Final
Cambodia (Wyatt) W vs.
J & D (Fox/Kreuger) L Court 10 16:54
Elimination Final
J & D (Fox/Kreuger) W vs.
Got Jack (Chris/Younce/Grattenthgler) L Court 10 16:13
Elimination Semi-final
J & D (Fox/Kreuger) W vs.
American Amateurs (Kreider/Stauffer) L Court 10 18:30
Winners Final
Cambodia (Wyatt) W vs.
Got Jack (Chris/Younce/Grattenthgler) L Court 16 15:01
Elimination 8
American Amateurs (Kreider/Stauffer) W vs.
Cornholios (Falin/Baranski) L Court 10 11:49
J & D (Fox/Kreuger) W vs.
O&M (oberlin/Miller) L Court 10 09:29
Elimination 7
American Amateurs (Kreider/Stauffer) W vs.
Raven (Raven/Duarte) L Court 18 21:56
J & D (Fox/Kreuger) W vs.
Lester (Lester x2) L Court 15 15:04
Winners Semi-finals
Cambodia (Wyatt) W vs.
O&M (oberlin/Miller) L Court 17 20:27
Cornholios (Falin/Baranski) L vs.
Got Jack (Chris/Younce/Grattenthgler) W Court 11 13:11
Elimination 6
American Amateurs (Kreider/Stauffer) W vs.
LB Connection (Lundy/Blume) L Court 10 20:12
J & D (Fox/Kreuger) W vs.
The Pattersons (Patterson x3) L Court 09 10:11
Lester (Lester x2) W vs.
Beer Me (Ford/Kempton/Mason) L Court 22 09:02
Tea Baggers (Yoder/John) L vs.
Raven (Raven/Duarte) W Court 20 12:28
Elimination 5
American Amateurs (Kreider/Stauffer) W vs.
Tony's Misfits (Mancilla/Gonzales x2) L Court 12 10:22
Lester (Lester x2) W vs.
C.r.e.a.m. Of Corn (Heiland/Heilman) L Court 14 14:25
Red Carry (Ferro/Kauffman) L vs.
J & D (Fox/Kreuger) W Court 14 12:30
Tea Baggers (Yoder/John) W vs.
Sand Baggers (Seifer/Alabaugh) L Court 22 13:22
Winners 3
Beer Me (Ford/Kempton/Mason) L vs.
Cornholios (Falin/Baranski) W Court 13 09:40
Got Jack (Chris/Younce/Grattenthgler) W vs.
The Pattersons (Patterson x3) L Court 12 14:50
LB Connection (Lundy/Blume) L vs.
O&M (oberlin/Miller) W Court 21 21:35
Raven (Raven/Duarte) L vs.
Cambodia (Wyatt) W Court 10 13:33
Elimination 4
2 Korny Holerz (Brown/Lochotzki) L vs.
Red Carry (Ferro/Kauffman) W Court 16 11:48
American Amateurs (Kreider/Stauffer) W vs.
Foxwood (Wade/Dutton) L Court 15 17:43
Babyface & The Boomer (Ravenscoft/Littleton) L vs.
Lester (Lester x2) W Court 20 10:56
C.r.e.a.m. Of Corn (Heiland/Heilman) W vs.
Board Baggers (Himes/Chapman) L Court 20 14:31
Columbus Chumps (Newsome/Million) L vs.
Tony's Misfits (Mancilla/Gonzales x2) W Court 14 14:41
Johnson's Baggers (Johnson x3) L vs.
J & D (Fox/Kreuger) W Court 18 18:10
Sand Baggers (Seifer/Alabaugh) W vs.
MayBe Drunk (Scalf/Arthur) L Court 09 08:26
Tea Baggers (Yoder/John) W vs.
Big Meech (White/Freet) L Court 17 16:51
Elimination 3
2 Korny Holerz (Brown/Lochotzki) W vs.
Smoke N Fireball (Ellert/Ingram) L Court 16 04:41
Alpha Wolf (Checkcinco/Parades) L vs.
American Amateurs (Kreider/Stauffer) W Court 22 15:00
Go Blues (McCarron/Flynn L vs.
Babyface & The Boomer (Ravenscoft/Littleton) W Court 13 10:59
Here To Beat Jay Brown (Casselman/Carroll) L vs.
Sand Baggers (Seifer/Alabaugh) W Court 15 08:52
Johnson's Baggers (Johnson x3) W vs.
