6th Annual Detroit Pistons Cornhole Tournament

Updated 10:17pm

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

CornStars - Fedolak*
(bye)
Swamp Donkeys - Dennis*
Board 10
H-Town Posse
Throdor
(bye)
(bye)
Social Sports Detroit - Sachs*
Nanas Little Heathens - Mahieu*
(bye)
(bye)
Corndawgz - McCarthy*
For Whiskey! - Carrier*
(bye)
(bye)
Jeff & Jim
Busch Leaguers - Bardeli*
(bye)
(bye)
Beauty & The Beast - Limberger*
Pitter Patter
(bye)
(bye)
BJs
Triiiiiiiim - Trim*
(bye)
(bye)
Hayden & Nicole - Juhl*
Hmf Baggers
(bye)
(bye)
The 187 - Hoffecker*
The Punishers 1- Navarrette*
(bye)
Bryan & Jake - Van Fleteren*
Board 11
Pound The Hole
The Punishers 2 - Navarrette*
(bye)
(bye)
Ultra Floors - Jones*
Fire In The Hole - Mardeusz*
(bye)
(bye)
Whole Deezstroyers - Romatz*
Shake N Bake - McCormick*
(bye)
(bye)
Smokeshow - Karpus*
Ryan Squared - Hubler*
(bye)
(bye)
Jaguar Paw - Krakowski*
Meat Stix
(bye)
(bye)
Boats & Holes - McCoy*
CHENE
(bye)
(bye)
Tanda & Billie - Mahieu*
Gas Station Hotdogs
Board 12
Splash Brothers - Martin*
(bye)
J&J
The North Remembers - Molner*
(bye)
Fire In The Hole - Stoner @
Board 4
Grotto Sundayz
Who Knows?
(bye)
(bye)
D&D - Lang*
Haylie & Jon
(bye)
(bye)
Villians - Alliston*
Sofa-king Awesome
(bye)
(bye)
Team Sweet Elote - Wellhausen*
Malibu Cru - Wilson*
(bye)
(bye)
CornNuts - Angyal*
Clapping In The Basement
(bye)
(bye)
Playing With Fire
Cuidado
(bye)
(bye)
Hole Bangers - Sloat*
Rydge- Tiede*
Board 14
TNT - Curtis*
(bye)
Take One - Stanson*
Shuckin Peaches - Bates*
(bye)
(bye)
H.O.G. - Dunford*
Whoops - Dover*
(bye)
(bye)
The Wet Bandits - Krupnik*
I Like Beer - Ejak*
(bye)
(bye)
Team Alpha
Killshots
(bye)
(bye)
A Kouple Of Korn
Saggy Bags - Moore*
(bye)
(bye)
Spartys - Hermes*
2guysfromGC
(bye)
(bye)
F.B.G.M. - Stone*
What The Shuck - Rakstis*
(bye)
(bye)
Just Send It
Team Smith - Demoines*
Board 9
Sexy And Shock Connection - Sexton*
(bye)
Nate & Sarah - Reynolds*
CornStars - Fedolak*
A
Board 14
Swamp Donkeys - Dennis*
Throdor
B
Board 8
Social Sports Detroit - Sachs*
Nanas Little Heathens - Mahieu*
C
Board 12
Corndawgz - McCarthy*
For Whiskey! - Carrier*
D
Board 8
Jeff & Jim
Busch Leaguers - Bardeli*
E
Board 16
Beauty & The Beast - Limberger*
Pitter Patter
F
Board 6
BJs
Triiiiiiiim - Trim*
G
Board 15
Hayden & Nicole - Juhl*
Hmf Baggers
H
Board 1
The 187 - Hoffecker*
The Punishers 1- Navarrette*
I
Board 4
Pound The Hole
The Punishers 2 - Navarrette*
J
Board 11
Ultra Floors - Jones*
Fire In The Hole - Mardeusz*
K
Board 15
Whole Deezstroyers - Romatz*
Shake N Bake - McCormick*
L
Board 5
Smokeshow - Karpus*
Ryan Squared - Hubler*
M
Board 3
Jaguar Paw - Krakowski*
Meat Stix
N
Board 3
Boats & Holes - McCoy*
CHENE
O
Board 5
Tanda & Billie - Mahieu*
Gas Station Hotdogs
P
Board 7
J&J
The North Remembers - Molner*
Q
Board 3
Grotto Sundayz
Who Knows?
R
Board 10
D&D - Lang*
Haylie & Jon
S
Board 6
Villians - Alliston*
Sofa-king Awesome
T
Board 13
Team Sweet Elote - Wellhausen*
Malibu Cru - Wilson*
U
Board 2
CornNuts - Angyal*
Clapping In The Basement
V
Board 4
Playing With Fire
Cuidado
W
Board 9
