:36
Round 10
Jon Salzman L vs.
John Robinson WA W World Cup Soccer 08:30
Sergey Posrednikov L vs.
Tim McCool W Creature Lagoon 21:55
Round 9
John Robinson WA W vs.
Neil Oney L Surf Champ 07:04
Jon Salzman W vs.
Sergey Posrednikov L Nitro Ground Shaker 08:49
Round 8
John Robinson WA W vs.
Todd Larsen L Taxi 15:49
Jon Salzman W vs.
Tim McCool L Surf Champ 16:06
Maka Honig L vs.
Neil Oney W Medieval Madness 12:41
Sergey Posrednikov W vs.
Umboon Moore L Eight Ball Champ 19:22
Round 7
Benton Seybold L vs.
Umboon Moore W Medieval Madness 11:48
Brooke Borcherding L vs.
Todd Larsen W Surf Champ 13:03
Jon Salzman W vs.
Sergey Posrednikov L Indiana Jones 09:22
Maka Honig L vs.
Tim McCool W Eight Ball Champ 20:23
Neil Oney W vs.
Alex Singleterry L Creature Lagoon 17:44
Round 6
Ash Landers L vs.
John Robinson WA W Eight Ball Deluxe 15:54
Brooke Borcherding W vs.
Nick Gibson L Taxi 16:14
Hannah Hatch L vs.
Neil Oney W F-14 Tomcat 06:24
Jon Salzman W vs.
Benton Seybold L Who Dunnit 09:51
Robin Moore L vs.
Alex Singleterry W Radical 22:45
Tim McCool W vs.
Alexa Philbeck L Fathom 13:22
Todd Larsen W vs.
Mika Rollin L Attack From Mars 12:22
Umboon Moore L vs.
Maka Honig W Playboy 20:35
Round 5
Heather Loudon L vs.
Robin Moore W Attack From Mars 13:26
James Frost-Winn L vs.
John Robinson WA W Creature Lagoon 17:00
Jon Salzman W vs.
Hannah Hatch L Playboy 27:02
Maka Honig W vs.
Alexa Philbeck L Taxi 15:12
Matt Slater L vs.
Ash Landers W Skateball 10:32
Mika Rollin L vs.
Tim McCool W World Cup Soccer 12:50
Neil Oney L vs.
Umboon Moore W Who Dunnit 08:30
Nick Gibson W vs.
Aylin Koker L F-14 Tomcat 09:10
Sarah Hager L vs.
Brooke Borcherding W Indiana Jones 22:04
Sergey Posrednikov W vs.
Benton Seybold L Radical 20:21
Todd Larsen W vs.
Mark Wistrom L Eight Ball Deluxe 16:20
Zac Petersen L vs.
Alex Singleterry W Nitro Ground Shaker 12:11
Round 4
Allen Wood L vs.
Sarah Hager W Attack From Mars 28:07
Ash Landers L vs.
James Frost-Winn W Who Dunnit 28:00
Benton Seybold W vs.
Nick Gibson L Skateball 12:29
Clayton Stetz L vs.
John Robinson WA W Medieval Madness 20:29
George Kent L vs.
Aylin Koker W Eight Ball Deluxe 12:14
Hannah Hatch W vs.
Todd Larsen L Nitro Ground Shaker 11:36
Maka Honig W vs.
Alex Singleterry L F-14 Tomcat 15:00
Mark Wistrom L vs.
Umboon Moore W Theatre Of Magic 14:16
Matt Slater L vs.
Mika Rollin W Indiana Jones 20:16
Neil Oney W vs.
Heather Loudon L Eight Ball Champ 20:44
Robin Moore W vs.
Luke Camarda L Surf Champ 15:44
Sergey Posrednikov W vs.
Alexa Philbeck L Playboy 21:21
Tim McCool L vs.
Jon Salzman W Radical 14:29
Zac Petersen W vs.
Geoff Simons L Ghost Busters 22:15
Round 3
Alexa Philbeck W vs.