Corn Dogs (Thews/Rose) L Court 12 11:35
King Pakal (Calvo/Rodriguez/Sotelo) L vs.
C.r.e.a.m. Of Corn (Heiland/Heilman) W Court 11 16:49
Team Ramrod (Cloud/Swoape) L vs.
Columbus Chumps (Newsome/Million) W Court 22 22:14
The Good Guys (Haitsma/Wojtysiak/Davis) L vs.
Tea Baggers (Yoder/John) W Court 18 10:22
Winners 2
Beer Me (Ford/Kempton/Mason) W vs.
MayBe Drunk (Scalf/Arthur) L Court 12 07:30
Cornholios (Falin/Baranski) W vs.
Big Meech (White/Freet) L Court 20 15:07
J & D (Fox/Kreuger) L vs.
LB Connection (Lundy/Blume) W Court 17 23:06
Lester (Lester x2) L vs.
Cambodia (Wyatt) W Court 20 11:30
O&M (oberlin/Miller) W vs.
Red Carry (Ferro/Kauffman) L Court 21 12:46
Raven (Raven/Duarte) W vs.
Board Baggers (Himes/Chapman) L Court 13 14:45
The Pattersons (Patterson x3) W vs.
Foxwood (Wade/Dutton) L Court 11 13:55
Tony's Misfits (Mancilla/Gonzales x2) L vs.
Got Jack (Chris/Younce/Grattenthgler) W Court 14 16:56
Elimination 2
2 Korny Holerz (Brown/Lochotzki) W vs.
Bag Your Face (Meehan/Horvath) L Court 16 17:26
Alpha Wolf (Checkcinco/Parades) W vs.
Find The Hole (Richardson/Holtzinger) L Court 21 14:01
Sand Baggers (Seifer/Alabaugh) W vs.
The Great Cornholio (Cass x2/Imus) L Court 15 16:07
Winners 1
American Amateurs (Kreider/Stauffer) L vs.
O&M (oberlin/Miller) W Court 16 11:17
Babyface & The Boomer (Ravenscoft/Littleton) L vs.
Cornholios (Falin/Baranski) W Court 17 08:42
C.r.e.a.m. Of Corn (Heiland/Heilman) L vs.
Beer Me (Ford/Kempton/Mason) W Court 18 15:32
Cambodia (Wyatt) W vs.
The Good Guys (Haitsma/Wojtysiak/Davis) L Court 22 14:53
Columbus Chumps (Newsome/Million) L vs.
J & D (Fox/Kreuger) W Court 20 15:55
Corn Dogs (Thews/Rose) L vs.
Tony's Misfits (Mancilla/Gonzales x2) W Court 11 08:36
Find The Hole (Richardson/Holtzinger) L vs.
Red Carry (Ferro/Kauffman) W Court 13 10:29
Foxwood (Wade/Dutton) W vs.
Bag Your Face (Meehan/Horvath) L Court 12 11:36
Go Blues (McCarron/Flynn L vs.
Big Meech (White/Freet) W Court 21 13:22
Got Jack (Chris/Younce/Grattenthgler) W vs.
Johnson's Baggers (Johnson x3) L Court 13 10:00
Here To Beat Jay Brown (Casselman/Carroll) L vs.
Board Baggers (Himes/Chapman) W Court 15 11:10
LB Connection (Lundy/Blume) W vs.
Team Ramrod (Cloud/Swoape) L Court 18 07:29
Lester (Lester x2) W vs.
Tea Baggers (Yoder/John) L Court 11 13:27
MayBe Drunk (Scalf/Arthur) W vs.
King Pakal (Calvo/Rodriguez/Sotelo) L Court 15 15:12
Raven (Raven/Duarte) W vs.
The Great Cornholio (Cass x2/Imus) L Court 14 12:52
Smoke N Fireball (Ellert/Ingram) L vs.
The Pattersons (Patterson x3) W Court 17 04:27
Round 1
Alpha Wolf (Checkcinco/Parades) L vs.
Beer Me (Ford/Kempton/Mason) W Court 14 13:48
Foxwood (Wade/Dutton) W vs.
Sand Baggers (Seifer/Alabaugh) L Court 16 12:34
The Great Cornholio (Cass x2/Imus) W vs.
2 Korny Holerz (Brown/Lochotzki) L Court 12 14:03