Final
Kenny Bolton & Jonathan Etheridge W vs.
John Mckinnon & Zach Rush L 4 19:55
Elimination Final
Brent Cleckler & Matt Ledbetter L vs.
John Mckinnon & Zach Rush W 3 17:28
Elimination Semi-final
River Green & Scoot L vs.
Brent Cleckler & Matt Ledbetter W 3 15:49
Winners Final
Kenny Bolton & Jonathan Etheridge W vs.
John Mckinnon & Zach Rush L 3 10:35
Elimination 8
Brent Cleckler & Matt Ledbetter W vs.
Ron Moreland & Cole Sansone L 4 23:30
River Green & Scoot W vs.
John Mathews & Jay Artis L 3 17:24
Elimination 7
Brent Cleckler & Matt Ledbetter W vs.
Brad Jones & Layton Dickson L 4 21:25
River Green & Scoot W vs.
Slade Ivey & David Sanchez L 3 18:51
Winners Semi-finals
John Mathews & Jay Artis L vs.
Kenny Bolton & Jonathan Etheridge W 2 12:24
John Mckinnon & Zach Rush W vs.
Ron Moreland & Cole Sansone L 3 07:49
Elimination 6
Austin Castleberry & Amanda Castleberry L vs.
River Green & Scoot W 1 13:23
Brent Cleckler & Matt Ledbetter W vs.
Caleb Brown & Terry Green L 2 10:28
Slade Ivey & David Sanchez W vs.
Doyle Taylor & Mark Smith L 3 12:19
Stephanie Gibson & Brian Smith L vs.
Brad Jones & Layton Dickson W 4 11:56
Elimination 5
Clint Hansen & Randall Sanford L vs.
Brent Cleckler & Matt Ledbetter W 2 12:03
Jason Potvin & Jason Egbert (egg) L vs.
Austin Castleberry & Amanda Castleberry W 1 18:37
Phillip Birch & Bruce Jones L vs.
Slade Ivey & David Sanchez W 3 16:16
Walt Jones & Tj Scott L vs.
Stephanie Gibson & Brian Smith W 4 10:29
Winners 3
John Mathews & Jay Artis W vs.
Brad Jones & Layton Dickson L 7 10:02
John Mckinnon & Zach Rush W vs.
Doyle Taylor & Mark Smith L 8 12:31
Kenny Bolton & Jonathan Etheridge W vs.
Caleb Brown & Terry Green L 2 10:03
River Green & Scoot L vs.
Ron Moreland & Cole Sansone W 6 12:47
Elimination 4
Austin Castleberry & Amanda Castleberry W vs.
Alice Laney & Tina Birch L 1 13:17
Austin Champion & Jaylyn Strength L vs.
Brent Cleckler & Matt Ledbetter W 5 08:12
Brandon Horsley & Scott Etheridge L vs.
Stephanie Gibson & Brian Smith W 9 15:04
Clint Hansen & Randall Sanford W vs.
Chris Poe & Dawson Ledbetter L 8 15:03
Hamp Freeman & Thomas Freeman L vs.
Phillip Birch & Bruce Jones W 2 16:20
Jase Munroe & Jacob Mosley L vs.
Walt Jones & Tj Scott W 6 24:37
John Watts & Colby Davis L vs.
Slade Ivey & David Sanchez W 7 16:01
Trevor Johnson & Sharon Wilkes L vs.
Jason Potvin & Jason Egbert (egg) W 4 14:05
Elimination 3
Ashley Franks & Tony Franks L vs.
Hamp Freeman & Thomas Freeman W 9 09:55
Austin Champion & Jaylyn Strength W vs.
Brian Jr & Cody Lister L 5 11:33
Brandon Horsley & Scott Etheridge W vs.
Dewayne Munroe & Shauna Strength L 4 14:16
Caleb Headley & Chad Sasser L vs.
Austin Castleberry & Amanda Castleberry W 1 22:42
Jase Munroe & Jacob Mosley W vs.
Kevin Jones & Darren Gibson L 6 22:33
John Watts & Colby Davis W vs.
Dwight Colquitt & Andre Hollenquest L 4 07:17
Scott Wilkes & Shane Bragg L vs.
Clint Hansen & Randall Sanford W 8 14:38
Trevor Johnson & Sharon Wilkes W vs.
Brian Dekruyff & Tyler Dekruyff L 7 17:31
Winners 2
Alice Laney & Tina Birch L vs.
Kenny Bolton & Jonathan Etheridge W 8 10:46
Brent Cleckler & Matt Ledbetter L vs.
River Green & Scoot W 4 18:11
Chris Poe & Dawson Ledbetter L vs.
Ron Moreland & Cole Sansone W 7 10:08
Jason Potvin & Jason Egbert (egg) L vs.
Caleb Brown & Terry Green W 6 23:38
John Mckinnon & Zach Rush W vs.
Stephanie Gibson & Brian Smith L 5 09:22
Phillip Birch & Bruce Jones L vs.
Brad Jones & Layton Dickson W 1 17:00
Slade Ivey & David Sanchez L vs.
