Darts Madness

Updated 7:40am

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Adam N Ganster Al (1)
(bye) (64)
Shark Justino (33)
Hlavka Waterboy (32)
Dale Jim L (17)
9
Karl T Linsay (48)
Bob K Dan-o (49)
5
Weatherly Tanner (16)
Ken Ripp Jeff H (9)
(bye) (56)
Pat G Matt M (41)
3
Benny D James Henninger (24)
Lee M Dj Sayre (25)
8
Wizzle Brian J (40)
(bye) (57)
Frenchy Mike hoosline (8)
Andy A Nate Anderson (5)
(bye) (60)
Trevoe Lahr Jimmy Pluff (37)
7
John Hoosline Nate Sanders (28)
Charlie D Chuck (21)
Krista Kayla L (44)
(bye) (53)
Jr JT (12)
Pete Bob W (13)
6
Magoo Jeremy H (52)
Brad Chapek Crista Miller (45)
10
Kasey K Holger (20)
Adam F Jen J (29)
Mike K Caitlin B (36)
(bye) (61)
E Dave Hul (4)
Juanita Jake Hoosline (3)
(bye) (62)
Colleen J Abby L (35)
Todd Hallin Tissue (30)
Tina K Kosher (19)
6
Doug W Moughan (46)
Ace Charlie H (51)
2
Sean S Shane A (14)
John P Wesley Moe (11)
(bye) (54)
Brady F Klutch (43)
1
Joe Gibbs Chelsea Howard (22)
Nick A Dimitri (27)
7
Miah Tricia R (38)
(bye) (59)
Tracy B John M (6)
Matt C Asian (7)
(bye) (58)
DP James M (39)
Ryan L Pream (26)
Squirrel Dudley (23)
9
Terry Sears Texx (42)
(bye) (55)
Eric G Laudon (10)
Lydia Sparkles (15)
Billy B Ryan D (50)
Abby S Corey L (47)
4
Dan T Shitsack (18)
Sheriff Ant (31)
10
Jake S 4Y (34)
(bye) (63)
Chris White Cory R (2)
Adam N Ganster Al (1)
A
Hlavka Waterboy (32)
Dale Jim L (17)
B
2
Bob K Dan-o (49)
Ken Ripp Jeff H (9)
C
Benny D James Henninger (24)
Lee M Dj Sayre (25)
D
7
Frenchy Mike hoosline (8)
Andy A Nate Anderson (5)
E
Trevoe Lahr Jimmy Pluff (37)
Charlie D Chuck (21)
F
Jr JT (12)
Pete Bob W (13)
G
3
Kasey K Holger (20)
Mike K Caitlin B (36)
H
E Dave Hul (4)
Juanita Jake Hoosline (3)
I
10
Todd Hallin Tissue (30)
Doug W Moughan (46)
J
5
Ace Charlie H (51)
John P Wesley Moe (11)
K
8
Brady F Klutch (43)
Miah Tricia R (38)
L
Tracy B John M (6)
Matt C Asian (7)
M
2
DP James M (39)
Squirrel Dudley (23)
N
9
Eric G Laudon (10)
Billy B Ryan D (50)
O
Dan T Shitsack (18)
Jake S 4Y (34)
P
1
Chris White Cory R (2)
Adam N Ganster Al (1)
Q
Dale Jim L (17)
Benny D James Henninger (24)
R
4
Lee M Dj Sayre (25)
Trevoe Lahr Jimmy Pluff (37)
S
6
Charlie D Chuck (21)
Kasey K Holger (20)
T
8
E Dave Hul (4)
Todd Hallin Tissue (30)
U
10
Ace Charlie H (51)
Brady F Klutch (43)
V
Miah Tricia R (38)
DP James M (39)
W
7
Eric G Laudon (10)
Dan T Shitsack (18)
X
3
Jake S 4Y (34)
Dale Jim L (17)
Y
6
Benny D James Henninger (24)
Charlie D Chuck (21)
Z
4
Kasey K Holger (20)
Ace Charlie H (51)
AA
1
Miah Tricia R (38)
Eric G Laudon (10)
AB
5
Jake S 4Y (34)
Benny D James Henninger (24)
AC
5
Kasey K Holger (20)
Miah Tricia R (38)
AD
3
Eric G Laudon (10)
Benny D James Henninger (24)
AE
6