Hole Bangers - Sloat*
Rydge- Tiede*
X
Board 6
Take One - Stanson*
Shuckin Peaches - Bates*
Y
Board 14
H.O.G. - Dunford*
Whoops - Dover*
Z
Board 17
The Wet Bandits - Krupnik*
I Like Beer - Ejak*
AA
Board 7
Team Alpha
Killshots
AB
Board 17
A Kouple Of Korn
Saggy Bags - Moore*
AC
Board 1
Spartys - Hermes*
2guysfromGC
AD
Board 13
F.B.G.M. - Stone*
What The Shuck - Rakstis*
AE
Board 7
Just Send It
Team Smith - Demoines*
AF
Board 1
Nate & Sarah - Reynolds*
Swamp Donkeys - Dennis*
AG
Board 9
Throdor
Nanas Little Heathens - Mahieu*
AH
Board 2
Jeff & Jim
Beauty & The Beast - Limberger*
AI
Board 5
Pitter Patter
Triiiiiiiim - Trim*
AJ
Board 8
Hmf Baggers
Pound The Hole
AK
Board 5
Ultra Floors - Jones*
Whole Deezstroyers - Romatz*
AL
Board 7
Shake N Bake - McCormick*
Ryan Squared - Hubler*
AM
Board 12
Meat Stix
CHENE
AN
Board 13
Gas Station Hotdogs
Grotto Sundayz
AO
Board 11
Who Knows?
Haylie & Jon
AP
Board 15
Sofa-king Awesome
CornNuts - Angyal*
AQ
Board 3
Clapping In The Basement
Cuidado
AR
Board 17
Rydge- Tiede*
Shuckin Peaches - Bates*
AS
Board 4
Whoops - Dover*
Team Alpha
AT
Board 14
Killshots
Saggy Bags - Moore*
AU
Board 6
2guysfromGC
Just Send It
AV
Board 16
Team Smith - Demoines*
Throdor
AW
Board 4
Jeff & Jim
Pitter Patter
AX
Board 11
Hmf Baggers
Pound The Hole
AY
Board 9
Shake N Bake - McCormick*
Meat Stix
AZ
Board 2
Gas Station Hotdogs
Who Knows?
BA
Board 12
Sofa-king Awesome
Clapping In The Basement
BB
Board 8
Cuidado
Shuckin Peaches - Bates*
BC
Board 6
Team Alpha
Saggy Bags - Moore*
BD
Board 12
Just Send It
Throdor
BE
Board 2
Hmf Baggers
Pound The Hole
BF
Board 6
Meat Stix
Who Knows?
BG
Board 1
Cuidado
Team Alpha
BH
Board 5
Just Send It
Throdor
BI
Board 7
Meat Stix
Cuidado
BJ
Board 6
Team Alpha
Throdor
BK
Board 6
Team Alpha
Team Alpha
Board 8
Throdor
Team Alpha
(bye)
H-Town Posse
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
Bryan & Jake - Van Fleteren*
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
Splash Brothers - Martin*
(bye)
(bye)
Fire In The Hole - Stoner @
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
TNT - Curtis*
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
Sexy And Shock Connection - Sexton*
(bye)
H-Town Posse
AF
Board 8
Nate & Sarah - Reynolds*
(bye)
AE
What The Shuck - Rakstis*
(bye)
AD
F.B.G.M. - Stone*
(bye)
AC
Spartys - Hermes*
(bye)
AB
A Kouple Of Korn
(bye)
AA
I Like Beer - Ejak*
(bye)
Z
The Wet Bandits - Krupnik*
(bye)
Y
H.O.G. - Dunford*
Bryan & Jake - Van Fleteren*
X
Board 10
Take One - Stanson*
(bye)
W
Hole Bangers - Sloat*
(bye)
V
Playing With Fire
(bye)
U
Malibu Cru - Wilson*
(bye)
T
Team Sweet Elote - Wellhausen*
(bye)
S
Villians - Alliston*
(bye)
R
D&D - Lang*
Splash Brothers - Martin*
Q
Board 6
The North Remembers - Molner*
Fire In The Hole - Stoner @
P
Board 8
J&J
(bye)
O
Tanda & Billie - Mahieu*
(bye)
N
Boats & Holes - McCoy*
(bye)
M
Jaguar Paw - Krakowski*
(bye)
L
Smokeshow - Karpus*
(bye)
K
Fire In The Hole - Mardeusz*
(bye)
J
The Punishers 2 - Navarrette*
TNT - Curtis*
I
Board 3
The Punishers 1- Navarrette*
(bye)
H
The 187 - Hoffecker*
(bye)
G
Hayden & Nicole - Juhl*
