UC

Updated 4:55pm

Round 1

Boling vs.
Arlington 08:27:00

Daingerfield vs.
Edgewood 08:27:08

Harmony vs.
Gilmar 08:26:53

Nocona vs.
Waskom 08:26:40

Round 1

Boswell vs.
Gunter

Bushland vs.
Johnson City

Childress vs.
Winona

Cisco vs.
Clifton

Cooper vs.
Graham

Dalhart vs.
North Forney

Diboll vs.
Eastland

Dumas vs.
New Mexico

Grapevine vs.
Dilley

Lexington vs.
Garrison

London vs.
Godley

Lone Oak vs.
Jasper

Marlin vs.
Idalou

Navarro vs.
Reagan

Newton vs.
New Diana

Orange Grove vs.
Florence

Parkland vs.
Ferris

Pearsall vs.
Leonard

Perryton vs.
Denison

Reedy vs.
Plainview

Rice vs.
Devine

Sinton vs.
Pine Tree

Sonora vs.
Stanton

Stockdale vs.
Coachoma

Sweeny vs.
Cuero

Tatum vs.
Aransas Pass

Tidehaven vs.
Canton

Tulia vs.
Holliday

Vela vs.
Dallas

Vernon vs.
Aledo

Winners 1

Alpine "R" vs.
Wilson

Austin Texas vs.
Richland

Buffalo vs.
Eastlake

Elysian Fields vs.
Atlanta

Poth vs.
Hooks

Wimberley vs.
Tolar

Scroll to the right to view bracket. →

Blanco
(bye)
Boling
Arlington
Newton
New Diana
Nocona
Waskom
Kimball
(bye)
Sonora
Stanton
Childress
Winona
(bye)
Colorado
YMLA
(bye)
Tulia
Holliday
Bushland
Johnson City
Dumas
New Mexico
Navarro
Reagan
Cisco
Clifton
Stockdale
Coachoma
(bye)
Ballinger
Spearman
(bye)
Rice
Devine
London
Godley
Coleman
Aubrey
Buffalo
(bye)
Hillsboro
Eastlake
Cooper
Graham
(bye)
Jefferson
Seminole
(bye)
Harmony
Gilmar
Vela
Dallas
(bye)
West Rusk
Diboll
Eastland
Orange Grove
Florence
Wimberley
Hearne
(bye)
Tolar
Austin Texas
(bye)
Richland
Llano
Henritetta
Pewitt
Reedy
Plainview
Poth
(bye)
S.s
Hooks
Pearsall
Leonard
(bye)
Celina
Odem
(bye)
Sinton
Pine Tree
Life Waxahachie
Elysian Fields
(bye)
Atlanta
Tidehaven
Canton
Grapevine
Dilley
Alpine "R"
Rider
(bye)
Wilson
Rio Hondo
(bye)
Perryton
Denison
Marlin
Idalou
Tatum
Aransas Pass
Daingerfield
Edgewood
Vernon
Aledo
Lone Oak
Jasper
(bye)
Jacksboro
Iowa Park
(bye)
Dalhart
North Forney
Sweeny
Cuero
(bye)
Canadian
Parkland
Ferris
Lexington
Garrison
Boswell
Gunter
(bye)
Natalia
Blanco
A
B
Kimball
C
D
Colorado
YMLA
E
F
G
H
Ballinger
Spearman
I
J
Aubrey
Buffalo
K
Eastlake
L
Jefferson
Seminole
M
N
West Rusk
O
Wimberley
P
Tolar
Austin Texas
Q
Richland
Henritetta
R
Poth
S
Hooks
T
Celina
Odem
U
Elysian Fields
V
Atlanta
W
Alpine "R"
X
Wilson
Rio Hondo
Y
Z
AA
AB
Jacksboro
Iowa Park
AC
AD
Canadian
AE
AF
Natalia
AG
AH
AI
AJ
AK
AL
AM
AN
AO
AP
AQ
AR
AS
AT
AU
AV
AW
AX
AY
AZ
BA
BB
BC
BD
BE
BF
BG
BH
BI
BJ
BK
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
Coleman
(bye)
Hillsboro
(bye)
(bye)
(bye)
Hearne
(bye)
(bye)
Llano
Pewitt
(bye)
S.s
(bye)
(bye)
Life Waxahachie
(bye)
Rider
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
(bye)
AF
AE
AD
AC
AB
AA
Z
Y
X
W
Hillsboro
V
U
T
S
R
Hearne
Q
Llano
P
O
S.s
N
M
L
Life Waxahachie
K
J
Rider
I
H
G
F
E
D
C
B
A
AN
AM
AL
AK
AJ
AI
AH
AG
AV
AU
AT
AS
AR
AQ
AP
AO
BD
BC
BB
BA
AZ
AY
AX
AW
BF
BE
BH
BG
BJ
BI
BK

Round 1

Alpine "R" W vs.
Rider L 00:29

Coleman L vs.
Aubrey W 00:36

Henritetta W vs.
Pewitt L 00:11

Hillsboro L vs.
Eastlake W 00:05

Life Waxahachie L vs.
Elysian Fields W 00:20

Richland W vs.
Llano L 00:08

S.s L vs.
Hooks W 00:15

Wimberley W vs.
Hearne L 00:41

1st - Flash (Williams,1979)

2nd - $360

3rd - $240

4th - $120

5th (2-way tie) - $90

7th (2-way tie) - $50

9th (4-way tie) - $30

13th (4-way tie) - $20