Final
Mentzer/Miller W vs.
Smith/Sauer L Board1 00:07
Elimination Final
Beamesderfer/lesher L vs.
Smith/Sauer W Board 2 08:26
Elimination Semi-final
Hertzog/hall L vs.
Beamesderfer/lesher W Board1 09:32
Winners Final
Smith/Sauer L vs.
Mentzer/Miller W 09:13
Elimination 8
Beamesderfer/lesher W vs.
Bucks County L Board5 08:09
Hertzog/hall W vs.
Eby/high L Board4 12:09
Elimination 7
Griffith Waltman L vs.
Hertzog/hall W Board3 10:44
Kehler/Herr L vs.
Beamesderfer/lesher W Board 2 06:53
Winners Semi-finals
Mentzer/Miller W vs.
Bucks County L 12:24
Smith/Sauer W vs.
Eby/high L Board5 11:42
Elimination 6
Belisario Brown L vs.
Beamesderfer/lesher W 06:55
Hertzog/hall W vs.
Williams/Fry L 15:00
Kehler/Herr W vs.
Hoover/Hershberger L 09:16
Shaeffer/Mcmullen L vs.
Griffith Waltman W Board3 13:56
Elimination 5
Belisario Brown W vs.
Zega/Zega L 20:18
Hertzog/hall W vs.
Waite/Lindey L Board 2 08:52
Shaeffer/Mcmullen W vs.
The losers L 19:51
Siegal/Brennenman L vs.
Kehler/Herr W Board4 15:10
Winners 3
Beamesderfer/lesher L vs.
Smith/Sauer W Board3 12:24
Eby/high W vs.
Hoover/Hershberger L 14:11
Griffith Waltman L vs.
Bucks County W 09:32
Williams/Fry L vs.
Mentzer/Miller W Board5 12:08
Elimination 4
Brown Brown L vs.
Zega/Zega W 16:46
Emry/buckwalter L vs.
Belisario Brown W Board3 07:31
Hertzog/hall W vs.
Hauser Hauser L 12:52
Horning/Witwer L vs.
The losers W 21:52
Kehler/Herr W vs.
Wenger/martin L 10:23
Shaeffer/Mcmullen W vs.
Hoover/Hoover L 07:19
Siegal/Brennenman W vs.
Steph/Brie L Board1 16:46
Waite/Lindey W vs.
Auker/Auker L Board4 12:33
Elimination 3
Eberly/Wolf L vs.
Waite/Lindey W Board1 14:59
Hertzog/hall W vs.
Sattazahn/sattazahn L 13:07
Kehler/Herr W vs.
Stauffer/Martin L Board3 06:16
Padula/Fox L vs.
Brown Brown W Board 2 08:52
Shaeffer/Mcmullen W vs.
Ferguson/Ferguson L 17:48
Siegal/Brennenman W vs.
Bartholomew/Fritsch L 18:08
Summers/sechrist L vs.
Horning/Witwer W Board5 13:42
Weaver/Martin L vs.
Emry/buckwalter W 17:17
Winners 2
Beamesderfer/lesher W vs.
Auker/Auker L Board4 07:50
Eby/high W vs.
The losers L Board 2 19:36
Hauser Hauser L vs.
Smith/Sauer W 08:42
Hoover/Hoover L vs.
Hoover/Hershberger W Board3 12:56
Mentzer/Miller W vs.
Belisario Brown L 08:20
Steph/Brie L vs.
Bucks County W Board4 07:42
Wenger/martin L vs.
Griffith Waltman W Board4 11:11
Williams/Fry W vs.
Zega/Zega L Board1 10:33
Elimination 2
Bartholomew/Shaefer L vs.
Hertzog/hall W Board3 13:51
Brown Brown W vs.
Leisey/Amsbaugh L Board4 08:18
Horning/Witwer W vs.
Mulholland/albright L Board5 16:41
Siegal/Brennenman W vs.
Dougherty/Zemeski L 10:32
Sinibaldi/thomas L vs.
Waite/Lindey W 12:33
Stauffer/lapp L vs.
Shaeffer/Mcmullen W 17:22
Stauffer/Martin W vs.
Harsh/morris L 08:36
Weaver/Martin W vs.
Martin/Bawell L Board 2 10:17
Winners 1
Auker/Auker W vs.
Padula/Fox L Board5 07:31
Bartholomew/Fritsch L vs.
Hoover/Hoover W 14:16
Eberly/Wolf L vs.
Zega/Zega W Board3 09:49
Ferguson/Ferguson L vs.
Steph/Brie W 14:36
Griffith Waltman W vs.
Summers/sechrist L Board 2 13:51
Harsh/morris L vs.
Eby/high W 13:27
Hauser Hauser W vs.
Emry/buckwalter L 14:47
Hertzog/hall L vs.
Belisario Brown W Board5 11:42
Hoover/Hershberger W vs.
Dougherty/Zemeski L 11:58
Leisey/Amsbaugh L vs.
Beamesderfer/lesher W 10:18
Mentzer/Miller W vs.
Sattazahn/sattazahn L Board4 10:58
Mulholland/albright L vs.
Wenger/martin W Board5 10:53
Shaeffer/Mcmullen L vs.
Bucks County W 11:12
Smith/Sauer W vs.
Martin/Bawell L 09:40
The losers W vs.
Kehler/Herr L Board1 17:47
Waite/Lindey L vs.
Williams/Fry W Board3 09:21
Round 1
Bartholomew/Shaefer L vs.
Eby/high W Board1 16:53
Beamesderfer/lesher W vs.
Stauffer/lapp L 05:43
Brown Brown L vs.
Shaeffer/Mcmullen W 21:12
Hertzog/hall W vs.
Stauffer/Martin L 06:51
Hoover/Hershberger W vs.
Sinibaldi/thomas L Board 2 14:17
Smith/Sauer W vs.
Horning/Witwer L 10:24
Wenger/martin W vs.
Weaver/Martin L Board4 10:44
Williams/Fry W vs.
Siegal/Brennenman L 12:15