(bye)
F
BJs
(bye)
E
Busch Leaguers - Bardeli*
(bye)
D
For Whiskey! - Carrier*
(bye)
C
Corndawgz - McCarthy*
(bye)
B
Social Sports Detroit - Sachs*
Sexy And Shock Connection - Sexton*
A
Board 11
CornStars - Fedolak*
H-Town Posse
Board 1
What The Shuck - Rakstis*
F.B.G.M. - Stone*
Board 7
Spartys - Hermes*
A Kouple Of Korn
Board 4
I Like Beer - Ejak*
The Wet Bandits - Krupnik*
Board 12
H.O.G. - Dunford*
Take One - Stanson*
Board 3
Hole Bangers - Sloat*
Playing With Fire
Board 2
Malibu Cru - Wilson*
Team Sweet Elote - Wellhausen*
Board 1
Villians - Alliston*
D&D - Lang*
Board 11
Splash Brothers - Martin*
J&J
Board 13
Tanda & Billie - Mahieu*
Boats & Holes - McCoy*
Board 12
Jaguar Paw - Krakowski*
Smokeshow - Karpus*
Board 6
Fire In The Hole - Mardeusz*
The Punishers 2 - Navarrette*
Board 8
TNT - Curtis*
The 187 - Hoffecker*
Board 13
Hayden & Nicole - Juhl*
BJs
Board 5
Busch Leaguers - Bardeli*
For Whiskey! - Carrier*
Board 1
Corndawgz - McCarthy*
Social Sports Detroit - Sachs*
Board 3
Sexy And Shock Connection - Sexton*
What The Shuck - Rakstis*
AN
Board 4
CHENE
Spartys - Hermes*
AM
Board 4
Ryan Squared - Hubler*
A Kouple Of Korn
AL
Board 11
Whole Deezstroyers - Romatz*
H.O.G. - Dunford*
AK
Board 3
Ultra Floors - Jones*
Take One - Stanson*
AJ
Board 5
Triiiiiiiim - Trim*
Playing With Fire
AI
Board 6
Beauty & The Beast - Limberger*
Team Sweet Elote - Wellhausen*
AH
Board 7
Nanas Little Heathens - Mahieu*
Splash Brothers - Martin*
AG
Board 7
Swamp Donkeys - Dennis*
J&J
AV
Board 2
Team Smith - Demoines*
Jaguar Paw - Krakowski*
AU
Board 7
2guysfromGC
Smokeshow - Karpus*
AT
Board 10
Killshots
TNT - Curtis*
AS
Board 4
Whoops - Dover*
The 187 - Hoffecker*
AR
Board 12
Rydge- Tiede*
BJs
AQ
Board 5
CornNuts - Angyal*
For Whiskey! - Carrier*
AP
Board 9
Haylie & Jon
Sexy And Shock Connection - Sexton*
AO
Board 1
Grotto Sundayz
CHENE
Board 9
Ryan Squared - Hubler*
A Kouple Of Korn
Board 2
Ultra Floors - Jones*
Take One - Stanson*
Board 8
Playing With Fire
Team Sweet Elote - Wellhausen*
Board 10
Swamp Donkeys - Dennis*
J&J
Board 11
2guysfromGC
Killshots
Board 3
Whoops - Dover*
Rydge- Tiede*
Board 9
BJs
Haylie & Jon
Board 10
Grotto Sundayz
Ryan Squared - Hubler*
BD
Board 8
Saggy Bags - Moore*
A Kouple Of Korn
BC
Board 5
Shuckin Peaches - Bates*
Take One - Stanson*
BB
Board 11
Clapping In The Basement
Swamp Donkeys - Dennis*
BA
Board 3
Sofa-king Awesome
J&J
AZ
Board 6
Gas Station Hotdogs
Killshots
AY
Board 8
Shake N Bake - McCormick*
Rydge- Tiede*
AX
Board 7
Pitter Patter
Haylie & Jon
AW
Board 3
Jeff & Jim
Saggy Bags - Moore*
Board 4
A Kouple Of Korn
Clapping In The Basement
Board 7
Sofa-king Awesome
Gas Station Hotdogs
Board 4
Killshots
Rydge- Tiede*
Board 5
Haylie & Jon
Saggy Bags - Moore*
BF
Board 3
Pound The Hole
Clapping In The Basement
BE
Board 5
Hmf Baggers
Killshots
BH
Board 5
Just Send It
Rydge- Tiede*
BG
Board 8
Who Knows?
Pound The Hole
Board 7
Hmf Baggers
Just Send It
Board 6
Who Knows?
Pound The Hole
BJ
Board 7
Cuidado
Who Knows?
BI
Board 4
Meat Stix
Cuidado
Board 8
Meat Stix
Cuidado
BK
Board 7
Throdor
Throdor