Eric G Laudon (10)
Benny D James Henninger (24)
6
Miah Tricia R (38)
Benny D James Henninger (24)
(bye) (64)
Shark Justino (33)
Karl T Linsay (48)
5
Weatherly Tanner (16)
(bye) (56)
Pat G Matt M (41)
Wizzle Brian J (40)
(bye) (57)
(bye) (60)
John Hoosline Nate Sanders (28)
Krista Kayla L (44)
(bye) (53)
Magoo Jeremy H (52)
Brad Chapek Crista Miller (45)
Adam F Jen J (29)
(bye) (61)
(bye) (62)
Colleen J Abby L (35)
Tina K Kosher (19)
6
Sean S Shane A (14)
(bye) (54)
Joe Gibbs Chelsea Howard (22)
Nick A Dimitri (27)
(bye) (59)
(bye) (58)
Ryan L Pream (26)
Terry Sears Texx (42)
(bye) (55)
Lydia Sparkles (15)
4
Abby S Corey L (47)
Sheriff Ant (31)
(bye) (63)
Shark Justino (33)
P
Chris White Cory R (2)
Weatherly Tanner (16)
O
9
Billy B Ryan D (50)
Pat G Matt M (41)
N
9
Squirrel Dudley (23)
Wizzle Brian J (40)
M
8
Matt C Asian (7)
John Hoosline Nate Sanders (28)
L
Tracy B John M (6)
Krista Kayla L (44)
K
3
John P Wesley Moe (11)
Magoo Jeremy H (52)
J
5
Doug W Moughan (46)
Adam F Jen J (29)
I
Juanita Jake Hoosline (3)
Colleen J Abby L (35)
H
2
Mike K Caitlin B (36)
Tina K Kosher (19)
G
Pete Bob W (13)
Joe Gibbs Chelsea Howard (22)
F
Jr JT (12)
Nick A Dimitri (27)
E
1
Andy A Nate Anderson (5)
Ryan L Pream (26)
D
7
Frenchy Mike hoosline (8)
Terry Sears Texx (42)
C
4
Ken Ripp Jeff H (9)
Abby S Corey L (47)
B
Bob K Dan-o (49)
Sheriff Ant (31)
A
6
Hlavka Waterboy (32)
Chris White Cory R (2)
Billy B Ryan D (50)
Squirrel Dudley (23)
1
Wizzle Brian J (40)
Tracy B John M (6)
John P Wesley Moe (11)
Doug W Moughan (46)
Juanita Jake Hoosline (3)
Mike K Caitlin B (36)
Pete Bob W (13)
Joe Gibbs Chelsea Howard (22)
Nick A Dimitri (27)
Ryan L Pream (26)
Terry Sears Texx (42)
Abby S Corey L (47)
9
Hlavka Waterboy (32)
Chris White Cory R (2)
T
2
E Dave Hul (4)
Squirrel Dudley (23)
S
4
Trevoe Lahr Jimmy Pluff (37)
Tracy B John M (6)
R
Lee M Dj Sayre (25)
Doug W Moughan (46)
Q
1
Adam N Ganster Al (1)
Pete Bob W (13)
X
10
Dan T Shitsack (18)
Joe Gibbs Chelsea Howard (22)
W
8
DP James M (39)
Terry Sears Texx (42)
V
5
Brady F Klutch (43)
Abby S Corey L (47)
U
6
Todd Hallin Tissue (30)
Chris White Cory R (2)
7
Squirrel Dudley (23)
Lee M Dj Sayre (25)
2
Adam N Ganster Al (1)
Dan T Shitsack (18)
9
DP James M (39)
Terry Sears Texx (42)
8
Abby S Corey L (47)
Squirrel Dudley (23)
AB
5
Jake S 4Y (34)
Lee M Dj Sayre (25)
AA
3
Ace Charlie H (51)
Dan T Shitsack (18)
Z
4
Charlie D Chuck (21)
Abby S Corey L (47)
Y
7
Dale Jim L (17)
Jake S 4Y (34)
7
Ace Charlie H (51)
Charlie D Chuck (21)
9
Dale Jim L (17)
Jake S 4Y (34)
AC
7
Kasey K Holger (20)
Charlie D Chuck (21)
AD
5
Miah Tricia R (38)
Jake S 4Y (34)
4
Miah Tricia R (38)
Miah Tricia R (38)
AE
7
Eric G Laudon (10)
Miah Tricia R (38)

