Final
Artem Strokan (RUS) (20) 616 L vs.
Eero Vasa (FIN) (7) 467 W EBC Court 3 07:33
Semi-finals
Luka Leko (CRO) (11) 10 L vs.
Eero Vasa (FIN) (7) 66 W EBC Court 1 00:48
Michael Staff (NOR) (24) 33 L vs.
Artem Strokan (RUS) (20) 66 W EBC Court 1 01:43
Quarter-finals
Andrew Ruppli (SUI) (21) L vs.
Artem Strokan (RUS) (20) W EBC Court 3 00:04
Eero Vasa (FIN) (7) 66 W vs.
Razvan Sabau (ROU) (15) 11 L EBC Court 3 00:41
Kento Yamada (JPN) (17) 22 L vs.
Michael Staff (NOR) (24) 66 W EBC Court 1 01:22
Wyatt Earp (USA) (19) 22 L vs.
Luka Leko (CRO) (11) 66 W EBC Court 1 01:23
Round 2
Artem Strokan (RUS) (20) 77 W vs.
Jody Maginley (ANT) (4) 55 L EBC Court 1 02:25
Colin Sinclair (USA) (30) L vs.
Wyatt Earp (USA) (19) W EBC Court 5 00:05
Eero Vasa (FIN) (7) 66 W vs.
Alejandro Gomez (COL) (10) 14 L EBC Court 7 01:39
Luka Leko (CRO) (11) 607 W vs.
Gonzalo Escobar (ECU) (6) 465 L EBC Court 3 03:47
Michael Staff (NOR) (24) 66 W vs.
Javier Marti (ESP) (8) 20 L EBC Court 3 01:31
Niklas Heil (GER) (5) 41 L vs.
Andrew Ruppli (SUI) (21) 66 W EBC Court 7 02:19
Razvan Sabau (ROU) (15) 66 W vs.
Devonte Thomas (USA) (31) 21 L EBC Court 1 01:26
Volodymyr Uzhylovskyi (UKR) (1) 66 L vs.
Kento Yamada (JPN) (17) 77 W EBC Court 5 02:46
Round 1
Alex Diaz (PUR) (25) 11 L vs.
Javier Marti (ESP) (8) 66 W EBC Court 1 01:08
Andrew Ruppli (SUI) (21) 66 W vs.
Teja Repalle (IND) (12) 32 L EBC Court 5 01:31
Antonie Walch (FRA) (3) 654 L vs.
Colin Sinclair (USA) (30) 476 W EBC Court 3 04:00
Benjamin Sigouin (CAN) (13) 22 L vs.
Artem Strokan (RUS) (20) 66 W EBC Court 7 01:11
Devonte Thomas (USA) (31) 77 W vs.
Filip Horansky (SVK) (2) 66 L EBC Court 7 02:19
Eduardo Torre (ARG) (23) 41 L vs.
Alejandro Gomez (COL) (10) 66 W EBC Court 5 01:58
Eero Vasa (FIN) (7) 76 W vs.
Antonio Zucca (ITA) (26) 61 L EBC Court 5 01:52
Kacper Zuk (POL) (27) 33 L vs.
Gonzalo Escobar (ECU) (6) 66 W EBC Court 7 01:42
Kento Yamada (JPN) (17) 667 W vs.
Bastian Trinker (AUT) (16) 735 L EBC Court 3 03:12
Kurt Thein (USA) (29) 60 L vs.
Jody Maginley (ANT) (4) 76 W EBC Court 1 01:35
Luka Leko (CRO) (11) 61 W vs.
Luis Valero (COL) (22) 10 L EBC Court 1 00:44
Niklas Heil (GER) (5) 76 W vs.
Rico Gore (USA) (28) 51 L EBC Court 5 01:54
Paul Jubb (GBR) (9) 11 L vs.
Michael Staff (NOR) (24) 66 W EBC Court 7 01:18
Razvan Sabau (ROU) (15) 66 W vs.
Hamish Stewart (GBR) (18) 14 L EBC Court 5 01:55
Volodymyr Uzhylovskyi (UKR) (1) 66 W vs.
Jared Thompkins (USA) (32) 11 L EBC Court 3 01:11
Wyatt Earp (USA) (19) 66 W vs.
Andrew Ely (USA) (14) 31 L EBC Court 7 01:38