1st

  Team Alpha

2nd

  Throdor

3rd

  Cuidado

4th

  Meat Stix

5th

  Pound The Hole

  Who Knows?

7th

  Hmf Baggers

  Just Send It

9th

  Saggy Bags - Moore*

  Clapping In The Basement

  Killshots

  Rydge- Tiede*

13th

  A Kouple Of Korn

  Sofa-king Awesome

  Gas Station Hotdogs

  Haylie & Jon

17th

  Ryan Squared - Hubler*

  Shuckin Peaches - Bates*

  Take One - Stanson*

  Swamp Donkeys - Dennis*

  J&J

  Shake N Bake - McCormick*

  Pitter Patter

  Jeff & Jim

25th

  CHENE

  Ultra Floors - Jones*

  Playing With Fire

  Team Sweet Elote - Wellhausen*

  2guysfromGC

  Whoops - Dover*

  BJs

  Grotto Sundayz

33th

  What The Shuck - Rakstis*

  Spartys - Hermes*

  Whole Deezstroyers - Romatz*

  H.O.G. - Dunford*

  Triiiiiiiim - Trim*

  Beauty & The Beast - Limberger*

  Nanas Little Heathens - Mahieu*

  Splash Brothers - Martin*

  Team Smith - Demoines*

  Jaguar Paw - Krakowski*

  Smokeshow - Karpus*

  TNT - Curtis*

  The 187 - Hoffecker*

  CornNuts - Angyal*

  For Whiskey! - Carrier*

  Sexy And Shock Connection - Sexton*

49th

  H-Town Posse

  F.B.G.M. - Stone*

  I Like Beer - Ejak*

  The Wet Bandits - Krupnik*

  Hole Bangers - Sloat*

  Malibu Cru - Wilson*

  Villians - Alliston*

  D&D - Lang*

  Tanda & Billie - Mahieu*

  Boats & Holes - McCoy*

  Fire In The Hole - Mardeusz*

  The Punishers 2 - Navarrette*

  Hayden & Nicole - Juhl*

  Busch Leaguers - Bardeli*

  Corndawgz - McCarthy*

  Social Sports Detroit - Sachs*

65th

  Nate & Sarah - Reynolds*

  Bryan & Jake - Van Fleteren*

  The North Remembers - Molner*

  Fire In The Hole - Stoner @

  The Punishers 1- Navarrette*

  CornStars - Fedolak*

Final

Team Alpha W vs.
Throdor L Board 8 17:39

Elimination Final

Cuidado L vs.
Throdor W Board 7 21:42

Elimination Semi-final

Cuidado W vs.
Meat Stix L Board 8 22:39

Winners Final

Throdor L vs.
Team Alpha W Board 6 11:10

Elimination 10

Pound The Hole L vs.
Cuidado W Board 7 16:38

Who Knows? L vs.
Meat Stix W Board 4 15:16

Elimination 9

Just Send It L vs.
Who Knows? W Board 6 20:50

Pound The Hole W vs.
Hmf Baggers L Board 7 17:32

Winners Semi-finals

Cuidado L vs.
Team Alpha W Board 6 13:10

Throdor W vs.
Meat Stix L Board 7 12:39

Elimination 8

Clapping In The Basement L vs.
Hmf Baggers W Board 5 16:55

Killshots L vs.
Just Send It W Board 5 16:18

Rydge- Tiede* L vs.
Who Knows? W Board 8 11:15

Saggy Bags - Moore* L vs.
Pound The Hole W Board 3 15:34

Elimination 7

Clapping In The Basement W vs.
Sofa-king Awesome L Board 7 12:51

Gas Station Hotdogs L vs.
Killshots W Board 4 12:57

Rydge- Tiede* W vs.
Haylie & Jon L Board 5 10:09

Saggy Bags - Moore* W vs.
A Kouple Of Korn L Board 4 17:18

Winners 4

Pound The Hole L vs.
Meat Stix W Board 6 14:26

Team Alpha W vs.
Just Send It L Board 5 08:08

Throdor W vs.
Hmf Baggers L Board 2 14:44

Who Knows? L vs.
Cuidado W Board 1 11:58

Elimination 6

A Kouple Of Korn W vs.
Shuckin Peaches - Bates* L Board 5 12:20

Haylie & Jon W vs.
Jeff & Jim L Board 3 13:42