1st

  Benny D James Henninger (24)

2nd

  Miah Tricia R (38)

3rd

  Eric G Laudon (10)

4th

  Jake S 4Y (34)

5th

  Kasey K Holger (20)

  Charlie D Chuck (21)

7th

  Ace Charlie H (51)

  Dale Jim L (17)

9th

  Squirrel Dudley (23)

  Lee M Dj Sayre (25)

  Dan T Shitsack (18)

  Abby S Corey L (47)

13th

  Chris White Cory R (2)

  Adam N Ganster Al (1)

  DP James M (39)

  Terry Sears Texx (42)

17th

  E Dave Hul (4)

  Trevoe Lahr Jimmy Pluff (37)

  Tracy B John M (6)

  Doug W Moughan (46)

  Pete Bob W (13)

  Joe Gibbs Chelsea Howard (22)

  Brady F Klutch (43)

  Todd Hallin Tissue (30)

25th

  Billy B Ryan D (50)

  Wizzle Brian J (40)

  John P Wesley Moe (11)

  Juanita Jake Hoosline (3)

  Mike K Caitlin B (36)

  Nick A Dimitri (27)

  Ryan L Pream (26)

  Hlavka Waterboy (32)

33th

  Shark Justino (33)

  Weatherly Tanner (16)

  Pat G Matt M (41)

  Matt C Asian (7)

  John Hoosline Nate Sanders (28)

  Krista Kayla L (44)

  Magoo Jeremy H (52)

  Adam F Jen J (29)

  Colleen J Abby L (35)

  Tina K Kosher (19)

  Jr JT (12)

  Andy A Nate Anderson (5)

  Frenchy Mike hoosline (8)

  Ken Ripp Jeff H (9)

  Bob K Dan-o (49)

  Sheriff Ant (31)

49th

  (bye) (64)

  Karl T Linsay (48)

  (bye) (56)

  (bye) (57)

  (bye) (60)

  (bye) (53)

  Brad Chapek Crista Miller (45)

  (bye) (61)

  (bye) (62)

  Sean S Shane A (14)

  (bye) (54)

  (bye) (59)

  (bye) (58)

  (bye) (55)

  Lydia Sparkles (15)

  (bye) (63)

