Final
Jordan "Jordinary" Bender (2) -23 W vs.
Robb "Fuk Robb Myers" Myers (7) -16 L Jack 23:07
Elimination Final
Robb "Fuk Robb Myers" Myers (7) -18 W vs.
Marty "Huckleberry" Fisher (9) -12 L Jermaine 29:22
Elimination Semi-final
Robb "Fuk Robb Myers" Myers (7) W vs.
Jason "Steely Bob" Steele (5) -18 L Jack 31:59
Winners Final
Marty "Huckleberry" Fisher (9) -19 L vs.
Jordan "Jordinary" Bender (2) -23 W Agatha 23:06
Elimination 4
Jason "Steely Bob" Steele (5) -23 W vs.
Eric "Graybies" Raber (3) -17 L Agnes 27:11
Robb "Fuk Robb Myers" Myers (7) -28 W vs.
Scott "eatarichard" Balthus (4) -27 L Agatha 24:33
Elimination 3
Jason "Steely Bob" Steele (5) -26 W vs.
Jason "Try Harder" Elliott (1) -27 L Jermaine 28:08
Robb "Fuk Robb Myers" Myers (7) -12 W vs.
David "David Z" Zaslavsky (12) -6 L Jack 51:23
Winners Semi-finals
Eric "Graybies" Raber (3) -18 L vs.
Jordan "Jordinary" Bender (2) -20 W Jermaine 28:53
Marty "Huckleberry" Fisher (9) -19 W vs.
Scott "eatarichard" Balthus (4) -21 L Agnes 21:24
Elimination 2
Andrew "Nukeman" Devries (10) -12 L vs.
Jason "Try Harder" Elliott (1) -28 W Agatha 19:29
Brad "Sup Bish!" Morris (8) -19 L vs.
Robb "Fuk Robb Myers" Myers (7) -19 W Agnes 33:32
David "David Z" Zaslavsky (12) -8 W vs.
Tom "Box Dox!" Hastetter (11) -11 L Jack 34:30
Mike "Monkey House" Cannon (6) -18 L vs.
Jason "Steely Bob" Steele (5) -19 W Agatha 30:19
Elimination 1
(bye) (14) L vs.
Mike "Monkey House" Cannon (6) W 44:39
(bye) (16) L vs.
Brad "Sup Bish!" Morris (8) W 45:19
Andrew "Nukeman" Devries (10) W vs.
(bye) (15) L 41:47
David "David Z" Zaslavsky (12) W vs.
(bye) (13) L 55:12
Winners 1
Eric "Graybies" Raber (3) -20 W vs.
Tom "Box Dox!" Hastetter (11) -14 L Jack 25:42
Jason "Steely Bob" Steele (5) -23 L vs.
Scott "eatarichard" Balthus (4) -24 W Jermaine 26:32
Jason "Try Harder" Elliott (1) -27 L vs.
Marty "Huckleberry" Fisher (9) -23 W Agatha 20:08
Robb "Fuk Robb Myers" Myers (7) -13 L vs.
Jordan "Jordinary" Bender (2) -17 W Agnes 26:12
Round 1
(bye) (13) L vs.
Scott "eatarichard" Balthus (4) W 14:46
(bye) (15) L vs.
Jordan "Jordinary" Bender (2) W 14:46
Eric "Graybies" Raber (3) W vs.
(bye) (14) L 14:46
Jason "Steely Bob" Steele (5) -19 W vs.
David "David Z" Zaslavsky (12) -3 L Jermaine 40:20
Jason "Try Harder" Elliott (1) W vs.
(bye) (16) L 14:46
Marty "Huckleberry" Fisher (9) -22 W vs.
Brad "Sup Bish!" Morris (8) -20 L Jack 30:11
Robb "Fuk Robb Myers" Myers (7) -21 W vs.
Andrew "Nukeman" Devries (10) -13 L Agnes 26:30
Tom "Box Dox!" Hastetter (11) -21 W vs.
Mike "Monkey House" Cannon (6) -24 L Agatha 29:09