J&J L vs.
Gas Station Hotdogs W Board 6 15:15

Killshots W vs.
Shake N Bake - McCormick* L Board 8 07:58

Ryan Squared - Hubler* L vs.
Saggy Bags - Moore* W Board 8 11:42

Rydge- Tiede* W vs.
Pitter Patter L Board 7 18:43

Swamp Donkeys - Dennis* L vs.
Sofa-king Awesome W Board 3 24:12

Take One - Stanson* L vs.
Clapping In The Basement W Board 11 23:25

Elimination 5

A Kouple Of Korn W vs.
Ultra Floors - Jones* L Board 2 12:23

CHENE L vs.
Ryan Squared - Hubler* W Board 9 06:18

Haylie & Jon W vs.
Grotto Sundayz L Board 10 14:49

J&J W vs.
2guysfromGC L Board 11 19:30

Killshots W vs.
Whoops - Dover* L Board 3 12:31

Rydge- Tiede* W vs.
BJs L Board 9 16:43

Take One - Stanson* W vs.
Playing With Fire L Board 8 09:29

Team Sweet Elote - Wellhausen* L vs.
Swamp Donkeys - Dennis* W Board 10 19:05

Winners 3

Clapping In The Basement L vs.
Cuidado W Board 8 23:24

Meat Stix W vs.
Gas Station Hotdogs L Board 2 14:35

Pitter Patter L vs.
Hmf Baggers W Board 11 12:41

Pound The Hole W vs.
Shake N Bake - McCormick* L Board 9 16:26

Saggy Bags - Moore* L vs.
Just Send It W Board 12 10:33

Shuckin Peaches - Bates* L vs.
Team Alpha W Board 6 17:01

Throdor W vs.
Jeff & Jim L Board 4 17:10

Who Knows? W vs.
Sofa-king Awesome L Board 12 17:52

Elimination 4

A Kouple Of Korn W vs.
Whole Deezstroyers - Romatz* L Board 11 07:55

BJs W vs.
CornNuts - Angyal* L Board 5 12:53

For Whiskey! - Carrier* L vs.
Haylie & Jon W Board 9 21:49

H.O.G. - Dunford* L vs.
Ultra Floors - Jones* W Board 3 17:04

J&J W vs.
Team Smith - Demoines* L Board 2 17:25

Jaguar Paw - Krakowski* L vs.
2guysfromGC W Board 7 13:33

Playing With Fire W vs.
Beauty & The Beast - Limberger* L Board 6 12:11

Sexy And Shock Connection - Sexton* L vs.
Grotto Sundayz W Board 1 15:22

Smokeshow - Karpus* L vs.
Killshots W Board 10 19:05

Spartys - Hermes* L vs.
Ryan Squared - Hubler* W Board 4 09:48

Splash Brothers - Martin* L vs.
Swamp Donkeys - Dennis* W Board 7 13:55

Take One - Stanson* W vs.
Triiiiiiiim - Trim* L Board 5 07:55

Team Sweet Elote - Wellhausen* W vs.
Nanas Little Heathens - Mahieu* L Board 7 17:35

The 187 - Hoffecker* L vs.
Rydge- Tiede* W Board 12 08:37

TNT - Curtis* L vs.
Whoops - Dover* W Board 4 09:02

What The Shuck - Rakstis* L vs.
CHENE W Board 4 18:18

Elimination 3

A Kouple Of Korn W vs.
I Like Beer - Ejak* L Board 4 16:48

BJs W vs.
Busch Leaguers - Bardeli* L Board 5 19:18

Boats & Holes - McCoy* L vs.
Jaguar Paw - Krakowski* W Board 12 09:02

D&D - Lang* L vs.
Splash Brothers - Martin* W Board 11 15:52

F.B.G.M. - Stone* L vs.
Spartys - Hermes* W Board 7 14:42

For Whiskey! - Carrier* W vs.
Corndawgz - McCarthy* L Board 1 10:22

H-Town Posse L vs.
What The Shuck - Rakstis* W Board 1 19:16

J&J W vs.
Tanda & Billie - Mahieu* L Board 13 07:44

Playing With Fire W vs.
Malibu Cru - Wilson* L Board 2 19:23

Smokeshow - Karpus* W vs.
Fire In The Hole - Mardeusz* L Board 6 12:36

Social Sports Detroit - Sachs* L vs.
Sexy And Shock Connection - Sexton* W Board 3 13:33