Final

Benny D James Henninger (24) W vs.
Miah Tricia R (38) L 6 32:10

Elimination Final

Miah Tricia R (38) W vs.
Eric G Laudon (10) L 7 23:26

Elimination Semi-final

Jake S 4Y (34) L vs.
Miah Tricia R (38) W 4 25:30

Winners Final

Benny D James Henninger (24) W vs.
Eric G Laudon (10) L 6 15:15

Elimination 8

Charlie D Chuck (21) L vs.
Miah Tricia R (38) W 5 15:38

Jake S 4Y (34) W vs.
Kasey K Holger (20) L 7 17:37

Elimination 7

Charlie D Chuck (21) W vs.
Dale Jim L (17) L 9 11:06

Jake S 4Y (34) W vs.
Ace Charlie H (51) L 7 12:49

Winners Semi-finals

Benny D James Henninger (24) W vs.
Kasey K Holger (20) L 5 17:15

Miah Tricia R (38) L vs.
Eric G Laudon (10) W 3 16:29

Elimination 6

Abby S Corey L (47) L vs.
Dale Jim L (17) W 7 13:07

Dan T Shitsack (18) L vs.
Charlie D Chuck (21) W 4 11:14

Lee M Dj Sayre (25) L vs.
Ace Charlie H (51) W 3 09:47

Squirrel Dudley (23) L vs.
Jake S 4Y (34) W 5 11:17

Elimination 5

Chris White Cory R (2) L vs.
Squirrel Dudley (23) W 7 18:39

Dan T Shitsack (18) W vs.
DP James M (39) L 9 20:00

Lee M Dj Sayre (25) W vs.
Adam N Ganster Al (1) L 2 15:09

Terry Sears Texx (42) L vs.
Abby S Corey L (47) W 8 15:40

Winners 3

Ace Charlie H (51) L vs.
Miah Tricia R (38) W 1 13:30

Charlie D Chuck (21) L vs.
Kasey K Holger (20) W 4 15:08

Dale Jim L (17) L vs.
Benny D James Henninger (24) W 6 19:06

Eric G Laudon (10) W vs.
Jake S 4Y (34) L 5 18:52

Elimination 4

Abby S Corey L (47) W vs.
Todd Hallin Tissue (30) L 6 13:52

Chris White Cory R (2) W vs.
E Dave Hul (4) L 2 11:24

Doug W Moughan (46) L vs.
Adam N Ganster Al (1) W 1 09:56

Joe Gibbs Chelsea Howard (22) L vs.
DP James M (39) W 8 08:01

Pete Bob W (13) L vs.
Dan T Shitsack (18) W 10 24:18

Squirrel Dudley (23) W vs.
Trevoe Lahr Jimmy Pluff (37) L 4 11:33

Terry Sears Texx (42) W vs.
Brady F Klutch (43) L 5 13:13

Tracy B John M (6) L vs.
Lee M Dj Sayre (25) W 10:26

Elimination 3

Abby S Corey L (47) W vs.
Hlavka Waterboy (32) L 9 10:42

Chris White Cory R (2) W vs.
Billy B Ryan D (50) L 09:41

Doug W Moughan (46) W vs.
Juanita Jake Hoosline (3) L 10:34

Joe Gibbs Chelsea Howard (22) W vs.
Nick A Dimitri (27) L 08:44

Mike K Caitlin B (36) L vs.
Pete Bob W (13) W 09:21

Ryan L Pream (26) L vs.
Terry Sears Texx (42) W 11:33

Squirrel Dudley (23) W vs.
Wizzle Brian J (40) L 1 10:57

Tracy B John M (6) W vs.
John P Wesley Moe (11) L 12:13

Winners 2

Adam N Ganster Al (1) L vs.
Dale Jim L (17) W 23:09

Benny D James Henninger (24) W vs.
Lee M Dj Sayre (25) L 4 23:02

Brady F Klutch (43) L vs.
Miah Tricia R (38) W 25:36

Dan T Shitsack (18) L vs.
Jake S 4Y (34) W 3 36:03

DP James M (39) L vs.
Eric G Laudon (10) W 7 33:17

Kasey K Holger (20) W vs.
E Dave Hul (4) L 8 22:54

Todd Hallin Tissue (30) L vs.
Ace Charlie H (51) W 10 26:43

Trevoe Lahr Jimmy Pluff (37) L vs.
Charlie D Chuck (21) W 6 22:15

Elimination 2

Abby S Corey L (47) W vs.
Bob K Dan-o (49) L 17:22

Adam F Jen J (29) L vs.
Juanita Jake Hoosline (3) W 14:19

Colleen J Abby L (35) L vs.
Mike K Caitlin B (36) W 2 25:06

Joe Gibbs Chelsea Howard (22) W vs.
Jr JT (12) L 18:17

John Hoosline Nate Sanders (28) L vs.
Tracy B John M (6) W 08:40

Krista Kayla L (44) L vs.
John P Wesley Moe (11) W 3 13:18

Magoo Jeremy H (52) L vs.
Doug W Moughan (46) W 5 14:34

Nick A Dimitri (27) W vs.
Andy A Nate Anderson (5) L 1 12:14

Pat G Matt M (41) L vs.
Squirrel Dudley (23) W 9 12:07

Ryan L Pream (26) W vs.
Frenchy Mike hoosline (8) L 7 09:43

Shark Justino (33) L vs.
Chris White Cory R (2) W 15:08

Sheriff Ant (31) L vs.
Hlavka Waterboy (32) W 6 14:47

Terry Sears Texx (42) W vs.
Ken Ripp Jeff H (9) L 4 10:57

Tina K Kosher (19) L vs.
