Elimination 3
TC-2 Bruce Gambucci (12) L vs.
TV-3 Jake Boehm (19) 4 W Mat 4 04:56
TW-1 Dylan Choyce (8) 3 L vs.
ME-3 Chris Dobben (17) 7 W Mat 3 04:42
WA-2 Kellan Shump (16) 5 W vs.
TC-3 Conner Muduen (24) 4 L Mat 2 04:49
WA-4 Jordan Joy (30) 4 L vs.
TC-1 Kenny Inghram (6) 8 W Mat 4 01:07
Winners 2
CL-1 Peter Geary (7) 6 W vs.
ME-4 Brennan Ciccarello (31) 1 L 00:17:37
CL-3 Owen Murphy (21) 4 L vs.
ME-2 Ethan Benedetti (13) 7 W 00:13:45
ME-1 Jesse Victor (3) 15 W vs.
TW-3 Jayden Mathsen (22) 2 L 00:11:33
TV-1 Luke Lybarger (1) 7 W vs.
CL-2 Tanner Briggs (9) 2 L 00:08:12
Elimination 2
TC-1 Kenny Inghram (6) 4 W vs.
OF-1 Nick Cravatas (5) 3 L Mat 2 05:53
TC-2 Bruce Gambucci (12) 8 W vs.
CL-4 Spencer Dubocq (27) L Mat 3 01:22:46
TC-3 Conner Muduen (24) 9 W vs.
TW-2 Gary Graham (10) 2 L Mat 4 01:23:10
TC-4 Andrew Perkins (26) 4 L vs.
TW-1 Dylan Choyce (8) 6 W Mat 2 01:18:22
TV-2 Kyle Strope (15) 4 L vs.
ME-3 Chris Dobben (17) 10 W Mat 3 02:17
WA-2 Kellan Shump (16) 14 W vs.
NO-3 Ben Tague (18) 3 L Mat 4 17:48
WA-3 Kameron Gillmore (20) L vs.
TV-3 Jake Boehm (19) 6 W Mat 2 12:04:40
WA-4 Jordan Joy (30) 10 W vs.
NO-1 Joseph Mantosa (4) 2 L Mat 3 12:05:13
Elimination 1
NO-4 Mason Rowe (32) L vs.
WA-2 Kellan Shump (16) W 06:57
OF-5 Jacob Nye (11) L vs.
TC-1 Kenny Inghram (6) W 06:56
TC-3 Conner Muduen (24) 10 W vs.
OF-4 Seth Paige (25) 1 L 11:28
TC-4 Andrew Perkins (26) 8 W vs.
OF-3 Noah Holliday (23) 2 L 14:48
TV-2 Kyle Strope (15) 3 W vs.
WA-1 James Shogsdin (2) 2 L 16:28
TW-4 Gunnar Teneto (28) L vs.
TC-2 Bruce Gambucci (12) W 22:06
WA-3 Kameron Gillmore (20) 12 W vs.
TV-4 Seth Kissell (29) 1 L 03:44:37
WA-4 Jordan Joy (30) 10 W vs.
NO-2 Logan Luce (14) L 03:39:26
Winners 1
CL-1 Peter Geary (7) 17 W vs.
TW-2 Gary Graham (10) 5 L 03:16
CL-2 Tanner Briggs (9) 2 W vs.
TW-1 Dylan Choyce (8) L 03:38
ME-1 Jesse Victor (3) 8 W vs.
TV-3 Jake Boehm (19) 3 L 04:19
ME-2 Ethan Benedetti (13) 12 W vs.
NO-1 Joseph Mantosa (4) 2 L 08:49
NO-3 Ben Tague (18) L vs.
ME-4 Brennan Ciccarello (31) W 09:36
OF-1 Nick Cravatas (5) 3 L vs.
CL-3 Owen Murphy (21) 5 W 09:54
TV-1 Luke Lybarger (1) 9 W vs.
ME-3 Chris Dobben (17) 5 L 08:24
TW-3 Jayden Mathsen (22) 7 W vs.
CL-4 Spencer Dubocq (27) 6 L 07:37
Round 1
CL-1 Peter Geary (7) 18 W vs.
TC-4 Andrew Perkins (26) 4 L 11:48:31
CL-2 Tanner Briggs (9) 4 W vs.
TC-3 Conner Muduen (24) 3 L 11:48:24
CL-3 Owen Murphy (21) 3 W vs.
TC-2 Bruce Gambucci (12) 1 L 11:48:11
CL-4 Spencer Dubocq (27) W vs.
TC-1 Kenny Inghram (6) L 11:47:24
ME-1 Jesse Victor (3) 14 W vs.
WA-4 Jordan Joy (30) L 11:47:50
ME-2 Ethan Benedetti (13) 8 W vs.
WA-3 Kameron Gillmore (20) 1 L 11:47:30
ME-3 Chris Dobben (17) 6 W vs.
WA-2 Kellan Shump (16) 5 L 03:17:18
ME-4 Brennan Ciccarello (31) 6 W vs.
WA-1 James Shogsdin (2) 4 L 03:19:29
OF-1 Nick Cravatas (5) 13 W vs.
TW-4 Gunnar Teneto (28) 3 L 03:21:44
OF-3 Noah Holliday (23) 4 L vs.
TW-2 Gary Graham (10) 9 W 03:22:13
OF-4 Seth Paige (25) 1 L vs.
TW-1 Dylan Choyce (8) 9 W 03:23:41
OF-5 Jacob Nye (11) 4 L vs.
TW-3 Jayden Mathsen (22) 10 W 03:24:47
TV-1 Luke Lybarger (1) W vs.
NO-4 Mason Rowe (32) L 09:23
TV-2 Kyle Strope (15) L vs.
NO-3 Ben Tague (18) W 07:05
TV-3 Jake Boehm (19) 14 W vs.
NO-2 Logan Luce (14) 2 L 05:14
TV-4 Seth Kissell (29) 5 L vs.
NO-1 Joseph Mantosa (4) 6 W 05:00