Matt Slater L Eight Ball Champ 23:56
Allen Wood L vs.
Mika Rollin W Medieval Madness 22:41
Ash Landers W vs.
Brooke Borcherding L Nitro Ground Shaker 14:39
Benton Seybold W vs.
Neil Oney L Ghost Busters 11:20
Brian Chesbrough L vs.
John Robinson WA W Who Dunnit 26:06
George Kent L vs.
Nick Gibson W Bad Cats 14:22
Hannah Hatch W vs.
James Frost-Winn L The Addams Family 18:47
Heather Loudon W vs.
Sarah Hager L Creature Lagoon 24:45
Jonathan Thompson L vs.
Aylin Koker W Taxi 10:24
Josh Neuens L vs.
Luke Camarda W Indiana Jones 24:12
Maka Honig L vs.
Sergey Posrednikov W World Cup Soccer 17:38
Mark Wistrom W vs.
Zac Petersen L Surf Champ 08:52
Robin Moore W vs.
Dave Ritter L Playboy 20:48
Tim McCool W vs.
Alex Singleterry L Attack From Mars 14:09
Todd Larsen W vs.
Clayton Stetz L Fathom 11:39
Umboon Moore W vs.
Geoff Simons L Eight Ball Deluxe 09:35
Round 2
Alex Singleterry W vs.
George Kent L Surf Champ 11:19
Allen Wood L vs.
Benton Seybold W F-14 Tomcat 10:48
Brian Chesbrough L vs.
Brooke Borcherding W Skateball 21:34
Dave Ritter L vs.
Clayton Stetz W Creature Lagoon 17:57
Hannah Hatch L vs.
Sergey Posrednikov W Attack From Mars 12:20
James Frost-Winn L vs.
Alexa Philbeck W Medieval Madness 14:50
John Robinson WA L vs.
Heather Loudon W Fathom 13:10
Josh Neuens L vs.
Mark Wistrom W Eight Ball Champ 28:04
Luke Camarda L vs.
Ash Landers W Ghost Busters 20:25
Maka Honig W vs.
Nick Gibson L The Addams Family 15:14
Matt Slater W vs.
Geoff Simons L Nitro Ground Shaker 09:55
Mika Rollin L vs.
Jon Salzman W Eight Ball Deluxe 12:33
Robin Moore L vs.
Todd Larsen W Who Dunnit 19:43
Sarah Hager W vs.
Jonathan Thompson L Playboy 22:50
Umboon Moore L vs.
Tim McCool W Batman 66 22:05
Zac Petersen W vs.
Aylin Koker L Theatre Of Magic 14:44
Round 1
Alex Singleterry W vs.
Brooke Borcherding L Medieval Madness 21:44
Alexa Philbeck W vs.
Brian Chesbrough L Theatre Of Magic 19:41
Aylin Koker L vs.
James Frost-Winn W Fathom 12:18
Clayton Stetz L vs.
Allen Wood W Eight Ball Champ 13:59
Dave Ritter L vs.
Benton Seybold W Taxi 13:02
Geoff Simons W vs.
Ash Landers L Creature Lagoon 19:25
Hannah Hatch W vs.
Mark Wistrom L Indiana Jones 14:21
Jon Salzman W vs.
Robin Moore L The Addams Family 21:13
Josh Neuens L vs.
Matt Slater W Surf Champ 15:13
Luke Camarda L vs.
Sergey Posrednikov W Eight Ball Deluxe 19:35
Maka Honig W vs.
Sarah Hager L Skateball 15:54
Mika Rollin W vs.
Jonathan Thompson L Radical 13:53
Neil Oney W vs.
John Robinson WA L Playboy 14:10
Todd Larsen L vs.
George Kent W Ghost Busters 16:48
Umboon Moore W vs.
Heather Loudon L F-14 Tomcat 14:45
Zac Petersen L vs.
Tim McCool W Who Dunnit 23:38