Final
Anthony Nieves // Darren Lupo W vs.
Joe Yen // Tenge Brown L Board 10 18:34
Elimination Final
Greg Manze // Joe Reuter L vs.
Joe Yen // Tenge Brown W Board 11 13:15
Elimination Semi-final
Greg Manze // Joe Reuter W vs.
Chuck Zebrowski // Joel Hammack L Board 10 11:14
Winners Final
Anthony Nieves // Darren Lupo W vs.
Joe Yen // Tenge Brown L Board 10 28:30
Elimination 6
Greg Manze // Joe Reuter W vs.
Charles Brennan // Norman Burke L Board 9 09:44
Mark Schongar // Tucker Davey L vs.
Chuck Zebrowski // Joel Hammack W Board 12 14:38
Elimination 5
Chris Kremper // Teya Dawson L vs.
Mark Schongar // Tucker Davey W Board 7 14:15
Greg Manze // Joe Reuter W vs.
Cris Cwalinski // Jeff Dugan L Board 8 17:43
Winners Semi-finals
Charles Brennan // Norman Burke L vs.
Joe Yen // Tenge Brown W Board 7 29:02
Chuck Zebrowski // Joel Hammack L vs.
Anthony Nieves // Darren Lupo W Board 9 20:27
Elimination 4
Chris Kremper // Teya Dawson W vs.
Beth Lexus // Chris Perry L Board 12 17:23
CJ Kuhlewind // Jim King L vs.
Mark Schongar // Tucker Davey W Board 2 13:23
Connie O’Callaghan // James Taylor L vs.
Greg Manze // Joe Reuter W Board 10 16:01
Karlyn Bonalsky // Rhonda Combs L vs.
Cris Cwalinski // Jeff Dugan W Board 13 18:09
Elimination 3
Christine Mack // Laura Lentoski L vs.
Chris Kremper // Teya Dawson W Board 11 17:36
CJ Kuhlewind // Jim King W vs.
Larry Parris // Tim Quiery L Board 7 20:02
Darrod Bowers // Ralph Freed L vs.
Karlyn Bonalsky // Rhonda Combs W Board 8 22:25
Donna Dugan // Marlowe Boylan L vs.
Connie O’Callaghan // James Taylor W Board 12 20:48
Winners 2
Anthony Nieves // Darren Lupo W vs.
Greg Manze // Joe Reuter L Board 10 24:18
Cris Cwalinski // Jeff Dugan L vs.
Chuck Zebrowski // Joel Hammack W Board 14 27:55
Joe Yen // Tenge Brown W vs.
Beth Lexus // Chris Perry L Board 11 30:12
Mark Schongar // Tucker Davey L vs.
Charles Brennan // Norman Burke W Board 13 25:48
Elimination 2
Bryan Ulrich // Mechall Goss L vs.
Donna Dugan // Marlowe Boylan W Board 3 21:00
Carolyn Pinto // Cathy Foster L vs.
Chris Kremper // Teya Dawson W Board 9 22:22
Christine Mack // Laura Lentoski W vs.
Jesse Walcutt // Jim Brewer L Board 2 15:39
CJ Kuhlewind // Jim King W vs.
Anne Harle // Eddie Hall L Board 9 17:10
Dane Teixeira // Randy Steuber L vs.
Larry Parris // Tim Quiery W Board 10 12:49
Deena Schuenhoff // Sean Grasmick L vs.
Darrod Bowers // Ralph Freed W Board 9 22:18
Karlyn Bonalsky // Rhonda Combs W vs.
Jim Kramarz // Norman Fialkowsky L Board 12 22:38
Winners 1
Anne Harle // Eddie Hall L vs.
Chuck Zebrowski // Joel Hammack W Board 2 28:38
Anthony Nieves // Darren Lupo W vs.
Chris Kremper // Teya Dawson L Board 8 31:03
Beth Lexus // Chris Perry W vs.
Donna Dugan // Marlowe Boylan L Board 6 35:12
Darrod Bowers // Ralph Freed L vs.
Charles Brennan // Norman Burke W Board 10 21:05
Jesse Walcutt // Jim Brewer L vs.
Greg Manze // Joe Reuter W Board 7 25:07
Joe Yen // Tenge Brown W vs.
Connie O’Callaghan // James Taylor L Board 13 20:57
Larry Parris // Tim Quiery L vs.
Cris Cwalinski // Jeff Dugan W Board 11 25:32
Mark Schongar // Tucker Davey W vs.
Jim Kramarz // Norman Fialkowsky L Board 14 20:10
Round 1
Chris Kremper // Teya Dawson W vs.
Deena Schuenhoff // Sean Grasmick L Board 12 42:47
CJ Kuhlewind // Jim King L vs.
Connie O’Callaghan // James Taylor W Board 11 29:14
Cris Cwalinski // Jeff Dugan W vs.
Bryan Ulrich // Mechall Goss L Board 9 28:49
Dane Teixeira // Randy Steuber L vs.
Beth Lexus // Chris Perry W Board 13 22:16
Darrod Bowers // Ralph Freed W vs.
Carolyn Pinto // Cathy Foster L Board 10 27:25
Jim Kramarz // Norman Fialkowsky W vs.
Christine Mack // Laura Lentoski L Board 7 31:50
Karlyn Bonalsky // Rhonda Combs L vs.
Jesse Walcutt // Jim Brewer W Board 8 40:02