Pete Bob W (13) W 12:38

Weatherly Tanner (16) L vs.
Billy B Ryan D (50) W 9 15:24

Wizzle Brian J (40) W vs.
Matt C Asian (7) L 8 15:24

Elimination 1

(bye) (54) L vs.
Joe Gibbs Chelsea Howard (22) W 05:00

(bye) (56) L vs.
Pat G Matt M (41) W 55:51

(bye) (58) L vs.
Ryan L Pream (26) W 53:50

(bye) (60) L vs.
John Hoosline Nate Sanders (28) W 09:04

(bye) (62) L vs.
Colleen J Abby L (35) W 02:38

(bye) (64) L vs.
Shark Justino (33) W 01:52

Adam F Jen J (29) W vs.
(bye) (61) L 56:32

Karl T Linsay (48) L vs.
Weatherly Tanner (16) W 5 12:27

Krista Kayla L (44) W vs.
(bye) (53) L 54:22

Lydia Sparkles (15) L vs.
Abby S Corey L (47) W 4 14:11

Magoo Jeremy H (52) W vs.
Brad Chapek Crista Miller (45) L 18:29

Nick A Dimitri (27) W vs.
(bye) (59) L 52:35

Sheriff Ant (31) W vs.
(bye) (63) L 03:44

Terry Sears Texx (42) W vs.
(bye) (55) L 14:50

Tina K Kosher (19) W vs.
Sean S Shane A (14) L 6 13:52

Wizzle Brian J (40) W vs.
(bye) (57) L 07:10

Winners 1

Adam N Ganster Al (1) W vs.
Hlavka Waterboy (32) L 28:39

Andy A Nate Anderson (5) L vs.
Trevoe Lahr Jimmy Pluff (37) W 22:46

Billy B Ryan D (50) L vs.
Dan T Shitsack (18) W 27:58

Charlie D Chuck (21) W vs.
Jr JT (12) L 21:10

Dale Jim L (17) W vs.
Bob K Dan-o (49) L 2 24:08

Doug W Moughan (46) L vs.
Ace Charlie H (51) W 5 24:10

Jake S 4Y (34) W vs.
Chris White Cory R (2) L 1 27:18

John P Wesley Moe (11) L vs.
Brady F Klutch (43) W 8 19:16

Juanita Jake Hoosline (3) L vs.
Todd Hallin Tissue (30) W 10 40:41

Ken Ripp Jeff H (9) L vs.
Benny D James Henninger (24) W 20:21

Lee M Dj Sayre (25) W vs.
Frenchy Mike hoosline (8) L 7 16:37

Matt C Asian (7) L vs.
DP James M (39) W 2 19:14

Miah Tricia R (38) W vs.
Tracy B John M (6) L 14:53

Mike K Caitlin B (36) L vs.
E Dave Hul (4) W 33:27

Pete Bob W (13) L vs.
Kasey K Holger (20) W 3 31:50

Squirrel Dudley (23) L vs.
Eric G Laudon (10) W 9 13:21

Round 1

(bye) (53) L vs.
Jr JT (12) W 17:11

(bye) (55) L vs.
Eric G Laudon (10) W 17:11

(bye) (57) L vs.
Frenchy Mike hoosline (8) W 17:11

(bye) (59) L vs.
Tracy B John M (6) W 17:11

(bye) (61) L vs.
E Dave Hul (4) W 17:11

(bye) (63) L vs.
Chris White Cory R (2) W 17:11

Abby S Corey L (47) L vs.
Dan T Shitsack (18) W 4 46:03

Ace Charlie H (51) W vs.
Sean S Shane A (14) L 2 29:59

Adam F Jen J (29) L vs.
Mike K Caitlin B (36) W 31:30

Adam N Ganster Al (1) W vs.
(bye) (64) L 17:11

Andy A Nate Anderson (5) W vs.
(bye) (60) L 17:11

Bob K Dan-o (49) W vs.
Weatherly Tanner (16) L 5 40:45

Brad Chapek Crista Miller (45) L vs.
Kasey K Holger (20) W 10 25:37

Brady F Klutch (43) W vs.
Joe Gibbs Chelsea Howard (22) L 1 39:19

Charlie D Chuck (21) W vs.
Krista Kayla L (44) L 28:35

Colleen J Abby L (35) L vs.
Todd Hallin Tissue (30) W 36:42

Dale Jim L (17) W vs.
Karl T Linsay (48) L 9 25:26

DP James M (39) W vs.
Ryan L Pream (26) L 27:48

John P Wesley Moe (11) W vs.
(bye) (54) L 17:11

Juanita Jake Hoosline (3) W vs.
(bye) (62) L 17:11

Ken Ripp Jeff H (9) W vs.
(bye) (56) L 17:11

Lee M Dj Sayre (25) W vs.
Wizzle Brian J (40) L 8 40:57

Lydia Sparkles (15) L vs.
Billy B Ryan D (50) W 38:15

Matt C Asian (7) W vs.
(bye) (58) L 17:11

Nick A Dimitri (27) L vs.
Miah Tricia R (38) W 7 26:10

Pat G Matt M (41) L vs.
Benny D James Henninger (24) W 3 29:14

Pete Bob W (13) W vs.
Magoo Jeremy H (52) L 6 24:35

Shark Justino (33) L vs.
Hlavka Waterboy (32) W 34:55

Sheriff Ant (31) L vs.
Jake S 4Y (34) W 10 12:44

Squirrel Dudley (23) W vs.
Terry Sears Texx (42) L 9 23:10

Tina K Kosher (19) L vs.
Doug W Moughan (46) W 6 25:48

Trevoe Lahr Jimmy Pluff (37) W vs.
John Hoosline Nate Sanders (28) L 7 16:23

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20