John Mathews & Jay Artis W 2 13:04
Walt Jones & Tj Scott L vs.
Doyle Taylor & Mark Smith W 3 16:54
Elimination 2
Ashley Franks & Tony Franks W vs.
Kaitlyn Armstrong & Maddie Stanfield L 7 17:50
Austin Champion & Jaylyn Strength W vs.
Mike Mancil & Debbie Mancil L 5 31:03
Austin Ming & Tj Mosley L vs.
Brian Jr & Cody Lister W 9 15:11
Brad Caton & Hayden Bragg L vs.
Caleb Headley & Chad Sasser W 9 12:56
Carter Grey & Steve Smith L vs.
Jase Munroe & Jacob Mosley W 2 16:45
Dwight Colquitt & Andre Hollenquest W vs.
Brandon Arnold & Ben Barron L 3 20:39
John Watts & Colby Davis W vs.
Josh Blalock & Josh Blalock Sr. L 9 11:57
Justin Dries & Jeremy Christian L vs.
Trevor Johnson & Sharon Wilkes W 4 13:21
Kip Smith & Dustin Williams L vs.
Dewayne Munroe & Shauna Strength W 8 17:13
Mike Mest & Tom Brown L vs.
Hamp Freeman & Thomas Freeman W 3 10:31
Phillip Edwards & Ryan Peters L vs.
Austin Castleberry & Amanda Castleberry W 9 09:43
Scott Wilkes & Shane Bragg W vs.
Tj Wood & Julieanne Wilkes L 1 28:22
Shirley Jones & Jeremy Moreland L vs.
Kevin Jones & Darren Gibson W 5 10:47
Elimination 1
Trinity Bryant & Philicia Poe L vs.
Justin Dries & Jeremy Christian W 6 14:26
Winners 1
Brad Jones & Layton Dickson W vs.
Jase Munroe & Jacob Mosley L 1 16:33
Brent Cleckler & Matt Ledbetter W vs.
Austin Castleberry & Amanda Castleberry L 2 23:53
Brian Jr & Cody Lister L vs.
Alice Laney & Tina Birch W 8 18:03
Caleb Brown & Terry Green W vs.
Tj Wood & Julieanne Wilkes L 7 11:23
Chris Poe & Dawson Ledbetter W vs.
Brian Dekruyff & Tyler Dekruyff L 4 10:02
Clint Hansen & Randall Sanford L vs.
Jason Potvin & Jason Egbert (egg) W 9 14:47
Dewayne Munroe & Shauna Strength L vs.
Slade Ivey & David Sanchez W 7 10:05
Doyle Taylor & Mark Smith W vs.
Kaitlyn Armstrong & Maddie Stanfield L 8 11:31
Hamp Freeman & Thomas Freeman L vs.
Walt Jones & Tj Scott W 5 09:09
John Mathews & Jay Artis W vs.
Brandon Horsley & Scott Etheridge L 6 17:18
John Mckinnon & Zach Rush W vs.
Brandon Arnold & Ben Barron L 1 12:46
Kevin Jones & Darren Gibson L vs.
Phillip Birch & Bruce Jones W 5 14:18
Mike Mancil & Debbie Mancil L vs.
Kenny Bolton & Jonathan Etheridge W 7 08:01
River Green & Scoot W vs.
Caleb Headley & Chad Sasser L 4 14:52
Stephanie Gibson & Brian Smith W vs.
Josh Blalock & Josh Blalock Sr. L 9 09:06
Trevor Johnson & Sharon Wilkes L vs.
Ron Moreland & Cole Sansone W 3 09:16
Round 1
Ashley Franks & Tony Franks L vs.
Alice Laney & Tina Birch W 2 08:00
Austin Champion & Jaylyn Strength L vs.
Walt Jones & Tj Scott W 6 23:05
Austin Ming & Tj Mosley L vs.
Doyle Taylor & Mark Smith W 3 11:47
Brad Caton & Hayden Bragg L vs.
Phillip Birch & Bruce Jones W 4 16:33
Brandon Arnold & Ben Barron W vs.
Scott Wilkes & Shane Bragg L 8 14:12
Carter Grey & Steve Smith L vs.
Austin Castleberry & Amanda Castleberry W 7 17:48
Dewayne Munroe & Shauna Strength W vs.
Trinity Bryant & Philicia Poe L 4 08:54
Dwight Colquitt & Andre Hollenquest L vs.
Caleb Brown & Terry Green W 9 14:18
Jason Potvin & Jason Egbert (egg) W vs.
John Watts & Colby Davis L 5 12:15
Justin Dries & Jeremy Christian L vs.
Slade Ivey & David Sanchez W 1 15:39
Kip Smith & Dustin Williams L vs.
Trevor Johnson & Sharon Wilkes W 3 26:39
Mike Mest & Tom Brown L vs.
Mike Mancil & Debbie Mancil W 2 17:03
Phillip Edwards & Ryan Peters L vs.
Brad Jones & Layton Dickson W 5 09:36
Shirley Jones & Jeremy Moreland L vs.
River Green & Scoot W 8 08:36