Take One - Stanson* W vs.
Hole Bangers - Sloat* L Board 3 09:10

Team Sweet Elote - Wellhausen* W vs.
Villians - Alliston* L Board 1 11:44

The 187 - Hoffecker* W vs.
Hayden & Nicole - Juhl* L Board 13 09:35

The Punishers 2 - Navarrette* L vs.
TNT - Curtis* W Board 8 10:11

The Wet Bandits - Krupnik* L vs.
H.O.G. - Dunford* W Board 12 16:02

Winners 2

Beauty & The Beast - Limberger* L vs.
Pitter Patter W Board 5 09:30

CHENE L vs.
Gas Station Hotdogs W Board 13 08:52

CornNuts - Angyal* L vs.
Clapping In The Basement W Board 3 12:42

Cuidado W vs.
Rydge- Tiede* L Board 17 13:29

Grotto Sundayz L vs.
Who Knows? W Board 11 09:03

Haylie & Jon L vs.
Sofa-king Awesome W Board 15 20:46

Just Send It W vs.
Team Smith - Demoines* L Board 16 10:14

Nanas Little Heathens - Mahieu* L vs.
Jeff & Jim W Board 2 13:18

Pound The Hole W vs.
Ultra Floors - Jones* L Board 5 12:23

Ryan Squared - Hubler* L vs.
Meat Stix W Board 12 15:02

Saggy Bags - Moore* W vs.
2guysfromGC L Board 6 09:34

Shuckin Peaches - Bates* W vs.
Whoops - Dover* L Board 4 14:44

Swamp Donkeys - Dennis* L vs.
Throdor W Board 9 16:28

Team Alpha W vs.
Killshots L Board 14 20:28

Triiiiiiiim - Trim* L vs.
Hmf Baggers W Board 8 10:47

Whole Deezstroyers - Romatz* L vs.
Shake N Bake - McCormick* W Board 7 08:07

Elimination 2

Bryan & Jake - Van Fleteren* L vs.
Take One - Stanson* W Board 10 24:49

Fire In The Hole - Stoner @ L vs.
J&J W Board 8 00:07

H-Town Posse W vs.
Nate & Sarah - Reynolds* L Board 8 29:00

Sexy And Shock Connection - Sexton* W vs.
CornStars - Fedolak* L Board 11 11:31

Splash Brothers - Martin* W vs.
The North Remembers - Molner* L Board 6 09:52

TNT - Curtis* W vs.
The Punishers 1- Navarrette* L Board 3 14:57

Winners 1

2guysfromGC W vs.
F.B.G.M. - Stone* L Board 13 14:49

Busch Leaguers - Bardeli* L vs.
Beauty & The Beast - Limberger* W Board 16 27:09

CHENE W vs.
Tanda & Billie - Mahieu* L Board 5 11:53

Clapping In The Basement W vs.
Playing With Fire L Board 4 14:44

CornStars - Fedolak* L vs.
Swamp Donkeys - Dennis* W Board 14 08:53

Cuidado W vs.
Hole Bangers - Sloat* L Board 9 18:49

