Elimination 3
CS-4 Christian Darroch (Medina) (16) 8 W vs.
KF-1 Josh Nance (Vandalia Butler) (3) 1 L Mat 3 42:08
HD-2 Dalton Grenier (Sunbury Big Walnut) (6) 2 W vs.
HD-3 Seth Lieux (Dublin Jerome) (10) 1 L Mat 3 00:33
Winners Semi-finals
CS-3 Demar Sheldon (Akron Firestone) (11) 5 L vs.
CS-2 Kage Djokic (North Olmsted) (7) 6 W Mat 2 41:50
HD-1 Micky Nace (Marysville) (1) 3 L vs.
CS-1 Percy Carnahan (Lorain) (4) 4 W Mat 1 10:24
Elimination 2
CS-4 Christian Darroch (Medina) (16) 4 W vs.
ME-1 Thomas Hotchner (Massillon Perry) (2) 3 L Mat 1 01:32
HD-2 Dalton Grenier (Sunbury Big Walnut) (6) 4 W vs.
ME-3 Cory Stockmaster (Mentor) (12) 2 L Mat 3 16:23:03
HD-3 Seth Lieux (Dublin Jerome) (10) 5 W vs.
KF-3 Jared Sinclair (Cin. Archbishop Moeller) (9) L Mat 4 16:23:41
KF-2 Eric Stark (Clayton Northmont) (5) 2 L vs.
KF-1 Josh Nance (Vandalia Butler) (3) 3 W Mat 2 02:46
Elimination 1
CS-4 Christian Darroch (Medina) (16) 6 W vs.
ME-2 Trent Wannett (Ashtabula Lakeside) (8) 1 L Mat 1 08:28
HD-3 Seth Lieux (Dublin Jerome) (10) W vs.
KF-4 Collin Zadeck (Middletown) (15) L Mat 4 09:56
KF-2 Eric Stark (Clayton Northmont) (5) 8 W vs.
HD-4 Ross Scandlen (Mount Vernon) (13) 4 L Mat 2 08:58
ME-4 Evan Clougel (Aurora) (14) 3 L vs.
HD-2 Dalton Grenier (Sunbury Big Walnut) (6) 5 W Mat 3 09:34
Winners 1
CS-2 Kage Djokic (North Olmsted) (7) 7 W vs.
ME-1 Thomas Hotchner (Massillon Perry) (2) 2 L Mat 4 25:11
HD-1 Micky Nace (Marysville) (1) 12 W vs.
KF-3 Jared Sinclair (Cin. Archbishop Moeller) (9) 3 L Mat 1 20:34
KF-1 Josh Nance (Vandalia Butler) (3) 6 L vs.
CS-3 Demar Sheldon (Akron Firestone) (11) 14 W Mat 3 22:14
ME-3 Cory Stockmaster (Mentor) (12) L vs.
CS-1 Percy Carnahan (Lorain) (4) 6 W Mat 2 21:22
Round 1
CS-2 Kage Djokic (North Olmsted) (7) 6 W vs.
HD-3 Seth Lieux (Dublin Jerome) (10) 2 L Mat 7 01:57:07
CS-3 Demar Sheldon (Akron Firestone) (11) 3 W vs.
HD-2 Dalton Grenier (Sunbury Big Walnut) (6) 1 L Mat 6 01:56:46
HD-1 Micky Nace (Marysville) (1) 4 W vs.
CS-4 Christian Darroch (Medina) (16) 2 L Mat 1 01:49:55
HD-4 Ross Scandlen (Mount Vernon) (13) L vs.
CS-1 Percy Carnahan (Lorain) (4) W Mat 4 01:53:42
KF-1 Josh Nance (Vandalia Butler) (3) 4 W vs.
ME-4 Evan Clougel (Aurora) (14) 3 L Mat 5 01:54:57
KF-2 Eric Stark (Clayton Northmont) (5) 1 L vs.
ME-3 Cory Stockmaster (Mentor) (12) 11 W Mat 3 01:53:08
KF-3 Jared Sinclair (Cin. Archbishop Moeller) (9) 7 W vs.
ME-2 Trent Wannett (Ashtabula Lakeside) (8) 5 L Mat 2 01:52:38
KF-4 Collin Zadeck (Middletown) (15) L vs.
ME-1 Thomas Hotchner (Massillon Perry) (2) W Mat 8 01:57:37