Sunday Oaks

Updated 2:12pm

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Papi/josh
Board 4
A-0 / Angela
Francis/robC
Board 3
Teddy/whit
TommyC/amber
6
Alex/jester
Jeff/kaylee
5
Laura/stank
J.Smith/thrill
Board 2
Rikki/Fish
Veg/ Keith
6
Campbell/JD
TommyS/casey
Board 3
Cody/karla
Leo/wynell
Board 1
Dylan/greg
Papi/josh
A
Board 4
Teddy/whit
Alex/jester
B
6
Laura/stank
Rikki/Fish
C
Board 3
Campbell/JD
TommyS/casey
D
Board 3
Dylan/greg
Papi/josh
E
5
Alex/jester
Campbell/JD
F
Board 1
TommyS/casey
Papi/josh
G
Board 1
Campbell/JD
Campbell/JD
Board 2
Papi/josh
Campbell/JD
A-0 / Angela
Board 1
Francis/robC
TommyC/amber
Board 2
Jeff/kaylee
J.Smith/thrill
5
Veg/ Keith
Cody/karla
Board 1
Leo/wynell
A-0 / Angela
D
6
Dylan/greg
TommyC/amber
C
Board 3
Rikki/Fish
Veg/ Keith
B
Board 4
Laura/stank
Leo/wynell
A
Board 2
Teddy/whit
Dylan/greg
5
Rikki/Fish
Veg/ Keith
Board 2
Teddy/whit
Dylan/greg
E
Board 2
Alex/jester
Teddy/whit
F
6
TommyS/casey
Alex/jester
Board 1
Teddy/whit
Teddy/whit
G
Board 3
Papi/josh
Papi/josh

1st

  Campbell/JD

2nd

  Papi/josh

3rd

  Teddy/whit

4th

  Alex/jester

5th

  Dylan/greg

  TommyS/casey

7th

  Rikki/Fish

  Veg/ Keith

9th

  A-0 / Angela

  TommyC/amber

  Laura/stank

  Leo/wynell

13th

  Francis/robC

  Jeff/kaylee

  J.Smith/thrill

  Cody/karla

Final

Campbell/JD W vs.
Papi/josh L Board 2 23:53

Elimination Final

Teddy/whit L vs.
Papi/josh W Board 3 17:12

Elimination Semi-final

Alex/jester L vs.
Teddy/whit W Board 1 20:32

Winners Final

Papi/josh L vs.
Campbell/JD W Board 1 23:07

Elimination 4

Dylan/greg L vs.
Alex/jester W Board 2 22:37

Teddy/whit W vs.
TommyS/casey L 6 20:25

Elimination 3

Dylan/greg W vs.
Rikki/Fish L 5 18:06

Veg/ Keith L vs.
Teddy/whit W Board 2 18:42

Winners Semi-finals

Campbell/JD W vs.
TommyS/casey L Board 1 19:50

Papi/josh W vs.
Alex/jester L 5 19:05

Elimination 2

A-0 / Angela L vs.
Dylan/greg W 6 15:02

Leo/wynell L vs.
Teddy/whit W Board 2 11:44

TommyC/amber L vs.
Rikki/Fish W Board 3 18:44

Veg/ Keith W vs.
Laura/stank L Board 4 24:30

Elimination 1

A-0 / Angela W vs.
Francis/robC L Board 1 15:19

Cody/karla L vs.
Leo/wynell W Board 1 14:59

J.Smith/thrill L vs.
Veg/ Keith W 5 24:02

TommyC/amber W vs.
Jeff/kaylee L Board 2 21:39

Winners 1

Alex/jester W vs.
Laura/stank L 6 25:15

Papi/josh W vs.
Teddy/whit L Board 4 12:43

Rikki/Fish L vs.
Campbell/JD W Board 3 18:49

TommyS/casey W vs.
Dylan/greg L Board 3 13:29

Round 1

Francis/robC L vs.
Teddy/whit W Board 3 12:41

J.Smith/thrill L vs.
Rikki/Fish W Board 2 29:50

Jeff/kaylee L vs.
Laura/stank W 5 30:24

Leo/wynell L vs.
Dylan/greg W Board 1 18:53

Papi/josh W vs.
A-0 / Angela L Board 4 43:04

TommyC/amber L vs.
Alex/jester W 6 15:32

TommyS/casey W vs.
Cody/karla L Board 3 11:54

Veg/ Keith L vs.
Campbell/JD W 6 12:11

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20