Blind Draw 1

Updated 2:55pm

None.

None.

Scroll to the right to view bracket. →

Sam Third (1)
(bye) (16)
Chris T Jess (9)
Board 1
Bradley David H (8)
Ralph Stephen (5)
(bye) (12)
(bye) (13)
Dee Jink (4)
Sussanah Chad (3)
(bye) (14)
(bye) (11)
Justin Mike P (6)
Eugene Seirra (7)
(bye) (10)
(bye) (15)
Bobby Katie (2)
Sam Third (1)
A
Board 7
Bradley David H (8)
Ralph Stephen (5)
B
Board 4
Dee Jink (4)
Sussanah Chad (3)
C
Board 2
Justin Mike P (6)
Eugene Seirra (7)
D
Board 6
Bobby Katie (2)
Bradley David H (8)
E
Board 3
Dee Jink (4)
Justin Mike P (6)
F
Board 5
Eugene Seirra (7)
Bradley David H (8)
G
Board 6
Justin Mike P (6)
Justin Mike P (6)
Board 1
Ralph Stephen (5)
Ralph Stephen (5)
Board 7
Justin Mike P (6)
Justin Mike P (6)
(bye) (16)
Chris T Jess (9)
(bye) (12)
(bye) (13)
(bye) (14)
(bye) (11)
(bye) (10)
(bye) (15)
Chris T Jess (9)
D
Board 2
Bobby Katie (2)
(bye) (13)
C
Sussanah Chad (3)
(bye) (11)
B
Ralph Stephen (5)
(bye) (15)
A
Sam Third (1)
Chris T Jess (9)
Board 7
Sussanah Chad (3)
Ralph Stephen (5)
Board 5
Sam Third (1)
Sussanah Chad (3)
E
Board 1
Dee Jink (4)
Ralph Stephen (5)
F
Board 3
Eugene Seirra (7)
Dee Jink (4)
Board 6
Ralph Stephen (5)
Ralph Stephen (5)
G
Board 2
Bradley David H (8)
Ralph Stephen (5)

1st

  Justin Mike P (6)

2nd

  Ralph Stephen (5)

3rd

  Bradley David H (8)

4th

  Dee Jink (4)

5th

  Sussanah Chad (3)

  Eugene Seirra (7)

7th

  Chris T Jess (9)

  Sam Third (1)

9th

  Bobby Katie (2)

  (bye) (13)

  (bye) (11)

  (bye) (15)

13th

  (bye) (16)

  (bye) (12)

  (bye) (14)

  (bye) (10)

Final - Match 2

Ralph Stephen (5) L vs.
Justin Mike P (6) W Board 7 00:11

Final

Justin Mike P (6) L vs.
Ralph Stephen (5) W Board 1 25:54

Elimination Final

Ralph Stephen (5) W vs.
Bradley David H (8) L Board 2 18:40

Elimination Semi-final

Dee Jink (4) L vs.
Ralph Stephen (5) W Board 6 14:19

Winners Final

Bradley David H (8) L vs.
Justin Mike P (6) W Board 6 14:47

Elimination 4

Ralph Stephen (5) W vs.
Eugene Seirra (7) L Board 3 16:45

Sussanah Chad (3) L vs.
Dee Jink (4) W Board 1 10:18

Elimination 3

Chris T Jess (9) L vs.
Sussanah Chad (3) W Board 7 14:49

Ralph Stephen (5) W vs.
Sam Third (1) L Board 5 16:11

Winners Semi-finals

Bradley David H (8) W vs.
Dee Jink (4) L Board 3 11:25

Justin Mike P (6) W vs.
Eugene Seirra (7) L Board 5 12:34

Elimination 2

(bye) (11) L vs.
Ralph Stephen (5) W 50:53

(bye) (13) L vs.
Sussanah Chad (3) W 49:17

(bye) (15) L vs.
Sam Third (1) W 10:00

Chris T Jess (9) W vs.
Bobby Katie (2) L Board 2 16:31

Elimination 1

(bye) (10) L vs.
(bye) (15) W 37:49

(bye) (12) L vs.
(bye) (13) W 37:49

(bye) (14) L vs.
(bye) (11) W 37:49

(bye) (16) L vs.
Chris T Jess (9) W 55:13

Winners 1

Eugene Seirra (7) W vs.
Bobby Katie (2) L Board 6 11:22

Ralph Stephen (5) L vs.
Dee Jink (4) W Board 4 12:13

Sam Third (1) L vs.
Bradley David H (8) W Board 7 14:26

Sussanah Chad (3) L vs.
Justin Mike P (6) W Board 2 10:24

Round 1

(bye) (11) L vs.
Justin Mike P (6) W 37:49

(bye) (13) L vs.
Dee Jink (4) W 37:49

(bye) (15) L vs.
Bobby Katie (2) W 37:49

Chris T Jess (9) L vs.
Bradley David H (8) W Board 1 16:50

Eugene Seirra (7) W vs.
(bye) (10) L 37:49

Ralph Stephen (5) W vs.
(bye) (12) L 37:49

Sam Third (1) W vs.
(bye) (16) L 37:49

Sussanah Chad (3) W vs.
(bye) (14) L 37:49

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20