Fire In The Hole - Mardeusz* L vs.
Whole Deezstroyers - Romatz* W Board 15 15:58

For Whiskey! - Carrier* L vs.
Jeff & Jim W Board 8 14:22

Gas Station Hotdogs W vs.
J&J L Board 7 13:42

Haylie & Jon W vs.
Villians - Alliston* L Board 6 08:10

Hmf Baggers W vs.
The 187 - Hoffecker* L Board 1 08:57

I Like Beer - Ejak* L vs.
Team Alpha W Board 7 14:14

Killshots W vs.
A Kouple Of Korn L Board 17 16:22

Malibu Cru - Wilson* L vs.
CornNuts - Angyal* W Board 2 18:54

Meat Stix W vs.
Boats & Holes - McCoy* L Board 3 09:24

Nanas Little Heathens - Mahieu* W vs.
Corndawgz - McCarthy* L Board 12 21:12

Pitter Patter W vs.
BJs L Board 6 12:19

Ryan Squared - Hubler* W vs.
Jaguar Paw - Krakowski* L Board 3 10:10

Rydge- Tiede* W vs.
Take One - Stanson* L Board 6 14:06

Saggy Bags - Moore* W vs.
Spartys - Hermes* L Board 1 12:51

Shake N Bake - McCormick* W vs.
Smokeshow - Karpus* L Board 5 16:26

Shuckin Peaches - Bates* W vs.
H.O.G. - Dunford* L Board 14 10:35

Sofa-king Awesome W vs.
Team Sweet Elote - Wellhausen* L Board 13 18:29

Team Smith - Demoines* W vs.
Nate & Sarah - Reynolds* L Board 1 18:21

The North Remembers - Molner* L vs.
Grotto Sundayz W Board 3 11:24

The Punishers 1- Navarrette* L vs.
Pound The Hole W Board 4 08:55

The Punishers 2 - Navarrette* L vs.
Ultra Floors - Jones* W Board 11 13:43

Throdor W vs.
Social Sports Detroit - Sachs* L Board 8 06:16

Triiiiiiiim - Trim* W vs.
Hayden & Nicole - Juhl* L Board 15 07:28

What The Shuck - Rakstis* L vs.
Just Send It W Board 7 10:07

Who Knows? W vs.
D&D - Lang* L Board 10 15:18

Whoops - Dover* W vs.
The Wet Bandits - Krupnik* L Board 17 08:16

Round 1

Bryan & Jake - Van Fleteren* L vs.
Pound The Hole W Board 11 17:26

Fire In The Hole - Stoner @ L vs.
Grotto Sundayz W Board 4 00:12

Gas Station Hotdogs W vs.
Splash Brothers - Martin* L Board 12 11:13

Rydge- Tiede* W vs.
TNT - Curtis* L Board 14 09:10

Swamp Donkeys - Dennis* W vs.
H-Town Posse L Board 10 19:14

Team Smith - Demoines* W vs.
Sexy And Shock Connection - Sexton* L Board 9 22:16

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20